הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן לעולם הרכב

קרא עוד

מכוניות קרוסאובר, משפחתיות, קומפקטיות או היברידיות? הכירו את התכנים בעולם הרכב פרי ידם של כותבי בלו פן ארטיקלס המתמחים בכתיבה בתחום זה. כל אחד מהמאמרים מתאר את המודלים החדשניים שתרצו שיופיעו במאמר באופן שיגרום לקוראים שלכם לבוא ולבקר בסוכנות הרכב לנסיעת מבחן.

אין זה משנה אם אתם משווקים כלי רכב חדשים, או מיד שנייה או שירותי השכרה וליסינג. אנו נספק עבורכם כתיבת תוכן מקצועית, אמינה, מבוססת מחקר וכזו שתציג בפני הלקוחות העתידיים שלכם את כל המידע הנחוץ לקבלת החלטה לרכוש מוצר כזה או אחר. באמצעות המילים הנכונות, נדע לבדל אתכם מהמתחרים שלכם, ונגרום לקוראיכם לרכוש כלי רכב חדש דווקא מכם!

מדוע יצרניות הרכב וסוכניות הרכב פונות דווקא לבלו פן ארטיקלס?

עם השנים פיתחנו בבלו פן ארטיקלס מומחיות מיוחדת בנושאי רכב ותחבורה. אנו מעסיקים כותבים שסוקרים את הדגמים השונים בכל שנה, וקוראים על תחום הרכב בעברית ובאנגלית באופן שוטף. הם מסוגלים להשוות בקלות בין הדגם הקודם לחדש, משום ששנה שעברה סביר להניח שהם סקרו דגם זה.

כתיבה בתחום הרכב שונה מכל תחום אחר משום שהיא דורשת התמקצעות בביטויים השונים הקשורים למרכב ולתפעול של הרכב. אנו מתמחים גם בכתיבה המיועדת לצרכני כלי הרכב החשמליים החדשים וכלי־הרכב ההיברידיים הכובשים אט אט את כבישי ארצנו. בעידן שבו קיימים מגוון סוגי מנוע והתחום של הנעה חשמלית נמצא בשיאו, כותבים אלה מכירים את ההבדל בין הנעה היברידית מלאה לחלקית, בין הנעה חשמלית למנועי בנזין, ומסוגלים לציין בהרחבה על היתרונות של כל אחת מהן. כתיבת תוכן לרכב מתוך ניסיון והבנה היא מעמיקה ואיכותית יותר מחזרה מונוטונית על מאפייני רכב שהופיעה בעשרות כתבות אחרות.

מפרט טכני מלא או תיאור כללי

כאשר אתם מזמינים כתיבת תוכן לרכב, אתם יכולים להוסיף הנחיות מיוחדות לגבי מידת פירוט המידע. האם תרצו שיופיע מפרט מלא? האם תרצו שנוסיף אביזרי בטיחות ויתרונות נוספים לכל מודל? אולי תעדיפו דווקא לתאר את חווית הנהיגה העילאית במודל החדש?

אנו כותבים עבור מגוון רחב של סוכנויות רכב, חברות השכרה וליסינג ואתרי חדשות העוסקים בכלי רכב חדשים. כל אחד מהמאמרים שלנו מבוסס על מחקר מעמיק על אודות יצרן הרכב ועל המודלים העדכניים ביותר. אנו מתמחים גם בכתיבה המיועדת לצרכני כלי הרכב החשמליים החדשים והרכבים ההיברידים הכובשים אט אט את כבישי ארצנו.

תוכן לרכב המיועד לקהלי יעד שונים

בכל טקסט שנכתב אנו יוצאים התאמה מלאה לקהל היעד. למשל, רכבי יוקרה ילוו בתיאורים המתאימים לעולמות התוכן והערכים של הרוכשים הפוטנציאליים. כלי־רכב המיועדים לצעירים, לחובבי הג'יפים או לרוכבי שטח יכתבו בהתאם לז'רגון המתאים.

חלק מכלי־הרכב נועדו לרכיבה מהירה, ואחרים לצליחה של תוואי שטח מאתגר במיוחד. לכן, התוכן שייכתב יהיה שונה לחלוטין אם מדובר על ג'יפ, טרקטורון או אופנוע כביש. כל אחד מהמאמרים יעניק לקורא את התחושה כאילו הוא נמצא בתוך כלי־הרכב יחד עם הכותב ועובר איתו את המסלול שבו הרכב נבדק. כתיבת תוכן לסוכנות רכב עם עדויות אישיות מאפשרת לקורא לחוש את חווית הנהיגה או הרכיבה, ולהתחיל לדמיין את הדרך שבה הוא ירגיש בנסיעת מבחן.

השוואה בין מספר כלי־רכב שונים

אחד מהסגנונות המקובלים ביותר בכתיבה בתחום הרכב הוא השוואה בין מספר כלי־רכב שונים. חשוב לעדכן את הכותב מטעם איזו סוכנות או יצרנית רכב המאמר מוזמן. כך, נוכל להדגיש בהרחבה את החוזקות של מודל הרכב שתרצו. בנוסף, אנו יכולים לכתוב כתבות אובייקטיביות לחלוטין, שבהן לא ניתן עדיפות למודל זה או אחר, אלא נציין למי כל סוג רכב מתאים.

תוכן לרכב בהתאם לדרישה שלכם

בתחום הזה, ככל שתתנו הנחיות מדויקות יותר לכותבים, כך הם יוכלו להפיק לכם מאמרים איכותיים ומקיפים יותר המתאימים בדיוק לצרכים שלכם. בנוסף, כדאי לציין בפנינו האם המאמר עולה לאתר יצרנית הרכב, סוכנות בעיר מסוימת או לאחד מאתרי החדשות המובילים בארץ במדורי הרכב. אנו נוכל להתאים את סגנון הכתבה לסגנון הכתיבה הקיים באתר, והוא ישתלב בו בצורה הרמונית. אם תרצו שנוסיף לתוכן גם תיאור ציורי יותר של עיצוב הרכב או תוכן אינפורמטיבי בלבד, ספרו לנו ותקבלו את הסקירה המושלמת על הרכב הנבחר.

הכותבים שלנו ממתינים להזמנה שלכם ויתחילו לעבוד עליה כבר בימים הקרובים. מלאו את האתר שלכם במאמרים המנוסחים בשפה קלילה ומהוקצעת, וגלו כיצד בימים ספורים אתם ממנפים את הרשת לשיווק ופרסום אפקטיבי של כל כלי־רכב.

הזמינו עוד היום כתיבת תוכן בתחום הרכב בהתאם לכמות המילים הרצויה, ספרו לנו אילו מילות מפתח לשלב והעשירו את האתר שלכם בתכנים אינפורמטיביים או שיווקיים חדשים.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה