הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן עולם הרכב

קרא עוד

מכוניות קרוסאובר, משפחתיות, קומפקטיות או היברידיות? הכירו את התכנים בעולם הרכב פרי ידם של כותבי בלו פן ארטיקלס המתמחים בכתיבה בתחום זה. כל אחד מהמאמרים מתאר את המודלים החדשניים שתרצו שיופיעו במאמר באופן שיגרום לקוראים שלכם לבוא ולבקר בסוכנות הרכב לנסיעת מבחן.

אין זה משנה אם אתם משווקים כלי רכב חדשים, או מיד שנייה או שירותי השכרה וליסינג. אנו נספק עבורכם כתיבת תוכן מקצועית, אמינה, מבוססת מחקר וכזו שתציג בפני הלקוחות העתידיים שלכם את כל המידע הנחוץ לקבלת החלטה לרכוש מוצר כזה או אחר. באמצעות המילים הנכונות, נדע לבדל אתכם מהמתחרים שלכם, ונגרום לקוראיכם לרכוש כלי רכב חדש דווקא מכם!

מפרט טכני מלא או תיאור כללי

כאשר אתם מזמינים כתיבת תוכן לרכב, אתם יכולים להוסיף הנחיות מיוחדות לגבי מידת פירוט המידע. האם תרצו שיופיע מפרט מלא? האם תרצו שנוסיף אביזרי בטיחות ויתרונות נוספים לכל מודל? אולי תעדיפו דווקא לתאר את חווית הנהיגה העילאית במודל החדש?

אנו כותבים עבור מגוון רחב של סוכנויות רכב, חברות השכרה וליסינג ואתרי חדשות העוסקים בכלי רכב חדשים. כל אחד מהמאמרים שלנו מבוסס על מחקר מעמיק על אודות יצרן הרכב ועל המודלים העדכניים ביותר. אנו מתמחים גם בכתיבה המיועדת לצרכני כלי הרכב החשמליים החדשים והרכבים ההיברידים הכובשים אט אט את כבישי ארצנו.

הזמינו עוד היום כתיבת תוכן בתחום הרכב בהתאם לכמות המילים הרצויה, ספרו לנו אילו מילות מפתח לשלב והעשירו את האתר שלכם בתכנים אינפורמטיביים או שיווקיים חדשים.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה