הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - מאמרים לבלוג

קרא עוד

כתיבת מאמרים לבלוג באתר (יומן רשומות) מאפשרת למצב אתכם כסמכות מובילה ומנוסה בנישה שבה אתם פועלים. הכותבים שלנו מנוסים בכתיבת פוסטים (רשומות) קצרים וארוכים לבלוג בהתאם לצורך. אנו יכולים להתאים את הטון שבו כתוב התוכן לקהל היעד שלכם. אם תחפצו, תוכלו לכתוב בשפה גבוהה ומהוקצעת, בנימה עממית ובגובה העיניים או בלשון סיפורית המתארת את המוצרים והשירותים שלכם ביצירתיות רבה.

אנו מתמחים במגוון רחב של תחומים וכותבים פוסטים לבלוג במגוון נושאים אופנה ופיננסים, תוכנה וביטוח, פוסטים מקצועיים לבעלי מקצוע ואפילו מדריכים מפורטים מבישול ועד יצירה.

מעשירים את הידע של הקוראים ויוצרים קשר הדוק עמם

כותב לבלוג איכותי מאפשר לקוראים שלכם להעשיר את הידע שלהם באופן עמוק ומרתק. אנו יודעים כי אתר שמעניק לקוראיו ערך מוסף, ימשוך את הגולשים אליו שוב ושוב, ויסייע בצורה טבעית גם בקידום האתר.

כל כתיבת תוכן לבלוג, כל מאמר וכל כתבה עוברים הגהה מקצועית ומנוסחים בקפידה. אנו יודעים כי היכולת להשתמש בשפה העברית בצורה נכונה יכולה לגשר על הפער הקיים ביניכם לבין הקוראים ולשדר את המסרים המתאימים מבעד למסך.

כל אחד מהפוסטים שלנו נכתב בצורה מקורית מהמילה הראשונה ועד האחרונה ומסייע לכם לעלות מעלה בדף תוצאות החיפוש, כל אחד מהקופירייטרים שלנו מבצע מחקר מעמיק ומוצא עוד עובדה מעניינת להוסיף לפוסט שלכם.

רוצים להוסיף עומק ולהעשיר גם את הבלוג שלכם? בחרו את מספר המילים מטה ושלחו את הזמנתכם כבר עכשיו בצירוף ההנחיות שלכם לכותבים שלנו. אנו ממתינים להזמנתכם עם היד על המקלדת.


*הידעתם? בעברית קופירייטר פירושו- רעיונאי. רעיונאי הוא מי שמופקד על המחשבה המקורית והיצירתית בתחום הפרסום: הוא מחבר ומנסח של פרסומות.
צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )

התווסף מוצר לעגלה