אודותינו

ra_img

בלו פן ארטיקלס

בונה אתר אינטרנט או כותב עלון שיווקי? אתה זקוק לתוכן מקצועי שיבנה בצורה הנכונה. כמומחים לשיווק ולכתיבת תוכן באינטרנט אנו יודעים שחשוב להעביר את המסר לגולש באמצעות שימוש בתוכן מקורי ואם מדובר בתוכן לקידום אתרים צריך לבנות אותו בצירוף מילות המפתח המבוקשות, עם חזרה עליהם במידה הנכונה בצורה הטבעית ביותר, ומבלי לפגוע באיכות הטקסט.

כותבים - לא רק למנועי חיפוש... אנו לא כותבים אך ורק לאינטרנט. מומחי כתיבת התוכן בחברה הועסקו תוך יצירת שילוב הרמוני בין קופירייטרים המתמחים בכתיבה שיווקית שכותבים תכנים שיווקיים לאינטרנט ולדפוס, יוצאי מוסדות מוכרים בתחום. אחרים, בעלי ניסיון בכתיבה עיתונאית ויחסי צבור כותבים הודעות לעיתונות וכתבות שנועדו לאתרי חדשות ולעיתונות הכתובה. וכותבים נוספים שהוכשרו במיוחד לתחום הקידום באינטרנט, וכותבים בגובה העיניים תכני קידום בתחומים מגוונים.
שרותי התוכן שלנו כוללים תוכן איכותי ועשיר. אם אתם זקוקים לכתיבת תוכן, איכותית, חזקה ויצירתית הגעתם למקום הנכון. אנו יכולים לספק מגוון רחב של שירותי כתיבה בניהם: עמודי תוכן וקידום לאתרים (website pages), בלוג פוסט (blog posts), הודעות לעיתונות (press releases), שיווק בהודעות אלקטרוניות (email marketing) ועוד שירותים רבים נוספים. שירותי התמיכה שלנו זמינים עבורכם 24/7 ומאפשרים לכם מעקב בכל עת על מצב ההזמנה שלכם.

מי אנחנו

Blue Pen Articles הוקמה על ידי צוות מקצועי של מומחים לשיווק דיגיטלי ולקידום באינטרנט, שרכשו במשך שנים תוכן מפרילנסרים וחברות אחרות. עם השנים שמנו לב למספר צרכים שלא נענו במלואן על ידי חברות אלה. התוכן שאנו מקבלים נכתב במהירות רבה מדי, לעיתים בזלזול, לא תמיד מכיל את כל מילות החיפוש, ואם כן הם משולבות בטקסט בצורה לא טבעית, ומיועד אך ורק למנועי חיפוש. התוכן שקיבלנו חסר את האיכות ואת העברת המסר החשוב עבור הגולש.

את הכותבים הטובים והאיכותיים, שלא מרחו טקסט אלא הוסיפו ערך מוסף ממשי בתכנים שנכתבו, אלה שגם דרשו לרב מחיר גבוה יותר - היה קשה למצוא, וכשמצאנו אותם היה קשה לנהל מספר ספקי תוכן ופרילנסרים במקביל, כאשר כל אחד עובד בימים שונים, יוצא לחופשות, ויש לנהל ולעקוב אחרי התוכן המגיע ואיכותו, וכמובן לדאוג לכל מערך התשלומים.
במקום להתחיל לשכתב את התכנים שקיבלנו, החלטנו לפתוח חברה שתעשה את זה נכון. להקים גוף אחד שנותן מענה לתוכן איכותי, להעסיק אך ורק את יוצרי התוכן הטובים ביותר, כך שנוכל ליצור תכנים בעצמנו ולפתוח בפני חברות אחרות אפשרות לקבל שירותי כתיבת תוכן איכותי במהירות, ביעילות, ובלי לדאוג ללוגיסטיקה מסביב.

מקצוענות
מחירים מצויינים
כתיבה יצירתית