אודותינו

ra_img

בלו פן ארטיקלס

בונה אתר אינטרנט או כותב עלון שיווקי? אתה זקוק לתוכן מקצועי שיבנה בצורה הנכונה. כמומחים לשיווק ולכתיבת תוכן באינטרנט, אנו יודעים שחשוב להעביר את המסר לגולש באמצעות שימוש בתוכן מקורי, ואם מדובר בתוכן לקידום אתרים צריך לבנות אותו בצירוף מילות המפתח המבוקשות, עם חזרה עליהן במידה הנכונה בצורה הטבעית ביותר ומבלי לפגוע באיכות הטקסט.

כותבים - לא רק למנועי חיפוש... אנו כותבים לא רק למנועי חיפוש, בחברתנו תמצאו תוכן מקצועי בשלל תחומים. מומחי כתיבת התוכן בחברתנו הועסקו תוך יצירת שילוב הרמוני בין קופירייטרים המתמחים בכתיבה שיווקית, יוצאי מוסדות מוכרים בתחום, לבין כותבים בעלי ניסיון בכתיבה עיתונאית, כתיבה פיננסית, כתיבה בתחום הרפואה ועוד. התכנים האיכותיים שלנו נכתבים לאחר מחקר מעמיק אך מותאמים לכל קהל יעד.
אם אתם זקוקים לכתיבת תוכן, איכותית, מקורית ויצירתית הגעתם למקום הנכון. אנו יכולים לספק מגוון רחב של שירותי כתיבה ביניהם: עמודי תוכן וקידום לאתרים (website pages), בלוג פוסט (blog posts), הודעות לעיתונות (press releases), שיווק בהודעות אלקטרוניות (email marketing) ועוד שירותים רבים נוספים בעברית וב- 14 שפות נוספות. שירותי התמיכה שלנו זמינים עבורכם 24/7 ומאפשרים לכם לפנות אלינו בכל נושא ולהיות במעקב בכל עת על מצב ההזמנה שלכם.

מי אנחנו

Blue Pen Articles הוקמה על ידי צוות מקצועי של מומחים לשיווק דיגיטלי ולקידום באינטרנט, אשר במשך שנים רכשו תוכן מפרילנסרים וחברות אחרות. עם השנים שמנו לב למספר צרכים שלא נענו במלואם על ידי חברות אלה "הם מספרים" התוכן שקבלנו נכתב במהירות רבה מדי, לעיתים בזלזול, לא תמיד הכיל את כל מילות החיפוש, ואם כן הן היו משולבות בטקסט בצורה לא טבעית, המיועדת אך ורק למנועי חיפוש. התוכן שקיבלנו לקה בחוסר באיכותו וביכולתו להעביר את המסר החשוב לגולש".

לכן, החלטנו להביא ערך מוסף כאשר הקמנו את בלו פן, את הכותבים הטובים והאיכותיים, שלא זלזלו בטקסטים, אלא הוסיפו ערך מוסף ממשי בתכנים שכתבו, שגם דרשו לרוב מחיר גבוה יותר - היה קשה למצוא, וכשמצאנו אותם גייסנו אותם ואנו שומרים עליהם מכל משמר. חברה איכותית נמדדת בהון האנושי הקיים בה והוא גם הנכס הגדול ביותר שלה. עם גיוסם של כותבים אלו ידענו כי נוכל להבטיח את איכותו של התוכן עבור לקוחותינו הרבים.
כיום בלו פן הינה חברה הנותנת מענה לתוכן איכותי, מעסיקה אך ורק את כותבי התוכן הטובים ביותר, וחורטת על דגלה תודעת שירות שאין שנייה לה בארץ, שכן אנו מאמינים כי יחד עם תוכן איכותי חייב להינתן שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר. על הלקוח המשלם להרגיש תמיד כי יש לו בית חם לפנות אליו, בו הוא יכול לקבל מענה לכל שאלה, בקשה וטענה, כאשר צוות בלו פן המסור ישמח להעניק משוב ופתרון לכל דרישה.

מקצוענות
מחירים מצויינים
כתיבה יצירתית