הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - מאמרים פיננסים

קרא עוד

כתיבת מאמרים  פיננסיים דורשת ידע ובקיאות במרחב הכלכלי. אנו מעסיקים מגוון של כותבים שיש להם זיקה לנושא, בזכות  לימודיהם האקדמיים, ניסיון בתחום ההשקעות או ידע רחב שצברו עם השנים בשל היכרות מעמיקה עם שוק ההון.

כל אחד מהמאמרים נכתב בהתאם לרמה של קהל היעד. כתיבת מאמרים פיננסיים היוצאת תחת ידינו  מיועדת לקריאה על ידי משקיעים פוטנציאליים, לקוחות או מנהלי תיקים.

במשך השנים העשרנו את האתרים של החברות המובילות במשק בתוכן כלכלי איכותי כמו, ביטוח, נדל"ן, שוק ההון והשקעות פרטיות ומוסדיות. כתבנו בגובה העיניים הן עבור הקורא הפשוט שאינו בקיא  במושגים הבסיסיים והן עבור קוראים מיומנים. בין השירותים שהענקנו עם השנים בתחום תוכן זה תמצאו גם מדריכים מקצועיים, קצרים וארוכים בתחום ההשקעות ושוק ההון.

כדי להצטיין בכתיבה של מאמרים פיננסיים על הכותב להיות בקיא לא רק בתכנים הנוגעים לעולם הכלכלה, אלא גם להיות עם היד על הדופק ולהתעדכן בשינויים האחרונים. לעתים, אנו נדרשים לסקור מניות בזמן אמת, להבין את שוק הנדל"ן בישראל, ארה"ב או מדינות אירופה השונות ולהבהיר מושגים חשובים במימון. כל השירותים הללו מוענקים במסגרת שירות כתיבת המאמרים הכלכליים בהתאם לכמות המילים הנדרשת.

הביטו בתחתית העמוד והזמינו את המאמרים הכלכליים הרלוונטיים לאתר, הבלוג או העלון שלכם. כל כותב תוכן כלכלי ישמח להדגים לכם את הסטנדרטים הגבוהים שמאפיינים הכתיבה בבלו פן ארטיקלס כבר מהמאמר הבא שלכם.
צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )

התווסף מוצר לעגלה