הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן פיננסי

קרא עוד

כתיבת מאמרים  פיננסיים דורשת ידע ובקיאות במרחב הכלכלי. אנו מעסיקים מגוון של כותבים שיש להם זיקה לנושא, בזכות  לימודיהם האקדמיים, ניסיון בתחום ההשקעות או ידע רחב שצברו עם השנים בשל היכרות מעמיקה עם שוק ההון.

כל אחד מהמאמרים נכתב בהתאם לרמה של קהל היעד. כתיבת מאמרים פיננסיים היוצאת תחת ידינו  מיועדת לקריאה על ידי משקיעים פוטנציאליים, לקוחות או מנהלי תיקים.

במשך השנים העשרנו את האתרים של החברות המובילות במשק בתוכן כלכלי איכותי כמו, ביטוח, נדל"ן, שוק ההון והשקעות פרטיות ומוסדיות. כתבנו בגובה העיניים הן עבור הקורא הפשוט שאינו בקיא  במושגים הבסיסיים והן עבור קוראים מיומנים. בין השירותים שהענקנו עם השנים בתחום תוכן זה תמצאו גם מדריכים מקצועיים, קצרים וארוכים בתחום ההשקעות ושוק ההון.

כדי להצטיין בכתיבה של מאמרים פיננסיים על הכותב להיות בקיא לא רק בתכנים הנוגעים לעולם הכלכלה, אלא גם להיות עם היד על הדופק ולהתעדכן בשינויים האחרונים. לעתים, אנו נדרשים לסקור מניות בזמן אמת, להבין את שוק הנדל"ן בישראל, ארה"ב או מדינות אירופה השונות ולהבהיר מושגים חשובים במימון. כל השירותים הללו מוענקים במסגרת שירות כתיבת המאמרים הכלכליים בהתאם לכמות המילים הנדרשת.

כתיבה לחברות הביטוח

תחום הביטוח השוקק התעדכן בשנים האחרונות וכבש את עולם הדיגיטל בסערה, כדי להעניק ללקוחות ערך מוסף, נדרשו חברות הביטוח לכתוב אלפי תכנים אשר יתנו מענה לשאלות וסוגיות שונות מתחום זה. כאמור תחום הביטוח הוא תחום רחב וכולל בתוכו את הנושאים הבאים: ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח מנהלים, ביטוח נסיעות ועוד נושאים רבים.

כדי להפיק תכנים רבים יש להשתמש בכותבי תוכן המתמחים בנושאים אלו. אם ברצונכם להפיק כתיבת תוכן לסוכנות ביטוח אשר תספק מאמרים מדויקים, חשוב לשכור את שירותיהם של כותבי תוכן אשר מגיעים או עובדים בתחום הביטוח. כך תוכלו להבטיח כי המאמרים אשר אתם רוכשים במיטב כספכם אכן נכונים ומעבר לכך הם גם כוללים את כל העדכונים, התקנות והסעיפים האחרונים בתחום זה.

אנו מקפידים על גיוס של כותבים מתחום הביטוח משום שאנו יודעים כי הבנתם של הכותבים בתחום מבטיחה לכם תוכן איכותי, עשיר ומדויק אשר ישרת אתכם נאמנה בכמה היבטים: היבט ראשון הוא מילוי האתר שלכם בתוכן רב בזמן קצר, היבט שני הוא קידום האתר במנועי החיפוש וההיבט השלישי הוא תוכן בעל ערך מוסף לקורא, אשר מעשיר את ידיעותיו והוא נכון מבחינה ביטוחית ואינו חומר שנקרא ברשת האינטרנט ושוכתב.

פעמים רבות נתקלים הלקוחות בבעיה בהבנת הטקסטים של חברות הביטוח, שכן הוא עשוי להיות מסורבל, ארוך וכתוב בשפה שאינה נהירה לכל. כתיבת תוכן לחברות ביטוח הנעשית על ידי כותבי תוכן מעולם הביטוח, כפי שיש לנו, יפשטו את הטקסטים ויכתבו אותם בגובה העיניים באופן שיהיה ברור לכל אדם שקורא אותם.

השקעות, הלוואות וכל מה שביניהם

השקעות זהו תחום שתמיד יש בו עניין רב, בעלי ממון, אנשים בעלי הכנסה נוספת, ירושות שהתקבלו ואפילו זכייה בסכום נאה מאפשרת להפריש חלק מהכסף לטובת השקעות. כדי לגרום לאנשים הללו להשקיע דווקא באפיקים שאתם מציעים, בשירותים השונים, במניות, במט"ח, באג"חים וכדומה נדרשת כתיבת תוכן פיננסי שלא רק מפגינה הבנה וידע נרחבים בתחום זה, אלא גם יוצרת אמון אצל הגולש.

כדי שפלוני ירכוש דווקא מכם, עליכם בראש ובראשונה לבסס אצלו תחושת ביטחון. כדי לעשות זאת תזדקקו למאמרי תוכן פיננסים איכותיים ברמה גבוהה, כאלו שיבהירו לקורא נושאים שאינו בקיא בהם, כאלו שיתנו לו מענה על שאלות שונות, כאלו שירחיבו את אופקיו לנושאים נוספים ועוד. אצלנו כל הכתיבה מגובה בכתיבה של כותב מהתחום הפיננסי. כך המאמרים שלכם יהיו מדויקים ונכונים, וירשימו הן את הגולשים שאינם בקיאים בתחום והן את אלו שכן.

הלוואות

תחום ההלוואות הוא רחב וענף, החל מהריביות השונות אשר ישולמו בגין הלוואה זו או אחרת, ועד לסיבה שבגינה אנשים לווים כסף. אם יש לכם אתר שעוסק בתחום זה, חשוב מאד לשכור את שירותיו של כותב המתמחה בתחום ואף עסק בו או עוסק בו בהווה. כותבי התוכן שלנו הם מהתחום הפיננסי והם יכולים להעניק לגולשים מידע מדויק ועדכני לגבי נושאים שונים כגון: ריביות, פריים, פריסה ממושכת לשנים ומסלולים שונים.   

הביטו בתחתית העמוד והזמינו את המאמרים הכלכליים הרלוונטיים לאתר, הבלוג או העלון שלכם. כל כותב תוכן כלכלי ישמח להדגים לכם את הסטנדרטים הגבוהים שמאפיינים הכתיבה בבלו פן ארטיקלס כבר מהמאמר הבא שלכם.
צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה