הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - דיוור אלקטרוני

קרא עוד

פנייה ללקוחות פוטנציאליים וללקוחות קיימים באמצעות הדואר האלקטרוני היא אחד מאפיקי הפרסום המשתלמים ביותר מבחינת עלות תועלת. אם יש לכם רשימת תפוצה קיימת ואתם ממשיכים לשמור עמה על קשר רציף באמצעות סדרת מסרים המעניקה ערך מוסף לקוראים, תוכלו ליצור קהל נאמן שירכוש את המוצרים ואת השירותים שלכם שוב ושוב.

בבלו פן אנו מתמחים בכתיבת המסרים הללו באופן המתאים לקהל היעד שלכם, ושומרים על איזון מתאים בין תוכן אינפורמטיבי הכולל מידע חשוב לקורא, לבין טון שיווקי המקדם את המותג שלכם. כל אחד מהתכנים יהיה שונה מקודמיו ויעודד את הקוראים להמשיך ולהישאר ברשימת התפוצה מבלי להסיר עצמו ממנה בלחיצת כפתור.

מתחילים מכותרת המושכת את העין

אם תביטו בתיבת הדואר האלקטרוני הנכנסת שלכם, תגלו כי אתם מנויים למגוון רחב של ניוזלטרים ותכתובות ממגוון ספקים, נותני שירותים וחברות המדוורות אליכם מספר מסרים בחודש. חלק מכותרות הדוא"ל הללו, מושכות את העין וגורמות לכם לרצות לקרוא אותו מיד. כותרות אחרות מעניינות פחות ובדרך כלל לא תפתחו דוא"ל זה לעולם.

אנו מתמחים בכתיבת כותרות מושכות המעודדות את הגולשים שלכם להסתקרן ולקרוא את הדוא"ל. שורה אחר שורה הם ממשיכים לגלות את הייחוד שלכם ומגיעים עד לשורה האחרונה.

הפסיכולוגיה של השיווק

כתיבת תוכן לדיוור אלקטרוני דורשת יצירתיות רבה, היכרות עם המנגנונים הפסיכולוגיים היוצרים סקרנות ומהווים חלק בלתי נפרד מתהליך השיווק שלכם. ממש כפי שאתם קוראים תוכן זה עכשיו עד סופו, כך גם הנמענים שלכם לא יוכלו לחכות וירצו לראות כיצד תוכלו להיות חלק בלתי נפרד מחייהם.

הצטרפו עוד היום למאות לקוחות המזמינים מאתנו בכל חודש תכנים מרתקים למשלוח בדואר אלקטרוני וגלו את העוצמה הרבה הטמונה במדיה זו של שיווק. תכנים אלה תוכלו להפיץ לאחר מכן גם ברשתות החברתיות ובבלוג שלכם ולהעשיר את הקוראים בכל מדיה במידע חדש ורלוונטי בנישה שבה אתם עוסקים.

איך כותבים מייל שיווקי? נותנים למומחים שלנו לכתוב אותו!

אנו מתמחים בניסוח וכתיבה של מייל שיווקי שיגרום לקוחות הפוטנציאליים שלכם ליצור קשר מיד ולהתחיל להזמין מוצרים ושירותים באתר. מכירים את המיילים האלה שמצליחים לפרוט על נימי ליבכם ולזהות בדיוק את הצורך שלכם כרגע? יש תכתובות מייל אינפורמטיביות שאינן שיווקיות מספיק, ולא מצליחות לגרום לתגובה. לעומת זאת, כתיבת מייל שיווקי בצורה נכונה תגרום לתגובות מיידיות.

אנו מדריכים את הכותבים שלנו להכיר את הז'רגון המקצועי והשפה של כל לקוח, באמצעות האתר שלו והפוסטים הקודמים שכתב ברשתות החברתיות. לאחר מכן, אנו מסוגלים לנסח מייל שיווקי שיראה כאילו אתם ניסחתם אותו. בכל אחת מתכתובות המייל הללו אנו מסוגלים לייצר תגובה מיידית ולהשיג מוצרים ושירותי [AL1] שאתם רוצים לקדם בהתאם להנחיות שלכם.

אם אתם רוצים לעודד את הלקוח להירשם לקורס דיגיטלי, לרכישה של מוצר מקוון או ליצירת קשר בטופס באתר שלכם, נדע לשלב את ההנעה לפעולה במקומות המתאימים. אנו יודעים להתאים את השורות לקריאה נוחה בסלולר, ומעבירים את הקורא את כל שלבי המכירה בלי שישים לב. החל מהשלב שבו הוא נחשף לראשונה למותג שלכם, ועד הרגע שבו הוא הופך להיות לקוח משלם שמזמין מוצרים שוב ושוב.

תנו לנו לייצר תוכן למסע הפרסום שלכם

אם אתם מנהלים מסע פרסום ללקוחותיכם או עבור עצמכם, אתם זקוקים לאדם שמתמחה ברזי כתיבת קמפיין שיווקי מוצלח. הכותבים שלנו מככבים במשרדי פרסום, חברות יחסי ציבור וכתבו אין־ספור תכנים שיווקיים לקידום מוצרים במגוון רחב של תחומים, החל מקוסמטיקה, דרך מחשוב ודיגיטל וכלה בנדל"ן. כל אחד מהדיוורים האלקטרוניים שנכתבו על־ידינו זוכה לכמות גדולה של תגובות בזכות התוכן המרתק והמניע לפעולה.

מיקרו־קופי בשורות גולשות

רוצים[OLS2]  לייצר דיוור אלקטרוני קולע שמסוגל לעשות אימפקט רציני, הכירו את המיקרו־קופי בשורות גולשות.

אנו דואגים להעביר את המסרים שלכם באופן שלא יוכלו להתעלם מהם.

באמצעות שימוש בגלישה של הטקסט,

כתיבה של תוכן קצרצר ומנצח

ומיקרו־קופי מקורי...

אנו מעבירים את הקורא שורה אחר שורה, בדיוק כפי שאנו עושים בשורות הללו.

כל זאת כדי שיסתקרן,

ויעבור לשורות הבאות כדי לדעת מה תוכלו להציע לו.

העזרו במומחי הדיוור האלקטרוני שלנו

אנו מזמינים אתכם להיעזר בידע שצברו מומחי הדיוור האלקטרוני שלנו עם השנים. חלקם עברו הדרכות מקיפות על ידי מומחי השיווק בישראל, והם מקפידים להתעדכן במתודות השיווקיות האפקטיביות ביותר. מנפו שעות של ידע שהצטבר בבלו־פן לקמפיין שלכם וגלו את ההבדל.

מומחי הכתיבה שלנו יודעים כיצד לרתום את המילה הכתובה, לשחק בה ולהפוך גם את הנושאים המשמימים ביותר למרתקים לקריאה. כיצד אנו עושים זאת? באמצעות שילוב של מילים ורגש. אותן תכונות שמאפיינות את המשוררים והפייטנים, בתוספת טוויסט שיווקי מרענן.

 [AL1]לא הבנתי מה הקשור ללהשיג?

 [OLS2]ענת, המרווחים פה הם בכוונה, אלה שורות קצרות שמדגימות מגמה שיש כיום בכתיבה לדיוור אלקטרוני לסלולר.

מוכנים להתחיל?
כדי להתחיל להזמין את המסר הראשון שלכם או סדרה של מסרים למשלוח בדואר אלקטרוני, בחרו את כמות המילים המבוקשת בקוביות מטה וכתבו לנו הנחיה קצרה בדבר התוכן המבוקש. תוכלו לצרף גם דוגמאות לתכתובות דוא"ל קודמות שלכם ולהדריך את הכותבים כיצד תרצו שנייצר עבורכם את התוכן הטוב ביותר.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה