הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - דיוור אלקטרוני

קרא עוד

פנייה ללקוחות פוטנציאליים וללקוחות קיימים באמצעות הדואר האלקטרוני היא אחד מאפיקי הפרסום המשתלמים ביותר מבחינת עלות תועלת. אם יש לכם רשימת תפוצה קיימת ואתם ממשיכים לשמור עמה על קשר רציף באמצעות סדרת מסרים המעניקה ערך מוסף לקוראים, תוכלו ליצור קהל נאמן שירכוש את המוצרים ואת השירותים שלכם שוב ושוב.

בבלו פן אנו מתמחים בכתיבת המסרים הללו באופן המתאים לקהל היעד שלכם, ושומרים על איזון מתאים בין תוכן אינפורמטיבי הכולל מידע חשוב לקורא, לבין טון שיווקי המקדם את המותג שלכם. כל אחד מהתכנים יהיה שונה מקודמיו ויעודד את הקוראים להמשיך ולהישאר ברשימת התפוצה מבלי להסיר עצמו ממנה בלחיצת כפתור.

מתחילים מכותרת המושכת את העין

אם תביטו בתיבת הדואר האלקטרוני הנכנסת שלכם, תגלו כי אתם מנויים למגוון רחב של ניוזלטרים ותכתובות ממגוון ספקים, נותני שירותים וחברות המדוורות אליכם מספר מסרים בחודש. חלק מכותרות הדוא"ל הללו, מושכות את העין וגורמות לכם לרצות לקרוא אותו מיד. כותרות אחרות מעניינות פחות ובדרך כלל לא תפתחו דוא"ל זה לעולם.

אנו מתמחים בכתיבת כותרות מושכות המעודדות את הגולשים שלכם להסתקרן ולקרוא את הדוא"ל. שורה אחר שורה הם ממשיכים לגלות את הייחוד שלכם ומגיעים עד לשורה האחרונה.

הפסיכולוגיה של השיווק

כתיבת תוכן לדיוור אלקטרוני דורשת יצירתיות רבה, היכרות עם המנגנונים הפסיכולוגיים היוצרים סקרנות ומהווים חלק בלתי נפרד מתהליך השיווק שלכם. ממש כפי שאתם קוראים תוכן זה עכשיו עד סופו, כך גם הנמענים שלכם לא יוכלו לחכות וירצו לראות כיצד תוכלו להיות חלק בלתי נפרד מחייהם.

הצטרפו עוד היום למאות לקוחות המזמינים מאתנו בכל חודש תכנים מרתקים למשלוח בדואר אלקטרוני וגלו את העוצמה הרבה הטמונה במדיה זו של שיווק. תכנים אלה תוכלו להפיץ לאחר מכן גם ברשתות החברתיות ובבלוג שלכם ולהעשיר את הקוראים בכל מדיה במידע חדש ורלוונטי בנישה שבה אתם עוסקים.

מוכנים להתחיל?
כדי להתחיל להזמין את המסר הראשון שלכם או סדרה של מסרים למשלוח בדואר אלקטרוני, בחרו את כמות המילים המבוקשת בקוביות מטה וכתבו לנו הנחיה קצרה בדבר התוכן המבוקש. תוכלו לצרף גם דוגמאות לתכתובות דוא"ל קודמות שלכם ולהדריך את הכותבים כיצד תרצו שנייצר עבורכם את התוכן הטוב ביותר.
צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )

התווסף מוצר לעגלה