הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן לאתר

קרא עוד

אתר האינטרנט שלכם יהיה מקום המפגש הראשוני עם מרבית הלקוחות הפוטנציאליים שיגיעו לעסק. על בסיס התוכן הכתוב בו הם יחליטו אם הם מעוניינים לצרוך את השירותים או את המוצרים שלכם, והאם למלא את הפרטים בטופס צור הקשר באתר?

כתיבת תוכן לאתר איכותית ומקורית מתמקדת בשני היבטים – ההיבט השיווקי וההיבט האינפורמטיבי. מטרתנו היא שכל אחד מהגולשים הקוראים את האתר שלכם יזהה מיד כי מדובר בחברה או באדם הבקיאים בתחומם. אין זה משנה באיזו נישה אתם פועלים, אנו נדע להציג אתכם בצורה המקצועית ביותר.

כל קופירייטר בחברתנו יודע שאת התכנים שאנו כותבים לאתרים, אנו מבססים על מחקר מקדים הכולל היכרות עם התחום שלכם, היכרות עם התכנים שנכתבו על ידי המתחרים והצגת החברה שלכם על בסיס המוניטין שבניתם בעמל רב כל השנים. כל זאת במטרה למשוך את עינו של הלקוח לחזור, להמשיך לקרוא את התכנים באתר, ובסופו של דבר ליצור קשר.

תוכן נכון עבור האתר שלכם

כתיבת תוכן לאתרים צריכה להיות בעברית גבוהה ותקינה. הבנה מעמיקה בנושא וכתיבת תוכן איכותית ומקורית תעביר במדויק את המסר שלכם. לכן כותבי התוכן שלנו נבחרים בקפידה מרבית. כל הקופירייטינג היוצא תחת ידם של כותבי התוכן לאתרים שלנו יענה על דרישותיכם ועל כל ציפיותיכם.

אתר חדש והצורך שלו בתוכן

הקמתם עסק חדש, מזל טוב! כעת עליכם לפרסם אותו. בימים אלו יש חשיבות להקמת אתר באינטרנט, שכן זהו המקום הראשון שאנשים יחפשו אתכם, את השירות או את המוצר שלכם. לאחר הקמתו של האתר יש צורך להסביר מי אתם, מה אתם עושים, מדוע כדאי לפנות דווקא אליכם ולא אל המתחרים, מהם השירותים או המוצרים שאתם מעניקים ועוד.

אומנם יכול להיות שאתם יכולים לכתוב את התוכן לאתר בעצמכם, אך ישנה חשיבות מרבית בכתיבת תוכן שהוא נכון לא רק עבור הקוראים שלכם באתר, אלא גם מבחינת מנועי החיפוש. חשוב לדעת כיצד לשלב את מילות המפתח אשר יקדמו אתכם בחיפוש בגוגל. מעבר לכך יש לדעת כיצד לשלבן באופן נכון ותקני במשפט, ואף להיזהר מחזרתיות רבה של מילת המפתח. הטקסט שלכם צריך להיות קולח, נעים לקריאה ובעיקר מעניין.

למעשה, משום שסביר להניח שיש לכם כבר מתחרים בתחום, בעזרת התוכן עליכם ליצור ביטחון אצל הגולשים. הביטחון הזה יבנה בעזרת תוכן אינפורמטיבי אשר יעניק לגולשים שלכם ערך מוסף לגבי המוצרים או השירותים השונים שלכם באתר. ככל שהגולשים ירגישו שהטקסטים באתר הם מקצועיים ומראים על בקיאות בתחום, כך ירגישו בטוחים יותר להזמין דווקא מכם ולא מאתר המתחרה.

נושא נוסף שיש לתת עליו את הדעת הוא כמות התוכן שיש באתר. ככל שתרבו להעלות תכנים חדשים ומקוריים, כך מנועי החיפוש יעלו אתכם בתוצאות החיפוש. כיום גוגל מחפש את האתרים אשר מעלים תכנים בתכיפות גבוהה. אך אין זה מספיק. על התוכן להיות ברמה גבוהה, מקצועי ומקורי כמובן!

משימת הכתיבה אינה דבר של מה בכך, היא גוזלת זמן רב ומצריכה ידע ובקיאות נרחבים לא רק בתחום המדובר, אלא גם בכל ההיבטים הנוספים שעליהם פירטנו. כדי לצלוח את משימת הכתיבה מומלץ להעזר בשירותי כתיבת תוכן לאתר של חברה חיצונית, אשר מעסיקה כותבים מן השורה הראשונה שיוכלו לכתוב עבורכם מאמרים מקצועיים ועניינים בהתאם לדרישותיכם. כך, תוכלו אתם לקדם את העסק בנושאים אחרים שאתם נדרשים עבורם, ולהיות שקטים שיש מי שאחראי על מילוי האתר בתכנים איכותיים.

אתר קיים והצורך שלו בתוכן

אתרכם קיים כבר זמן רב ברשת האינטרנט, הצלחתם למצב עצמכם במקומות גבוהים במנועי החיפוש, העסק שלכם כבר מוכר ורכש מוניטין נפלא. חשוב כי לא תנוחו על זרי הדפנה, המתחרים שלכם מייצרים מאמרים חדשים המועלים לאתריהם בכל יום. כדי לשמור על הסטטוס שהגעתם אליו בעמל רב, חשוב להמשיך ולהזין תכנים איכותיים לאתרכם. תוכלו לתת עצות וטיפים מועילים ללקוחות לגבי המוצרים השונים שאתם מוכרים באתר, תוכלו להציג בפניהם מוצרים חדשים שהוספתם או לספר להם על השירותים החדשים שאתם מציעים.

כך תוכלו לשדרג את המכירות באתר הן ללקוחות הקיימים שלכם, והן ללקוחות החדשים אשר יבקרו באתרכם ויתרשמו מכמות התוכן המקצועי שקיים בו.

דוורו את רשימת התפוצה שלכם

לאחר שהשגתם בסיס נאה של לקוחות אשר נרשמו לאתרכם והשאירו את פרטיהם, תוכלו לדוור אותם באי־מיילים מעניינים לגבי הנחות ומבצעים שאתם מקיימים, מוצרים ייחודים, שירותי פרמיום לזמן מוגבל ועוד.

אם אינכם בקיאים ברזי כתיבת התוכן הנדרשים כדי למלא את אתרכם במלל רב ואת הכתיבה השיווקית הנדרשת עבור הניוזלטרים שלכם או לכל תחום אחר, אל תחששו, בבלו פן תמצאו כתיבה לאתרי אינטרנט, כתיבת תוכן מקורי, כתיבה יצירתית וגם שירות הלקוחות הטוב ביותר בישראל! נוכל גם להתאים את כתיבת התוכן לאתר שלכם במגוון שפות רחב ביותר, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על כל מילה ומילה שתיכתב עבורכם. הזמינו עכשיו ותיהנו גם אתם מתוכן איכותי לאתר.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה