הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - תוכן לאתר

קרא עוד

אתר האינטרנט שלכם יהיה מקום המפגש הראשוני עם מרבית הלקוחות הפוטנציאליים שיגיעו לעסק. על בסיס התוכן הכתוב בו הם יחליטו אם הם מעוניינים לצרוך את השירותים או את המוצרים שלכם והאם למלא את הפרטים בטופס צור הקשר באתר?

כתיבת תוכן לאתר איכותית ומקורית מתמקדת בשני היבטים – ההיבט השיווקי וההיבט האינפורמטיבי. מטרתנו היא שכל אחד מהגולשים הקוראים את האתר שלכם יזהה מיד כי מדובר בחברה או באדם הבקיאים בתחומם. אין זה משנה באיזו נישה אתם פועלים, אנו נדע להציג אתכם בצורה המקצועית ביותר.

כל קופירייטר בחברתנו יודע שאת התכנים שאנו כותבים לאתרים, אנו מבססים על מחקר מקדים הכולל היכרות עם התחום שלכם, היכרות עם התכנים שנכתבו על ידי המתחרים והצגת החברה שלכם על בסיס המוניטין שבניתם בעמל רב כל השנים. כל זאת במטרה למשוך את עינו של הלקוח לחזור להמשיך לקרוא את התכנים באתר ובסופו של דבר, ליצור קשר.

תוכן נכון עבור האתר שלכם

כתיבת תוכן לאתרים צריכה להיות בעברית גבוהה ותקינה. הבנה מעמיקה בנושא וכתיבת תוכן איכותית ומקורית תעביר במדויק את המסר שלכם. לכן כותבי התוכן שלנו נבחרים בקפידה מרבית. כל הקופירייטינג היוצא תחת ידם של כותבי התוכן לאתרים שלנו יענה על דרישותיכם ועל כל ציפיותיכם.

בבלו פן תמצא כתיבה לאתרי אינטרנט, כתיבת תוכן מקורי, כתיבה יצירתית וגם שירות לקוחות הטוב ביותר בישראל! נוכל להתאים את כתיבת התוכן לאתר שלכם במגוון השפות הרחב ביותר תוך הקפדה בלתי מתפשרת על כל מילה ומילה שתיכתב עבורכם. הזמינו עכשיו ותיהנו גם אתם מתוכן איכותי לאתר.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )

התווסף מוצר לעגלה