שירותי כתיבה

שירותי כתיבה וקטגוריות התוכן שלנו

בבלו פן ארטיקלס, תמצאו מגוון רחב של שירותי כתיבה ועריכה בכל נישה. כל התכנים מנוסחים באופן בלעדי עבורכם ואינם מועתקים או משוכתבים ממקומות אחרים. כל פרויקט זוכה לכותב מיומן בתחום שבו אתם פועלים. לדוגמה, תכנים בתחום נדל"ן נכתבים על ידי כותבים הבקיאים בתחום זה, ומכירים את המינוח המקצועי המתאים. תכנים בתחומי כלכלה נכתבים על ידי כותבים אשר מתמחים בניהול ו/או כלכלה, או כותבים שהתמחו בתחום במסגרת עיסוקים קודמים או תואר אקדמי.

אנו מספקים גם שירותי כתיבת מאמרי קידום בתחומים מגוונים, הנכתבים על הנושא בכלליות, תוך התייחסות לצפיפות מילות מפתח, שימת לב לכותרות משנה בהתאם להנחיות שלכם ושימוש בניסיוננו בתחום כדי להפוך כל מאמר ליצירה מקורית. באתר בלו פן תמצאו גם קטגוריה של מאמרים שיווקיים. מאמרים אלה נועדו לתאר את המותג, שירות ו/או המוצרים שלכם בצורה מושכת, במטרה להניע את הקורא לפעולה. אנו מקפידים לשלב את התכנים השיווקיים בצורה עדינה ומאוזנת, מבלי שהטקסטים יראו כפרסום זול או אגרסיבי, כך שיתאימו גם לאתרי חדשות מובילים.

מלבד זאת תמצאו באתר גם מגוון רחב של מאמרי לייף סטייל, תיירות וקולינריה. כל אחד מתחומי הפנאי הללו הוא עולם שלם שנגלה לקורא משורה לשורה. התיאורים הציוריים שמשלבים הכותבים בתחום הקולינריה, מעניקים לגולשים תחושה שהם מביטים במנות המרהיבות במסעדות יוקרה, או שהגולשים רואים בדמיונם את עצמם נחים על החוף המרהיב מול השקיעה ליד בית המלון, כאשר הם קוראים מאמרים מתחום התיירות.

המחישו ללקוחות שלכם את כל יתרונות העסק

בבלו פן אנחנו מתמחים במגוון רחב של נושאים, ומעניקים שירותי כתיבת תוכן לעסקים חדשים וותיקים. בין הלקוחות שלנו תמצאו חברות ביטוח, אוניברסיטאות ומכללות מובילות, משרדי פרסום, משרדי קידום אתרים, חברות הייטק ותוכנה, רופאים וחברות פרמצבטיקה ועוד מגוון רחב של עסקים פרטיים ובעלי מקצועות חופשיים. התכנים שלנו מותאמים ככפפה ליד עבור כל לקוח, תוך התחשבות בקהלי היעד אליהם הוא מכוון.

תוכלו להוסיף הנחיות מדויקות לכותבים, וכן דוגמאות לסגנון כתיבה שאהבתם במאמרים אחדים באתר שלכם או באתרים נוספים. הכותבים ידעו להתנסח בסגנון דומה, וליצור עבורכם טקסט חדש ומקורי לחלוטין שמתאים לכל צורך.

תוכלו להזמין גם כתיבת תוכן לטוויטר, מאמרים קצרים מאד או פוסטים לרשתות החברתיות. לפעמים, קשה יותר להביע רעיון במספר מילים מצומצם. הכותבים שלנו מומחים במיקרו־בלוגינג ויודעים להניע לפעולה במילים בודדות. להזמנת תכנים אלה, הכנסו אל קטגוריית רשתות חברתיות.

הזמנת עריכה ושכתוב של מאמרים

לצד כתיבה של מאמרים מאפס, אנו מעניקים גם שירותים של עריכה ושכתוב של מאמרים קיימים. העריכה כוללת שדרוג של המשלב הלשוני (שפה גבוהה יותר), הגהה לאיתור שגיאות הקלדה וכן שגיאות כתיב ותחביר ועוד. ביצוע עריכה והגהה של התכנים באתר שלכם, ושל תכתובות מייל חשובות, יכול לחסוך מבוכה רבה ולסייע לכם להיראות מקצועיים יותר במהלך העבודה השוטפת.