הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן משפטי

קרא עוד
פסיקות משפטיות חדשות ותקדימים המשפיעים על הדרך שבה המערכת המשפטית מתנהלת הם חלק בלתי נפרד מכתיבת מאמרי תוכן בתחום המשפטי. אנו עובדים עם מגוון כותבים הבקיאים בנושאים משפטיים כגון: דיני משפחה, דיני מקרקעין, משפט פלילי, תביעות מול הביטוח הלאומי ותביעות נזיקין.

כל אחד מהמאמרים הנכתבים בקטגוריה זו, מנוסח בעברית ברמה גבוהה אך נכתב גם בגובה העיניים כך שקוראים שאינם בעלי רקע משפטי יוכלו להבינם. לאור השינויים הרבים בתחום זה אנו מקפידים להסתמך על מידע עדכני בלבד, ובוחנים היטב את הרלוונטיות של הפסיקות המוזכרות במאמר.

כתיבה משפטית איכותית

כתיבת מאמרים משפטיים רבים נועדה למטרות קידום האתר במנועי החיפוש. אנו יודעים כי לעיתים מאמרי קידום פשוטים אינם מנוסחים ברמה הגבוהה הנדרשת לאתרי עורכי דין. לפיכך, כותבי התוכן שלנו מתמחים בכתיבת תוכן לאתרי עורך דין ויודעים כיצד לשלב את מילות המפתח על פי דרישתכם ויודעים ליצור מאמר ברמה גבוהה המסוגל להתקדם במנועי החיפוש.

כמו כן, כיום עורכי דין רבים דורשים מאמרים ארוכים ומקיפים המשמשים גם כמדריך עבור המתעניינים בהזמנת שירותי המשרד. כל אחד מהמאמרים הקצרים והארוכים שלנו מעניק ערך מוסף לקורא בכל פסקה ופסקה ומבהיר בדיוק את פועליכם ואת השירותים שאתם מעניקים.

המעבר לאונליין ישים אתכם על המפה

כיום, חל שינוי רב בתפישה לגבי הצורך הקיומי של כל עסק ועסק בממד הדיגיטלי. בין אם אתם משרד עורכי דין גדול ובין אם אתם משרד עורכי דין קטן, הקמה של אתר אינטרנט וייצוג המשרד שלכם גם ברשת האינטרנט הוא הכרחי. אם בעבר לקוחות היו מגיעים אליכם מפה לאוזן, הרי שדור ה-Z יחפש אתכם באינטרנט או ברשתות החברתיות, שם גם יבקש את חוכמת ההמונים אשר ימליצו על עורכי הדין הטובים ביותר לדעתם, ולא יהססו לשלוח גם את הלינק לאתר יחד עם פרטי ההתקשרות שלכם.

בעידן זה המשפט: "אם אתה לא שם אתה לא קיים" מוכח יותר ויותר, כאשר עסקים מכל תחום ותחום פונים להקמת אתר שייצג את נוכחותם, מוצרם ושירותם באינטרנט.

חשוב מאד לא רק להקים אתר מרשים וחדשני אשר ייתן מענה לדור הצעיר, אלא גם למלא אותו בתוכן איכותי אשר יוכל להסביר את תחומי העיסוק של המשרד באופן ברור.

אם תשימו לב לאתרים של הבנקים, חברות הביטוח, גופים פיננסים וגם משרדי עורכי דין תראו שינוי רב שחל בסגנון התוכן. חברות וגופים אלו השכילו להבין שכדי למשוך אליהם יותר לקוחות יש להסביר את השירותים השונים והמוצרים באופן שיהיה ברור לקורא, כמו גם לפשט את התוכן המורכב שכתוב באופן מסורבל שברור בדרך כלל רק לאלו המגיעים מן התחום.

עם התובנה הזו מגיעה תובנה נוספת והיא לגבי כתיבתם של המאמרים. כתיבת תוכן לאתר עורך דין חייבת להיות מקצועית, ברמה גבוהה, מגובה במקורות, עניינית ומעל הכל ברורה. בשל עסקוכם, יתכן כי לא תמצאו את הזמן הנדרש כדי למלא את אתרכם בכמות התוכן הנדרשת. לכן, כדאי לרכוש את המאמרים מחברת מיקור חוץ העוסקת בכתיבת תוכן לעורכי דין, שתוכל לתת מענה הולם ומקצועי לדרישותיכם ולייצר עבורכם תכנים רבים בזמן קצר.

היתרונות הנוספים של כתיבת תוכן במיקור חוץ הם: מיצוב האתר שלכם במקומות גבוהים במנועי החיפוש, טקסטים אינפורמטיביים בעלי ערך מוסף עבור הגולשים באתרכם, כתיבה באופן נהיר התחום המדובר אשר תגרום לגולשים לשהות זמן ממושך בתוך האתר שלכם ובסופו של דבר גם הגדלת הלקוחות הקיימים וההכנסה החודשית שלכם.

מענה גם ברשתות החברתיות

חשוב לציין שאם אתם פעילים גם ברשתות החברתיות ויש לכם דף עסקי בפייסבוק, אינסטגרם או לינקדאין, כותבי תוכן בתחום המשפט יוכלו לתת מענה גם לכתיבה עבור הרשתות החברתיות שבהן אתם מופיעים. תוכלו לרכוש גאנטים שלמים של פוסטים קצרים או ארוכים בהתאם לצרכים שלכם. כמו כן, תוכלו לשדרג את הדף שלכם בלינקדאין, לעבות את תוכנו ולהשאיר רושם רב על אלו שיכנסו אליו.

תוכן בשפות זרות

אם משרדכם גלובלי ומעניק שירותים בשפות זרות, תוכלו להסתייע בשירותי כתיבת תוכן למשרד עורכי דין ב-14 שפות נוספות. כך, אם אתם פונים לקהל אמריקני, צרפתי, רוסי, ערבי וכדומה תוכלו לייצר שלל תכנים בשפות אלו ובשפות נוספות.

הזמינו עוד היום כתיבת מאמרים משפטיים וגלו את הסטנדרטים הגבוהים של כתיבה משפטית בבלו פן.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה