הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת מאמרי קידום

קרא עוד
כתיבת מאמרי קידום אתרים דורשת היכרות עמוקה עם השיטה שבה מנועי החיפוש פועלים. הימים שבהם הצפנו את מילות המפתח בכל מאמר ובכותרות המשנה חלפו ועברו. כיום, מנועי החיפוש מחפשים תכנים מקוריים, עשירים המועילים לקוראים. אתרים שהשכילו לשדרג את התכנים הכתובים בכל דפי האתר, זוכים לעלות לראש עמוד התוצאות. אתרים בעלי תוכן בשפה דלה, עם שגיאות כתיב או מלכודות קליקים נענשים ומושלכים לסוף רשימת תוצאות החיפוש עקב כתיבת תוכן זו.
הכותבים שלנו לומדים את סודות התוכן המקודם

ישנן דרכים נכונות לכתיבה ל-SEO, הכותבים שלנו לומדים את הסודות הקטנים ההופכים כל תוכן ל"אהוד" יותר על מנועי החיפוש. אצלינו באתר תוכלו לכתוב את ההנחיות לכתיבת המאמר, את מילות המפתח שתרצו לקדם ובצפיפות שתרצו שיופיעו במאמר. כותבינו יגישו לכם מאמר מותאם ל-SEO המשלב את מילות המפתח בצורה טבעית, בדיוק כפי שהיו מופיעות בספר או בידיעה עיתונאית. חלק מהמאמרים נכתבים לאתרים חיצוניים ומיועדים ליצירת קישור נכנס אליכם. אנו כותבים בהמשך להנחיות שלכם, מאמרים מקצועיים ללא ירידה לפרטים תוך שילוב מילות המפתח החשובות ביותר, בצפיפות המבוקשת בטקסט, לקידום אתרים באופן מוצלח, יעיל ונכון.

תוכן SEO והשינויים באלגוריתמים של גוגל

גוגל משנה את האלגוריתם? אנו משתנים באותה המהירות. בכל פעם שיוצא עדכון לאלגוריתם של גוגל, סדר האתרים בדף תוצאות החיפוש משתנה. האתרים שאנו כותבים שומרים על דירוג גבוה בזכות העובדה שהכותבים שלנו נמצאים עם יד על הדופק ומייצרים תכנים ל-SEO מושלם למנועי החיפוש.

אם עד היום חשבתם שמאמרי קידום משמעם תוכן שאיש אינו קורא, טעות בידכם. הם מיועדים לקורא אנושי ולא רק למנועי החיפוש עצמם. לכן, אם הם משעממים או מונוטוניים וחוזרים על עצמם, הם עשויים לפגוע לא רק במוניטין שלכם אלא גם בקידום האתר עצמו. כיום בעלי אתרים וחברות קידום שמזמינים מאמרים לקידום מקפידים מאד גם על איכות המאמרים והתוכן הכתוב בהם.

המאמרים יכולים להופיע במגוון רחב של מקורות פרסום. לכן, צריך לכתוב אותם באופן מקצועי כדי שהעורכים הקפדנים של האתרים הללו יסכימו לקבלם. אם אתם עוסקים בקידום אתרים למחייתכם בוודאי הבחנתם בכך. שלחתם מאמר קידום, ובסך הכל רציתם שיכנס לתוך האתר המפרסם בכתובת כלשהי. לא ציפיתם שהמאמר הזה יופיע בעמוד הבית או באחת הקטגוריות הראשיות. אך, עורכי האתרים לא הסכימו כלל לשלב את המאמר באתר. הסיבה לכך נובעת מהרצון של בעלי האתרים לשמור על הדירוג של האתר בגוגל. מאמרים שאינם נכתבים באופן רהוט, ונראים לגוגל כמו מאמרים שנועדו אך ורק לקידום יפגעו מאד בציון האיכות של האתר.

לעומת זאת, אם שלחתם מאמר קידום והאתר המקבל מרוצה מאד מהאיכות שלו, הלינק שתקבלו יהיה טוב יותר. הוא אפילו עשוי להופיע בעמוד הבית או עמוד הקטגוריה הראשי של האתר לזמן קצר. זכרו, אל תתפשרו על האיכות לטובת המחיר!

מאמרי קידום איכותיים

אנו משרתים את לקוחותינו בכתיבה של מאמרים שנועדו לצורך SEO, ולצורך קידום תקופה ארוכה. בשל ניסיוננו הרב אנו יודעים כיצד לכתוב את המאמר באופן שיקל עליכם להכניס אותו לכל אתר שתבחרו. ככל שתשתפו אתרים חיצוניים בתוכן איכותי שנכתב בכובד ראש, כך הם יאותו יותר לבצע החלפת לינקים עמכם, ויאפשרו לכם להכניס כמות גדולה יותר של מאמרים. למעשה, לא יהיה אתר אחד שיסרב לקבל את המאמר.

כיום, יש גם חשיבות גבוהה מאד לשיפור איכות הכתיבה לצד אורך המאמר. אך, לא כל כותב תוכן יכול לנסח מאמר ארוך בן אלף מילים ויותר. מאמרי הקידום שלנו אינם מוגבלים באורך. אנו יכולים לייצר בתוך ימים אחדים טקסטים בני אלפיים, שלושת אלפיים או חמשת אלפים מילים. תכנים אלה יעברו בקלות את אורך העמוד של המתחרים שלכם, ויסייעו לכם להשתבץ במקומות הגבוהים ביותר במנוע החיפוש של גוגל. כמובן, שכל אחד מהמאמרים הללו יכלול את מילות החיפוש שסיפקתם לנו בצפיפות המבוקשת.

לכן, השקיעו יותר במאמרי הקידום עבורכם ועבור לקוחותיכם. תופתעו לגלות כיצד השקעה חד־פעמית בטקסטים מתאימים לקידום האתר, משנה את הדירוג שלכם. פתאום תמצאו את עצמכם בעמוד הראשון בכל מילות המפתח שבהן כיכבו המתחרים שלכם. אנו יודעים כיצד לעשות זאת, ונשמח להדגים לכם כבר בהזמנה הבאה של מאמרי קידום, מה ההבדל בין האיכות של "בלו פן" לכל מה שהכרתם עד היום.

מחפשים כתיבת SEO איכותית? רוצים כותב תוכן לקידום אתרים שירתק את הגולשים ויתאים לכל אתר שעימו אתם מחליפים תוכן? הזמינו עכשיו כתיבת מאמרים לקידום אתרים וגלו איך גם האתר שלכם יתחיל לזנק מעלה בתוצאות החיפוש תוך זמן קצר
צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה