הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - מאמרים לקידום

קרא עוד
כתיבת מאמרי קידום אתרים דורשת היכרות עמוקה עם השיטה שבה מנועי החיפוש פועלים. הימים שבהם הצפנו את מילות המפתח בכל מאמר ובכותרות המשנה חלפו ועברו. כיום, מנועי החיפוש מחפשים תכנים מקוריים, עשירים המועילים לקוראים. אתרים שהשכילו לשדרג את התכנים הכתובים בכל דפי האתר, זוכים לעלות לראש עמוד התוצאות. אתרים בעלי תוכן בשפה דלה, עם שגיאות כתיב או מלכודות קליקים נענשים ומושלכים לסוף רשימת תוצאות החיפוש עקב כתיבת תוכן זו.

הכותבים שלנו לומדים את סודות התוכן המקודם

ישנן דרכים נכונות לכתיבה ל-SEO, הכותבים שלנו לומדים את הסודות הקטנים ההופכים כל תוכן ל"אהוד" יותר על מנועי החיפוש. אצלינו באתר תוכלו לכתוב את ההנחיות לכתיבת המאמר, את מילות המפתח שתרצו לקדם ובצפיפות שתרצו שיופיעו במאמר. כותבינו יגישו לכם מאמר מותאם ל-SEO המשלב את מילות המפתח בצורה טבעית, בדיוק כפי שהיו מופיעות בספר או בידיעה עיתונאית. חלק מהמאמרים נכתבים לאתרים חיצוניים ומיועדים ליצירת קישור נכנס אליכם. אנו כותבים בהמשך להנחיות שלכם, מאמרים מקצועיים ללא ירידה לפרטים תוך שילוב מילות המפתח החשובות ביותר, בצפיפות המבוקשת בטקסט, לקידום אתרים באופן מוצלח, יעיל ונכון.

תוכן SEO והשינויים באלגוריתמים של גוגל

גוגל משנה את האלגוריתם? אנו משתנים באותה המהירות. בכל פעם שיוצא עדכון לאלגוריתם של גוגל, סדר האתרים בדף תוצאות החיפוש משתנה. האתרים שאנו כותבים שומרים על דירוג גבוה בזכות העובדה שהכותבים שלנו נמצאים עם יד על הדופק ומייצרים תכנים ל-SEO מושלם למנועי החיפוש.

מחפשים כתיבת SEO איכותית? רוצים כותב תוכן לקידום אתרים שירתק את הגולשים ויתאים לכל אתר שעימו אתם מחליפים תוכן? הזמינו עכשיו כתיבת מאמרים לקידום אתרים וגלו איך גם האתר שלכם יתחיל לזנק מעלה בתוצאות החיפוש תוך זמן קצר
צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )

התווסף מוצר לעגלה