הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן לנדל"ן

קרא עוד
מתחזקים אתר נדל"ן או מתעניינים בתוכן שיווקי לפרויקט נדל"ן שיזמתם? כותבי התוכן בתחום הנדל"ן שלנו מכירים את התחום על בוריו. בין אם מדובר בהשקעות נדל"ן מניבות ובין אם בהשקעות נדל"ן למגורים בארץ ובעולם. הם מסוגלים לבצע סקירות מקיפות על מאפייני העיר והשכונה, להשוות בין הערים השונות, לבחון את התשואה הצפויה מהשקעת הנדל"ן ולהסביר בהרחבה על כל אחד מהמושגים הנוגעים להשקעות אלה.

כותבי התוכן שלנו הם בדיוק כמוכם, הם עוסקים בהשקעות נדל"ן או התמחו בתיווך עסקאות. ובכך הם מסוגלים להעניק מידע נכון ועדכני, המבוסס על מחקר מקיף באתרים ברי סמכא.

לצד הידע המעמיק בתחום, הם גם מתמחים בכתיבת מאמרי נדל"ן בעלי אופי שיווקי המותאם לקהל היעד של משקיעי נדל"ן מניב וכן נדל"ן למגורים. היכרות עם הז'רגון המקצועי בנישת הנדל"ן היא חלק בלתי נפרד מיצירה של תוכן ממיר המסוגל למשוך משקיעים פוטנציאליים ולבדל אתכם מהמתחרים הרבים בשוק תוסס זה.

תוכן לנדל"ן
כתיבת מאמרי נדל"ן המותאמת לצורכיכם תסייע להעלות אתכם לראש עמוד התוצאות בגוגל. בין אם  הסיבה להתעניינותכם במאמרי נדל"ן היא לצורך קידום במנועי החיפוש, או בין אם אתם תרים אחר מאמר מקצועי של מומחים בתחום. אנו כאן עבורכם להציע כתיבת מאמרים איכותית, עניינית וסביב ביטויי מפתח חשובים שאותם תוכלו לספק לנו. ביטויי המפתח משולבים בצורה טבעית בטקסט לפי רמת הצפיפות הרצויה. עדכון ברט האחרון מעניק לכותבים שלנו עוצמה רבה בזיהוי תכנים מקוריים איכותיים בתחום הנדל"ן. מהיום, אתם יכולים ליהנות ממאמרי נדל"ן מקוריים שנכתבו במיוחד עבורכם.
רוצים לשווק פרויקט נדל"ן חדש? משכו את הלקוחות בכתיבה ייחודית
כיום ישנן חברות נדל"ן רבות המציעות מבצעים מיוחדים ללקוחות פרטיים ואף למשקיעים המעוניינים בנכס כהשקעה מניבה לטווח ארוך. כותבי התוכן שלנו ידעו לתת את הדגשים המיוחדים שחשובים לכם ולהבליט אתכם מעל למתחרים.

הכתיבה הייחודית של כותבינו מתאפיינת ביכולת לתאר את הנופים הפסטורליים של האזורים שבהם אתם מציעים פרויקטי בנייה חדשים לגמרי, לצד תיאור של רמות הגימור הגבוהות שיש בכל דירה או של החיים הממתינים להם בלוקשיין החדש החל מגני ילדים, בתי ספר ופארקים וכלה בפתרונות תחבורה שמציע המקום החדש.

אם אתם מעוניינים בשיווק אגרסיבי, גם זאת נוכל לספק, שכן הכותבים מגיעים מן התחום ויודעים בדיוק כיצד לשווק אותו ללקוחותיכם וללקוחות פוטנציאליים כדי שישאירו את פרטיהם, ויהפכו מלידים קרים לחמים.

פתחתם סוכנות נדל"ן חדשה ואתם רוצים לעקוף את המתחרים בגוגל? אנו נעשה זאת בקלות עבורכם

אחד היתרונות הבולטים בהעסקתם של כותבי תוכן חיצוניים היא כמות הטקסט שהם יכולים לייצר עבורכם. אם העליתם אתר חדש ואתם רוצים להתקדם מעלה במנועי החיפוש, תזדקקו לתוכן רב, אך לא רק. חשוב להקפיד על תוכן איכותי שכתוב ברמה גבוהה ללא טעויות דקדוק וכתיב, מאמר שיעניק לקוראים שלכם ערך מוסף, ויגרום להם לשהות זמן ממושך בתוך אתרכם. אין זה פשוט לייצר תכנים מרובים שהם גם מקוריים ומעניינים. לכן, מומלץ להשתמש בכותבי תוכן אשר יוכלו לעשות זאת בהינף יד ובקלות יתרה. כמובן שכל התוכן אשר נכתב הוא בהתאם להנחיות ולדרישות המדויקות שלכם, ויותאם עבורכם ככפפה ליד.

זהו את קהל היעד שלכם

כאשר אתם פונים ללקוחות פרטיים המלל שיכתב במאמר צריך להיות מותאם לצרכים שלהם. זוגות יחפשו דירה קטנה ומגניבה באזור שוקק חיים, בעוד משפחות יחפשו דירות רחבות ידיים המציעות מענה קהילתי לכל צורכיהם. חשוב שהתוכן אשר נכתב באתרכם ידע לענות על כל הצרכים של קהל יעד זה. מעבר לכך, כדי להשיג תוצאות עליכם לשבות את הקוראים בכתיבה אשר תגרום להם לחוש כאיל הם כבר רכשו את הנכס מכם וכל שנותר להם הוא לארוז את החפצים ולעבור. משימה כזו מיועדת לכותבים אשר מסוגלים להפוך את המילים לקנבס יפהפה בדמיונם או לסיפור המהלך קסם ונוגע להם בנימי נפשם ובמאווים הגדולים ביותר שלהם. היכולת הזו היא למעשה זו שתניב לכם את הקוראים האלו כלקוחות.

לעומתם הפנייה למשקיעים תהיה שונה לגמרי, שכן כאן אין צורך לדמיין את המעבר לדירה, אלא את מה שהיא תוכל לספק עבור אותו משקיע בטווח הארוך. איזו תשואה שנתית תתקבל, אילו תנאי תשלום עבור הדירה הוא יוכל לקבל מכם ופרטים נוספים אשר יפנו אל ליבו של המשקיע ויגרמו לו להגיע דווקא אליכם.

אם גם אתם רוצים תוכן בתחום הנדל"ן אשר יניב לכם תוצאות, כל שעליכם לעשות הוא לגלול מטה ולהזמין את המאמר, אנו כבר נכתוב עבורכם את כל הנדרש.
צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה