הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - שירותי עריכת תוכן

קרא עוד

אם אתם כותבים היום ספר, עלון, מאמר משפטי או כל סוג תוכן משמעותי שיופיע ללא טעויות – נסו את שירותי עריכת התוכן שלנו. כל עריכת תוכן מתבצעת על ידי עורכי תוכן בעלי שפה עשירה המכירים את חוקי הלשון העברית על בוריים.

באופן טבעי השפה הדבורה משפיעה על השפה הכתובה שאמורה להיות הרהוטה ובמשלב ראוי. לכן, רבים מתקשים למצוא את המילים הנכונות והביטויים המתאימים שיעבירו את המסר בצורה נהירה. לכן עריכה לשון (עריכה לשונית) היא חשובה מאין כמותה. אנו בבלו פן שומרים על העברית התקנית,  בעדכוני האקדמיה ללשון העברית. 

מובטחת לכם עריכת תוכן ברמה גבוהה אשר אינה ארכאית ועדיין כתובה בגובה העיניים, תוך שמירה על כל כללי השפה. אצלנו לא תמצאו טעויות בשם המספר, בכתיבה של זכר ונקבה או שגיאות כתיב נפוצות.

ניהול תוכן נכון מאפשר לזהות טעויות

במסגרת עריכת תוכן והגהה אנו גם מתקנים עבורכם שגיאות הקלדה או טעויות סופר שעשויות להופיע פה ושם כאשר אתם מקלידים במהירות. ידוע, כי פעמים רבות האדם שכתב את התוכן אינו מסוגל לזהות את הטעויות שעשה. רק בקריאה שנייה ושלישית הוא עשוי למצוא את הטעויות. לעומת זאת, אדם נוסף הקורא את התוכן בפעם הראשונה יכול לזהות את הטעויות הללו במהירות ולתקנן.

להזמנת שירות עריכת תכנים לאתר בחרו את מספר המילים במסמך המקור ונשמח להפיק עבורכם תוכן ערוך באופן מקצועי ובשפה עשירה שתהיו גאים להציגו.
צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה