הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - שירותי עריכת תוכן

קרא עוד

אם אתם כותבים היום ספר, עלון, מאמר משפטי או כל סוג תוכן משמעותי שיופיע ללא טעויות – נסו את שירותי עריכת התוכן שלנו. כל עריכת תוכן מתבצעת על ידי עורכי תוכן בעלי שפה עשירה המכירים את חוקי הלשון העברית על בוריים.

באופן טבעי השפה המדוברת משפיעה על השפה הכתובה שאמורה להיות הרהוטה ובמשלב ראוי. לכן, רבים מתקשים למצוא את המילים הנכונות והביטויים המתאימים שיעבירו את המסר בצורה נהירה. לכן עריכת לשון היא חשובה מאין כמותה. אנו בבלו פן שומרים על העברית התקנית, לפי עדכוני האקדמיה ללשון העברית

מובטחת לכם עריכת תוכן ברמה גבוהה אשר אינה ארכאית ועדיין כתובה בגובה העיניים, תוך שמירה על כל כללי השפה. אצלנו לא תמצאו טעויות בשם המספר, בכתיבה של זכר ונקבה או שגיאות כתיב נפוצות.

ניהול תוכן נכון מאפשר לזהות טעויות

במסגרת עריכת תוכן והגהה אנו גם מתקנים עבורכם שגיאות הקלדה או טעויות סופר שעשויות להופיע פה ושם כאשר אתם מקלידים במהירות. ידוע, כי פעמים רבות האדם שכתב את התוכן אינו מסוגל לזהות את הטעויות שעשה. רק בקריאה שנייה ושלישית הוא עשוי למצוא את הטעויות. לעומת זאת, אדם נוסף הקורא את התוכן בפעם הראשונה יכול לזהות את הטעויות הללו במהירות ולתקנן.

 החשיבות של תוכן מדויק ונכון

מנועי החיפוש מבקשים היום להעניק לגולשים את התוצאות המדויקות ביותר עבור החיפושים שהם עורכים ברשת האינטרנט. כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, גוגל מוציאה עדכונים אשר בין היתר מחדדים את הצורך בכתיבה נכונה. אם שמת לב כאשר אתם כותבים מסמך בדף וורד, פעמים רבות תראו קו אדום קטן אשר מסמן את טעות הכתיב שלכם. רבים אינם יודעים אך מערכת זו כיום מאוד מתקדמת ואכן מתריעה על השגיאה במקומות הנכונים שבהם יש להוסיף י' נוספת או ו' נוספת לפי כלליה האחרונות של האקדמיה ללשון העברית.

אם אינכם בטוחים לגבי נכונותן ואמיתותן של המילים, חשוב בהחלט שהטקסט יעבור עריכת לשון אשר תוכן להבטיח כי הטקסט שאתם כותבים יהיה נכון, מדויק ותקני. מדוע? נחזור אל גוגל, ענקית מנועי החיפוש רוצה להבטיח שהגולשים ייקראו תוכן עדכני ונכון. הן מבחינת המידע המועבר לקורא בטקסט והן מבחינת השפה שבו הוא כתוב.

הערך המוסף של טקסט תקני מבחינת העברית 

האם זה באמת חשוב שהשפה תהיה תקנית? שכן נוסיף עוד י' ועוד ו'? או שאולי נוסיף י' היכן שלא צריך רק בגלל שכאשר אנו אומרים את המילה היא נשמעת כאילו יש שם גם י' חבויה? אין ספק שעם רצונה של האקדמיה להקל על הגולשים ולהפוך את השפה העברית לנגישה יותר, מגיעה גם המחויבות להבין את כללי השפה ולמה צריך או לא צריך להוסיף אותיות שונות במילים שונות. בסופו של דבר ישנה חשיבות בשל מספר סיבות: הסיבה ראשונה – השבחת השפה העברית. אם יש ברשותכם אתר בעברית אין ספק שעדיף שהוא יהיה כתוב באופן נכון מאשר עם טעויות כתיב שעלולות להעיד שמי שכתב עבורכם את התוכן אינו עושה עבודתו כראוי ושלמעשה באתר שלכם יש טעויות. טעויות כתיב עבור רבים הן תורמות במיוחד ואף מובילות לביקורת כלפי האתר שלכם. עריכת תוכן לשוני לטקסטים שאתם מוסיפים לאתר תמנע בדיוק את הדברים הללו, ותאפשר לכם להציג בפני הגולשים באתרכם תוכן איכותי.  

הסיבה השנייה – עדכוני גוגל. בשפה האנגלית כבר ניתן לראות את השפעת העדכונים על תוכן שאינו כתוב כראוי. גם אם בישראל הדבר ייקח עוד זמן מה, כדאי להיערך מראש לנושא. חבל להשקיע כספים מרובים בכתיבת מאמרים שבסופו של דבר לא יעניקו את הערך הנדרש ואף מיקומם ירד עקב תוכן שאינו כתוב כראוי. כדאי מאוד להשקיע בכתיבה שהיא מדויקת. תוכלו לעשות זאת בקלות על ידי עריכת תוכן שלמעשה תבטיח את נכונותו של הטקסט טרם אתם מעלים אותו לאתרכם.

אם אינכם יכולים או יודעים כיצד לערוך, אין זו כלל בעיה תוכלו להזמין באתרנו שירותי עריכת תוכן וליהנות מתוכן מדויק וערוך המותאם הן לגוגל ומנועי החיפוש והן מתוכן תקני עבור הגולשים שלכם. כך או כך אתם יכולים רק להרוויח מההשקעה הזו בתוכן שכן האתר שלכם הוא גם הפרנסה שלכם וחשוב מאוד להשקיע בו.

 להזמנת שירות עריכת תכנים לאתר בחרו את מספר המילים במסמך המקור ונשמח להפיק עבורכם תוכן ערוך באופן מקצועי ובשפה עשירה שתהיו גאים להציגו.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה