הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת מדריכים

קרא עוד
מעוניינים למצב את האתר או את השירות שלכם כטוב בתחומו? כתיבת מדריכים מקצועיים בהחלט תוכל לסייע לכם. נוכל לכתוב עבורכם מדריכים שתוכלו לפרסם אותם ללא תשלום באתר, לשלוח לרשימת התפוצה שלכם או למכור כמוצר דיגיטלי בפני עצמו. כותבי בלו פן מתמחים במגוון רחב של תחומים ויכולים לכתוב מדריכים מקצועיים בתחומים מגוונים החל מגיזום עצים ועד לוורדפרס ותחומים מורכבים יותר הדורשים מחקר מעמיק.

המדריכים אינם תרגום של מדריך קיים או שכתוב שלו אלא הם נכתבים בעבורכם החל מהמילה הראשונה ועד האחרונה. אנו מקפידים שכל אחת מהפסקות תהיה בעלת תוכן מקורי כך  שתוכלו להשתמש במדריך ללא חשש מעבירה של זכויות יוצרים.

יתר על כן, כאשר מפרסמים היום בפומבי תכנים באתרי אינטרנט, הם משמשים גם לקידום האתר במנועי החיפוש ,במיוחד בגוגל. תוכן מקורי מעלה את ציון הדף שלכם כחלק מהאלגוריתם המבצע את ההחלטה אילו אתרים יופיעו בראש עמוד התוצאות.

כתיבת מדריכים קצרים ומדריכים ארוכים ללא שום בעיה

אנו יכולים לכתוב מדריכים בכל כמות של מילים. החל ממדריכים מקצועיים קצרצרים המעניקים הנחיות נקודתיות לביצוע פעולות מסוימות וכלה במדריכים היכולים להיות מודפסים כספרון בטווח של שלושת אלפים מילים ומעלה.

כל פרויקט של כתיבת מדריך נעשה על ידי כותב מדריכים אחד בלבד במטרה לשמור על סגנון כתיבה אחיד וכדי למנוע הופעה חוזרת ונשנית של מידע שהופיע קודם לכן במדריך.

להזמנת שירותי כתיבת מדריכים בחרו כעת את מספר המילים הרצוי, השאירו לנו הנחיות ברורות מה רצונכם ואנו נשמח להתחיל לכתוב עבורכם את המדריך. 

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה