הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת מדריכים

קרא עוד
מעוניינים למצב את האתר או את השירות שלכם כטוב בתחומו? כתיבת מדריכים מקצועיים בהחלט תוכל לסייע לכם. נוכל לכתוב עבורכם מדריכים שתוכלו לפרסם אותם ללא תשלום באתר, לשלוח לרשימת התפוצה שלכם או למכור כמוצר דיגיטלי בפני עצמו. כותבי בלו פן מתמחים במגוון רחב של תחומים ויכולים לכתוב מדריכים מקצועיים בתחומים מגוונים החל מגיזום עצים ועד לוורדפרס ותחומים מורכבים יותר הדורשים מחקר מעמיק.

המדריכים אינם תרגום של מדריך קיים או שכתוב שלו אלא הם נכתבים בעבורכם החל מהמילה הראשונה ועד האחרונה. אנו מקפידים שכל אחת מהפסקות תהיה בעלת תוכן מקורי כך  שתוכלו להשתמש במדריך ללא חשש מעבירה של זכויות יוצרים.

יתר על כן, כאשר מפרסמים היום בפומבי תכנים באתרי אינטרנט, הם משמשים גם לקידום האתר במנועי החיפוש ,במיוחד בגוגל. תוכן מקורי מעלה את ציון הדף שלכם כחלק מהאלגוריתם המבצע את ההחלטה אילו אתרים יופיעו בראש עמוד התוצאות.

כעת, גם אתם יכולים להרשים את לקוחותיכם עם מדריך מקצועי בכל נושא, שנכתב במקצועיות ועובר הגהה לשונית. גלו את היתרונות של הזמנת המדריכים הללו מצוות הכותבים המיומן של בלו פן ארטיקלס.

כתיבת מדריכים קצרים ומדריכים ארוכים ללא שום בעיה

אנו יכולים לכתוב מדריכים בכל כמות של מילים. החל ממדריכים מקצועיים קצרצרים המעניקים הנחיות נקודתיות לביצוע פעולות מסוימות וכלה במדריכים היכולים להיות מודפסים כספרון בטווח של שלושת אלפים מילים ומעלה.

כל פרויקט של כתיבת מדריך נעשה על ידי כותב מדריכים אחד בלבד במטרה לשמור על סגנון כתיבה אחיד וכדי למנוע הופעה חוזרת ונשנית של מידע שהופיע קודם לכן במדריך. 

מה יכול להופיע במדריך שלכם?

הנושאים למדריכים יכולים להגיע כהנחיה שלכם או לאחר מחקר עומק שמבצע הכותב. ככל שתדריכו אותנו יותר, כך נוכל לספק את התוצאה הקרובה ביותר למדריך שרציתם. אתם מכירים את התחום שבו אתם עוסקים היטב, ולכן תוכלו לדעת אילו נושאים כדאי לשלב במדריך.

רוב המדריכים הנכתבים על ידנו מיועדים להפצה דיגיטלית, לכן הם יכולים להיות מעודכנים באופן קבוע בהתאם לשינויים ולטרנדים בנישה שלכם. המדריך יכול להיות מורכב מסקירה כללית על הנושא, מהשוואה בין מוצרים ושירותים שונים, מהסבר של הלקסיקון המקובל בנישה שבה אתם פועלים, מתיאור היסטורי של התחום ומנושאים נוספים.

תנו לנו להפתיע אתכם עם תוכן מקורי שעדיין לא הכרתם, שמנוסח באופן בלעדי עבורכם ואינו מופיע בשום מקום אחר. כתיבת מדריך משלכם הנושא את שם העסק או המותג שבניתם יכולה לסייע לכם להיות מופצים בצורה ויראלית, כאשר אדם אחד שרוכש את המדריך, משתף את התוכן שלמד מכם עם חבריו.

יצירת מדריכים לדפוס

לצד העבודה על מדריכים דיגיטליים אנו יכולים ליצור גם מדריכים מקיפים ומפורטים המיועדים להדפסה. בכל תחום עיסוק מתעניינים פוטנציאלים בעסק שלכם ישמחו לקבל ספר כרוך הכולל מדריך מפורט, והם ישמחו לשלם על כך.

הכותבים שלנו משמשים ככותבי צללים עבור מדריכים רבים שבהם נתקלתם בעבר, כמו: מדריכים לקבלת משכנתאות, תכנון פיננסי, מדריך נדל"ן, מדריך לתנוחות יוגה, מדריכים בתחום הבישול ומדריכי תיירות. תחומים אלה ואחרים זוכים לסיקור ממוקד ויסודי, והופכים למוצר בעל ערך שיכול לשמש עבורכם כנכס דיגיטלי.

תרגום המדריכים לשפות נוספות

האם שמתם לב שבלו פן ארטיקלס עובדים בחמש עשרה שפות שונות? כאשר אתם מזמינים כתיבת מדריכים, חשבו על הפוטנציאל שלהם להיות מופצים ברחבי העולם גם בשפות נוספות. החל מהשפה האנגלית המדוברת בכל העולם, וכלה בשפות כמו סינית וקוריאנית הזוכות לקהלים גדולים במדינות הדוברות שפות אלה.

התחילו מהשפה העברית וכך תוכלו לקרוא את המדריך מתחילתו ועד סופו ולבצע את התיקונים הדרושים. לאחר מכן, תוכלו לתרגם את המדריך כולו או חלקים ממנו, וליצור ספרונים דיגיטליים שיופצו ברחבי העולם. יתכן, ואתם תהיו רב המכר הבא שמופץ באמזון!

כותבים מיומנים שמתמחים בניסוח בגובה העיניים
הכותבים שלנו יודעים להנגיש כל נושא ולכתוב בגובה העיניים. הם יכולים להסביר בפירוט רב למתחילים בשפה קלה להבנה או להתמקד אך ורק במומחים בתחום ולהשתמש במונחים מקצועיים רבים. כל זאת לפי הדרישה שלכם. נסו אותנו ולא תתאכזבו.

להזמנת שירותי כתיבת מדריכים בחרו כעת את מספר המילים הרצוי, השאירו לנו הנחיות ברורות מה רצונכם ואנו נשמח להתחיל לכתוב עבורכם את המדריך.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה