הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת ברכות

קרא עוד
מעוניינים לשלב באתר שלכם ברכות חמות או לברך אדם קרוב או חשוב ליום ההולדת, יום הנישואין, קבלת משרה חדשה או גיוס לצבא? אנו מסוגלים להביע את הרגשות שלכם במילים הנבחרות בקפידה והמסוגלות לרגש את מקבל הברכה.

הוא אינו חייב לדעת שלא אתם כתבתם את הברכה בעצמכם. תוכלו לקבל את הטקסט מאתנו ולשלב את הברכה בתוך מתנה, תכשיט או זר פרחים.

כתיבת ברכות לנשים ולגברים

הכותבים שלנו מתמחים בהתאמת סגנון הכתיבה של הברכה הן למגדר והן לגיל של האדם המקבל אותה. אנו יכולים לכתוב במגוון סגנונות ,כמו סגנון פורמלי המתאים למקומות עבודה ולשותפים עסקיים, סגנון רומנטי המתאים לבן או לבת הזוג וכמובן סגנון הומוריסטי המתאים... כמעט לכל אחד.

ספרו לנו מה האירוע שעבורו אתם זקוקים לברכה וננסח אותה בהרחבה או בקצרה לפי מספר המילים שהזמנתם במילים שיחממו את הלב של כולם.

ברכות להצעת נישואין

כיום, אתם יכולים להציע נישואין בכריעה ולפתוח קופסה עם טבעת או להפתיע את בחיר/ת ליבכם/ן עם שי מרגש והצעת נישואין יצירתית ומיוחדת.

אנו יכולים לעזור לכם לבחור את המילים הראשונות, להכיר את הסגנון שלכם או לשכתב ברכה שכתבתם מראש אולם אתם חשים שניתן לשפר את הניסוח שלה.

למילים יש כוח

כידוע למילים שלנו יש כוח רב, היכולת לרגש אדם עד דמעות כאשר נכתבים עליו דברים יפים היא לא פחות ממדהימה. אם יש לכם אירוע מיוחד שבו אתם רוצים להפגין כישרון כתיבה יוצא מן הכלל ולהרשים את המוזמנים, נוכל לסייע לכם בכך בקלות. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר לנו הנחיות ברורות ואנו נשמח לכתוב לכם ברכה מיוחדת שמינה שתסחף את כל המוזמנים וכמובן את אותו אדם שחוגג.

ברכה לגיל פרישה

 כתיבת ברכות אינה נדרשת רק באירועים כמו ימי הולדת, ימי נישואין, בר/בת מצווה וכדומה. יש שלל אירועים נפלאים בחיים שנחמד לציינם בכמה מילים טובות. למשל אדם יקר שהגיע לגיל פנסיה ונערכת לכבודות מסיבת פרידה. כמה נפלא להגיד עליו בתום כל שנותיו מילים מסכמות שיוצאות מן הלב.

ברכה ליולדת

אחד האירועים המשמחים ביותר בחיים הוא לידה. תוספת חדשה המתווספת אל המשפחה הגרעינית ואל המשפחה המורחבת. תינוק או תינוקת חדשה הם ללא ספק סיבה למסיבה, אך חשוב לזכור את היולדת, שכן היא עשתה את כל העבודה הקשה. אם אתם רוצים להפתיע את היולדת במילים חמות כשהיא עוד בבית החולים, נוכל לכתוב עבורכם שלל ברכות מרגשות שיעלו מיד חיוך על פניה. ואם מדובר באם טרייה וחדשה נוכל גם לשלב טיפים מועילים מתובלים בהומור.

ברכה לבר/ בת מצווה

בנכם או בתכם הגיעו לגיל מצוות, סופה של הילדות ותחילתו של המעבר לעולם הבגרות.  כתיבת ברכה לבר מצווה שתוכלו להקדיש לילד, ושאת הברכה הזו הוא ינצור עימו עד שנים רבות קדימה, צריכה להיות מיוחדת, מרגשת וכזו שבעיקר מדברת אל הילד. בבלו פן תוכלו לספר לנו בדיוק על אופיו של הילד/ה שלכם, ואנו נוכל לכתוב עבורכם ברכה יפהפה לאירוע הכה מרגש הזה.

ברכה ליום הנישואין

יום הנישואין הוא יום מיוחד במינו, זהו היום שבחרתם לקשור את גורלכם זה בזו, ובחרתם לחיות זה במחיצת זו. בין אם אתם נשואים טריים שחוגגים רק שנה ובין אם אתם זוג ותיק שנשוי שנים רבות, יום הנישואין זהו היום להפגין בו את תודתכם והערכתכם כלפי הצד השני. כתיבת ברכות לנישואין  מצריכה כשרון ורומנטיקה, נוכל לסייע לכם לכתוב ברכה מיוחדת ולכבוש בקלות את ליבו או ליבה של האהובים שלכם.

ברכה ליום הולדת

יום הולדת הוא מאורע משמח במיוחד שנחגג פעם בשנה, ביום הכה מיוחד הזה אתם רוצים באמת להפתיע את האדם שחוגג. לא תמיד אנו מצליחים למצוא את המילים, או לבטאן בכתב. לכן כותבינו מתמחים בתחום כתיבת ברכות ליום הולדת ויוכלו לסייע לכם בקלות רבה. כך המילים יקלחו מפיכם כאשר תקריאו את הברכה, או פשוט ירגשו עד מאד את האדם שקורא אותן.

אל תבזבזו רגע נוסף, הזמינו עוד היום את שירותי כתיבת הברכות שלנו באמצעות בחירת כמות המילים בקוביות מטה ונשמח להפתיע את מקבלי הברכה שלכם בברכה ייחודית המותאמת במיוחד עבורם.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה