הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - שכתובים

קרא עוד

יש לכם מאמר מצוין אבל אתם צריכים תוכן מקורי לאתר נוסף? מעוניינים לשכתב מאמר מאנגלית לגרסה המתאימה לישראל בעברית? מחלקת השכתובים שלנו יוצרת עבורכם תוכן מקורי מתוכן קיים. בכל פעם שנדרש מאיתנו שכתוב תוכן, אנו מקפידים על שימוש במגוון של מילים. שינוי הטקסט הקיים והוספת הקשרים נוספים יוצרים טקסט בעל תוכן המוצג כטקסט מקורי לחלוטין על ידי גוגל.

כשחסרות לכם מילים

לפעמים, אתם מעוניינים לכתוב בעצמכם את התכנים המשווקים את המוצרים או את השירותים שלכם. אך כאשר העט מונח על הדף או היד על המקלדת, אתם מגלים שחסרות לכם המילים הנכונות. אל חשש. כתבו את העולה בראשכם ותנו לכותבים שלנו לשנות, להבהיר ולהעשיר את התוכן שלכם. התוצאה המתקבלת תהיה שילוב בין הידע והבקיאות שלכם בנושא לבין היכולת המילולית המפותחת של הכותבים שלנו. כדי להשיג יעד זה  לא כל כותב מתקבל למחלקת השכתוב בבלו פן. אנו בוחרים בקפידה רק את הטובים ביותר,  כאלה שיוכלו לבצע את השכתוב בצורה רהוטה ובעברית קולחת - מבלי לפספס ולו נושא משמעותי אחד בתוכן המקורי.

שכתוב תכנים

שכתוב תוכן, שכתוב מאמרים או שכתוב טקסט מצריך יכולת וורבלית גבוהה ואוצר מילים רחב בשפה העברית.  וזאת כדי לתת מענה מקצועי, רהוט ומדויק לתוכן שאותו אתם רוצים לשכתב, באופן המוצלח ביותר ומבלי לפגוע באתרכם. שכתוב תוכן בניגוד לכתיבת תוכן נחשב קשה יותר בשל ההתמודדות עם תוכן קיים הדורש שינוי תוך התאמה לצורכי הלקוח, אך כותבי התוכן שלנו ייצרו עבורכם כתיבה מותאמת ורעננה שגם מנועי החיפוש יאהבו.

למה שכתוב מאמרי מתחרים טובים לכם?

אחת הדרכים המוצלחות ביותר להתמודד עם הפקת תכנים נוספים לאתרכם היא שכתוב של מאמרים אחרים. באתרי המתחרים שלכם קיים תוכן רב המיועד גם הוא אל אותו קהל היעד שלכם. על־ידי שכתוב מאמרי המתחרים אינכם צריכים "להמציא את הגלגל מחדש" או לשבת ולחשוב על עשרות נושאים חדשים.

הרי זה ידוע שכדי להתקדם במנועי החיפוש יש צורך בהפקה של תכנים חדשים כל הזמן. ככל שתרבו להוסיף תכנים לאתרכם כך מנוע החיפוש ידרג אתכם במקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש. על־ידי שכתובים למאמרים קיימים, כל שתזדקקו לו הוא כותב תוכן איכותי אשר מסוגל לשכתב תכנים בקלות וברמה גבוהה.

שכתוב מאמרים מקצועיים

לא רק מאמרי מתחרים ניתן לשכתב אלא גם מאמרים מקצועיים כמו study cases ועוד. תוכלו גם לשכתב מאמרים מקצועיים בתחומכם, למשל אם אתם עורכי דין וברצונכם להפיק מאמר רב עמודים ותוכן עבור כתב עת, תוכלו לבחור מאמר קיים, לשכתבו לחלוטין ולפרסמו.

מדוע שכתוב נחשב לקשה יותר מכתיבה רגילה?

שכתוב מאמרים הוא מאתגר באופן ניכר מאשר כתיבתם, משום שעל הכותב להתמודד עם תוכן קיים, ולמעשה להפוך אותו לתוכן "חדש". שכתוב מאמרים מצריך ידע רב ושליטה רבה בשפה שבה הוא נעשה, שכן שכתוב מאמר מצריך החלפת המילים במילים אחרות לחלוטין, סידור מחדש של המשפטים ועריכה של מקטעי התוכן כך שלעולם לא יראו דומים מדי ובוודאי שלא מועתקים.

שכתוב יעשה את כל השינוי

אם יש לכם באתר מאמרים שאתם רוצים לשכתב, תוכלו לעשות זאת בקלות. שכתובים לתוכן קיים יסייעו לכם למעשה לשדרג את התוכן שאינכם מרוצים ממנו ולהפוך אותו לתוכן מניב בעל ערך מוסף, כך תוכלו למעשה להשתמש בתוכן הקיים ולהפוך אותו למדוייק יותר, קריא יותר ומוצלח שיענה על כל דרישותיכם וישלים את כל מה שהיה חסר במאמר הקודם.

כפי שציינו שכתוב אינו דבר של מה בכך, ובהחלט יש למצוא את הכותב הנכון שיוכל לעמוד במשימה הזו כראוי. לכן אם אינכם יודעים היכן למצוא כותב שכזה תוכלו לפנות לחברות המתמחות בכתיבת שכתובים והן יוכלו לעשות זאת עבורכם באופן המקצועי ביותר.

להזמנת מאמרים משוכתבים בחרו מטה את מספר המילים ושלחו לנו את המאמר המקורי.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה