הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - שכתובים

קרא עוד

יש לכם מאמר מצוין אבל אתם צריכים תוכן מקורי לאתר נוסף? מעוניינים לשכתב מאמר מאנגלית לגרסה המתאימה לישראל בעברית? מחלקת השכתובים שלנו יוצרת עבורכם תוכן מקורי מתוכן קיים. בכל פעם שנדרש מאיתנו שכתוב תוכן, אנו מקפידים על שימוש במגוון של מילים. שינוי הטקסט הקיים והוספת הקשרים נוספים יוצרים טקסט בעל תוכן המוצג כטקסט מקורי לחלוטין על ידי גוגל.

כשחסרות לכם מילים

לפעמים, אתם מעוניינים לכתוב בעצמכם את התכנים המשווקים את המוצרים או את השירותים שלכם. אך כאשר העט מונח על הדף או היד על המקלדת, אתם מגלים שחסרות לכם המילים הנכונות. אל חשש. כתבו את העולה בראשכם ותנו לכותבים שלנו לשנות, להבהיר ולהעשיר את התוכן שלכם. התוצאה המתקבלת תהיה שילוב בין הידע והבקיאות שלכם בנושא לבין היכולת המילולית המפותחת של הכותבים שלנו. כדי להשיג יעד זה  לא כל כותב מתקבל למחלקת השכתוב בבלו פן. אנו בוחרים בקפידה רק את הטובים ביותר,  כאלה שיוכלו לבצע את השכתוב בצורה רהוטה ובעברית קולחת - מבלי לפספס ולו נושא משמעותי אחד בתוכן המקורי.

שכתוב תכנים

שכתוב תוכן, שכתוב מאמרים א שכתוב טקסט מצריך יכולת וורבלית גבוהה ואוצר מילים רחב בשפה העברית.  וזאת כדי לתת מענה מקצועי, רהוט ומדויק לתוכן שאותו אתם רוצים לשכתב, באופן המוצלח ביותר ומבלי לפגוע באתרכם. שכתוב תוכן בניגוד לכתיבת תוכן נחשב קשה יותר בשל ההתמודדות עם תוכן קיים הדורש שינוי תוך התאמה לצורכי הלקוח, אך כותבי התוכן שלנו ייצרו עבורכם כתיבה מותאמת ורעננה שגם מנועי החיפוש יאהבו.

להזמנת מאמרים משוכתבים בחרו מטה את מספר המילים ושלחו לנו את המאמר המקורי.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )

התווסף מוצר לעגלה