הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - מאמרים שיווקים

קרא עוד

מחפשים את הקופירייטינג המושלם למאמרים שיווקיים שמסוגלים להמיר? אנו אמונים על כתיבת מאמרים שיווקיים לפרוייקטים של קידום תוכן בפלטפורמות כמו טאבולה ואאוטבריין, כתיבת תוכן שיווקי לאתרים ודפי נחיתה וכתיבת תוכן שיווקי המודפס על גבי עלונים. כל מילה במאמרים השיווקיים נבחרת בקפידה במטרה  להעביר את המסרים הגלויים והסמויים בטון המתאים לקהל היעד שלכם.

כל  קופירייטר בחברתנו יתאים את התכנים הכתובים באתר שלכם לצרכים שלכם וידע להעביר אותם ללקוחות בצורה הטובה והממירה ביותר. הם יצליחו לחדור בקלות את ה"שיריון" הכבד ולהפיג הספקנות הרבה העולה בקרב הגולשים שלכם, ובכך יעבירו את המסר בצורה הטובה יותר.

בין מאמר שיווקי לתוכן אינפורמטיבי

היום קוראי התכנים באינטרנט (מרשתת) אינם תמימים כבעבר. הם חשים כאשר אתם מנסים בכל כוחכם למכור להם, ואינם ממהרים ללחוץ על כפתור הרכישה או למלא פרטים בטופס יצירת קשר. נוצרת התכחשות לפרסומות ויזואליות או לטקסטים אגרסיביים מדי. לכן, עבור חלק מהקמפיינים שלכם, בהתאם לדרישות שתציינו, נדרשת כתיבת תוכן שיווקי מעודנת המשלבת גם תוכן אינפורמטיבי מעמיק המעניק ערך מוסף לגולש.

כתיבת קופי מדויק תתבצע לפי דרישותיכם ועם אופטימיזציה מושלמת למנועי החיפוש, כך שמאמרים אלה יתקדמו גם בצורה אורגנית בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים. בחרו את ביטויי המפתח המתאימים וצרפו אותם להזמנה שלכם.

להזמנה של כתיבת מאמר שיווקי בחרו מספר מילים בקוביות מטה.
צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )

התווסף מוצר לעגלה