הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן למזון ומשקאות

קרא עוד
קטגורית המאמרים העוסקים במזון ומשקאות מתאימה ליצרנים ולמשווקים של מותגי מזון ומשקה ידועים ולחברות המשווקות משקאות קלים, תה, קפה ויין, אריזות מרקים טעימים לחורף, סופרפודס ומרכיבי מזון נוספים שזוכים לתיאור נרחב.

אנו מתמחים בכתיבה לתחום המזון והמשקאות. אנו נתאר עבורכם את המוצר ואת יתרונותיו בהתאם להנחיות שלכם. אם קיים מידע על המוצר ברשת, נוכל להיעזר בו ולהרחיב עליו בשפה קולחת ועשירה. אם מדובר במותג מזון או במשקה חדש המגיע לארץ, נוכל לקבל את המידע הרלוונטי  לצורך יחסי הציבור שלכם בעברית, באנגלית או בשפות נוספות ולהתאים אותו לקהל הישראלי.

חשוב לזכור כי המוצר יכול להיות איכותי וטעים במיוחד. אולם אם אינכם משתמשים במילים הנכונות לתיאור שלו, אתם עשויים לגלות כי קשה לפרסם אותו לשוק הישראלי המתוחכם.

למרבה המזל, הכותבים שלנו בעלי ניסיון רב בכתיבת מאמרי מזון ומשקאות ומסוגלים לתאר כל מזון או משקה בצורה סיפורית ובכך למשוך אליכם לקוחות.

לאכול ולכתוב

כתיבה על אוכל  דורשת מהקופירייטר יכולת כזו המייצרת עבור הקורא מציאות מדומה, כזו שבסיום הקריאה ירצה הגולש לאכול או לשתות את המוצר שעליו הוא קרא. לא כל כותב יכול להעניק חיים באמצעות מילות המאמר שהוא כותב. בחברתנו כותבי התוכן מתמחים בכתיבה יצירתית המתורגמת להצלחה מניבה של הלקוח.

אם אתם מתלבטים כיצד לתאר את המוצר שלכם בצורה נכונה ומחפשים את המילים המתאימות לקהל היעד שלכם, נשמח לכתוב עבורכם תוכן איכותי הן לאתר האינטרנט והן לרשתות החברתיות ובהן נוכל לשלב גם מאמרים קצרים כפוסטים.

בחרו את כמות המילים המבוקשת, הוסיפו הנחיות והזמינו כתיבת תכנים איכותיים בתחום המזון והמשקאות בקוביות מטה.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה