הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן להריון ולידה

קרא עוד

אין דבר קסום יותר מאשר הבאת חיים חדשים לעולם. אתרי אינטרנט רבים העוסקים בתחום ההיריון זקוקים למאמרים מקצועיים, הכתובים בשפה קלה להבנה, שיעשירו את הבלוג באתרם. בבלו פן אנו ממתמחים בנושא, ומספקים מאמרי עומק ומאמרים שיווקיים, שנכתבים על-ידי כותבים החוקרים את הנושא ביסודיות.

כתיבת מאמרים בהתאם להנחיות שלכם

כל אחד מהמאמרים בקטגוריה של הריון נכתב בהתאם להנחיות הלקוח. תוכלו לבחור מאמרים שיווקיים המציגים את המוצרים הקשורים להיריון והלידה. קיימים מגוון מוצרים לתינוק ולאם שעליהם ניתן לכתוב מאמרים מקיפים כמו: בקבוקים, חיתולים, משחות החתלה, קרמים לטיפול בסימני המתיחה, ריהוט לחדר התינוקות, מצעים לתינוק ואביזרים לעיצוב החדר לתינוק שבדרך. ההורים הנרגשים רוצים למלא את עולמו של התינוק בחפצים חדשים וזו הזדמנות פז עבורכם להציע את המוצרים המתאימים.

אנו כותבים תכנים גם לחנויות וירטואליות המשווקות מוצרים לאמהות ולתינוק, ויכולים לכתוב תיאור מעמיק של כל מוצר על בסיס המידע שתספקו לנו בהזמנה. תנו לנו לסייע לחנות שלכם לצמוח ולגדול באמצעות התוכן המתאים.


תכנים מקוריים לחלוטין שנכתבו רק עבור האתר שלכם

בבלו פן ארטיקלס כל פרויקט כתיבת תוכן לאתר הריון ולידה מתחיל ממחקר מעמיק ודף חלק. הכותבים שלנו, שהתמחו בכתיבת מאמרים רבים קודמים בנושא יכולים להשתמש בידע שצברו. תנו לנו להפתיע אתכם בטקסטים המתאימים במיוחד להורים שבדרך.


תכנים על השנים הראשונות בחייו של התינוק

לצד מאמרים על מוצרי הריון ולידה, אנו גם מנסחים מאמרים מקצועיים העוסקים בשלבים הראשונים בחייו של התינוק. הזמנות אלה מגיעות בדרך כלל ממטפלות, בעלות פעוטונים, מלוות התפתחותיות ונותני שירות נוספים המלווים את ההורים בשנים הראשונות. במאמרים אלה מתוארות לעומק השנים הראשונות בחייו של התינוק, הדרך שבה הוא מתחיל לתפוש את העולם ובונה את הקשר הראשוני עם האם.

חלק מהמאמרים מתארים את הקשיים השונים שעמן מתמודדות אמהות בשלבים אלה, כמו: הריון לאחר לידה, ניתוק מהילד, קשיים הנובעים מחוסר שינה ואף תזונה בזמן ולאחר ההריון, כאשר הגוף מתחיל לחזור למשקלו הרגיל. כמות הנושאים שעליהם אפשר לכתוב מאמרים מקצועיים היא גדולה, ואנו שמחים לקבל מכם רעיונות לנושאים נוספים או להציע נושאים משלנו.


חוויה של הורות

תוכן נוסף שאנו יכולים לספק בקטגוריה זו הוא החוויה המרגשת שמלווה אמהות בהכנה ללידה ולחיים החדשים שבדרך. כל ההתלבטויות של האם החדשה, ההשפעה על הזוגיות והמעבר מחיי נישואין ללא ילדים להורות. אתם יכולים להוסיף לאתר שלכם בלוג הכולל את כל המאמרים הללו ומאפשר ליצור קהילה מגובשת של אימהות החוזרת שוב ושוב לאתר לקרוא חוויות נוספות. בעידן הנוכחי, כאשר כולנו מחפשים את האדם הנכון להתייעץ עמו, מאמרים כאלה משמשים כאורים ותומים עבור הורים חדשים. האתר שלכם יכול להתחדש במאמרים פרי עטם של הכותבים הטובים ביותר, ולהעניק לכל הורה את המידע הדרוש החל מתחילת ההיריון וכלה בזמן שאחרי הלידה.


מאמר מרתק – כבר מהכותרת

כדי למשוך את קהל היעד שמתעניין במאמרי הריון ולידה, חשוב להתחיל את המאמר מכותרת מסקרנת. כזו אשר תעניין את הקוראים שלכם ותמשוך אותם להישאר זמן ממושך באתר ולהתעניין בכתבות נוספות. חשוב תמיד להשאר עם היד על הדופק ולהתעדכן בתוכן חדש, טרנדים חדשים ומידע אשר יכול לסייע לקוראים שלכם לאורך כל שהותו באתר בנושאים הכי חמים וחדשים, לצד הנושאים המוכרים והישנים שיתכן כי עיניהם של זוגות חדשים המצטרפים לעולם ההורות יתעניינו בהם גם כן.

הכותבים שלנו יודעים לנסח כל מאמר בצורה סיסטמתית, החל מהקדמה קצרה על הנושא, דרך פירוט על כל היבט במאמר בהמשך להנחיות שלכם ולדגשים שחשובים לכם להעביר.


מיקור חוץ למאמרי הריון והלידה

אם עדיין לא בצעתם מיקור־חוץ למאמרי ההיריון והלידה שלכם, סביר להניח שאתם עדיין עובדים קשה מאד לתחזק את האתר והעמוד שלכם בפייסבוק. כתיבת תוכן היא משימה שצורכת זמן רב, לכן תנו לנו לפנות לכם את הזמן לעסוק בעניינים נוספים שאינם כתיבה לאתר.

אנו יכולים לספק כמות גדולה של מאמרים בזמן קצר, ולמלא את האתר שלכם במהירות, הן בתוכן לאתר והן בפוסטים לבלוג, לטוויטר, לפייסבוק ולרשתות חברתיות נוספות. בשנים האחרונות בנינו חוג לקוחות רחב בתחום ההיריון והלידה, וכתבנו מאות מאמרים מקצועיים שהפכו לעמוד התווך של האתרים התדמיתיים של לקוחותינו.

לסיכום, כתיבת תכנים בתחום של הריון ולידה מחייבת היכרות מעמיקה עם הנושא. הצטרפו לקהל הלקוחות שלנו בתחום, וגלו כיצד גם האתר שלכם מועשר בעשרות מאמרי עומק מקצועיים, שמסייעים לכם ליצור קהילת גולשים הצורכת מידע על הריון ומוצרים נלווים לתהליך. בנוסף, אם אתם משווקים שירותים לנשים בהריון, מוצרים כמו חיתולים או בקבוקים, הקטגוריה הזו תתאים גם לכם. הזמינו עוד היום את המאמר הראשון, וגלו כיצד אנו מסייעים לכם לבנות אתר מקצועי המעניק לגולשים מידע מהימן.

× קטגוריה זו איננה מספקת מאמרים בעלי תוכן רפואי הקשור להריון ולידה, נושאים אלו יכתבו מקטגוריית "מאמרים רפואיים" ויש להזמינם משם. (תוסיף את הלינק אם אתה רוצה.)

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה