הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - סקירת מוצר

קרא עוד

כיום, גולשים רבים מקבלים את החלטות הרכישה שלהם ברשת. הם משווים בין ביקורות גולשים וקוראים סקירות מקיפות על המוצר כדי  להחליט על רכישה של חמישים שקלים או מיליון שקלים. הכותבים שלנו מתמחים בכתיבה מקצועית  הסוקרת את המוצר על היבטיו השונים. על פי דרישתכם נוכל לכתוב סקירת מוצר אשר תעודד את הגולש לרכוש דווקא את המותג שלכם.

בקטגוריית סקירת מוצר תמצאו קופירייטרים המתמחים בכתיבה של ליסטים לאמזון וכתיבת ביקורות על מוצרים ומתמחים בהצגה נהירה ובמילים פשוטות של יכולות המוצר והשימושים בו. אם תצרפו לנו מפרט טכני של מוצר, אנו נדע לשכתב את התוכן בלשון נהירה לקורא , התוצאה שתתקבל תהיה בלשון טבעית ו ומושכת את העין.  

לעיתים, כאשר מתרגמים סקירות מוצר מאנגלית באמצעות תוכנות כמו גוגל טרנסלייט מתקבלת תוצאה מצחיקה, שגויה או פשוט לא מקצועית. גם תרגום תוכן לעברית ניתן במסגרת שירות זה, הכותבים שלנו יעשו פלאים בתרגום התוכן ויכתבו את תיאור המוצר בעברית.

נוכל אם כן לתרגם עבורכם את סקירות המוצרים השונים בארבע עשרה שפות שונות, ולהגדיל באופן מהותי את קהל הגולשים שלכם ואת הפניות האיכותיות שיתקבלו באתרכם בעקבות התוכן המותאם והמדויק של סקירה מעמיקה על המוצרים שלכם.

הזמינו כתיבת סקירת מוצר ותגלו באיזו קלות ומקצועיות המוצר שלכם מתואר באינטרנט.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )

התווסף מוצר לעגלה