הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - סקירת מוצר

קרא עוד

כיום, גולשים רבים מקבלים את החלטות הרכישה שלהם ברשת. הם משווים בין ביקורות גולשים וקוראים סקירות מקיפות על המוצר כדי  להחליט על רכישה של חמישים שקלים או מיליון שקלים. הכותבים שלנו מתמחים בכתיבה מקצועית  הסוקרת את המוצר על היבטיו השונים. על פי דרישתכם נוכל לכתוב סקירת מוצר אשר תעודד את הגולש לרכוש דווקא את המותג שלכם.

בקטגוריית סקירת מוצר תמצאו קופירייטרים המתמחים בכתיבה של ליסטים לאמזון וכתיבת ביקורות על מוצרים ומתמחים בהצגה נהירה ובמילים פשוטות של יכולות המוצר והשימושים בו. אם תצרפו לנו מפרט טכני של מוצר, אנו נדע לשכתב את התוכן בלשון נהירה לקורא, התוצאה שתתקבל תהיה בלשון טבעית ומושכת את העין. לעיתים, כאשר מתרגמים סקירות מוצר מאנגלית באמצעות תוכנות כמו גוגל טרנסלייט מתקבלת תוצאה מצחיקה, שגויה או פשוט לא מקצועית. גם תרגום תוכן לעברית ניתן במסגרת שירות זה, הכותבים שלנו יעשו פלאים בתרגום התוכן ויכתבו את תיאור המוצר בעברית.

נוכל אם כן לתרגם עבורכם את סקירות המוצרים השונים בחמש עשרה שפות שונות, ולהגדיל באופן מהותי את קהל הגולשים שלכם ואת הפניות האיכותיות שיתקבלו באתרכם בעקבות התוכן המותאם והמדויק של סקירה מעמיקה על המוצרים שלכם.

מה הופך סקירת מוצר לאפקטיבית?

כאשר מתחילים לכתוב סקירת מוצר, חשוב להכיר היטב את המאפיינים שלו ואת הדרך שבה הוא מסוגל לשנות היבט מסוים בחייו של הרוכש. לקוחות קונים מתוך הבנה של הצורך שלהם במוצר. הכותבים שלנו מתמקדים לא רק בתיאור המילולי של כל אחד מהמוצרים, אלא גם בערך שלהם עבור הקונה והתפקיד שיהיה למוצר זה בחיי היום יום שלהם. לכן, הם מצליחים להוסיף לכל חנות וירטואלית ערך מוסף באמצעות תוכן שמושך את הגולש לרכוש את המוצר.

אנו יודעים שאין מוצר יקר מדי. יש מוצר שעדיין לא גילינו את הערך האמיתי שלו. בכל שורה שאותה אנו מנסחים - הגישה הזו תהיה לנגד עינינו.

לצד התיאור המילולי של המוצר עבור הגולשים, אנו מוסיפים גם את ההיבט השני המשמעותי לתוכן – היכולת של תיאור המוצר להוביל את הדף לתוצאות הראשונות במנועי החיפוש. אנו משלבים את מילות המפתח החשובות בצורה טבעית בפסקאות השונות, בצפיפות המבוקשת על ידכם.

אם עד היום עסקתם זמן רב במלאכת כתיבת תוכן לתיאור מוצר באתר, אנו שמחים להציע את האפשרות המשתלמת ביותר שחוסכת זמן ומאפשרת לכם להתפנות לדבר החשוב באמת – שיווק האתר שלכם ושירות הלקוחות הרוכשים באתר. את כל מלאכת כתיבת הטקסטים המתאים השאירו לנו. אם תרצו, הוסיפו בהנחיות לסקירה את תמונת המוצר, ולינקים לסקירות שונות שנכתבו עליו בעבר (בעברית או באנגלית), ואנו נשמח לנסח תוכן מקורי עבורכם.

מדוע סקירת מוצר חייבת לכלול תוכן מקורי?

סקירות של מוצרים ברשת הן תוכן לכל דבר. לכן, מנועי החיפוש בוחנים אותם לפי הסטנדרטים שהם בוחנים כל דף ברשת. אם אתם מעתיקים מילה במילה את התוכן שהיה כתוב באתר של הספק שלכם או באתרי חנויות אחרים המציגים את המוצר ומשנים רק חלק מהמילים, התוכן עדיין לא יהיה מקורי מספיק עבור מנוע החיפוש.

כאשר אנו יוצרים תוכן לחנויות דיגיטליות וסוקרים את כל אחד מהמוצרים אנו מתחילים את הכתיבה מדף לבן, ולא מתוכן של מישהו אחר. אנו בודקים לעומק מה החוזקות והחולשות של המוצר ויוצרים טקסטים שיהפכו אותו לאפשרות המועדפת על הלקוח.

תוכן איכותי משדר אמינות

גם אם הלקוח יראה את אותו מוצר בחנות אחרת, התוכן שכתוב ליד המוצר שלכם יראה מקצועי ויעניק לקונה את התחושה כי מדובר באתר מקצועי המסוגל להעניק שירות לקוחות טוב. כפי שאתם משקיעים בעיצוב האתר ובחוויית המשתמש, כך חשוב גם להציג ללקוח תוכן שכתוב בשפה רהוטה וקולחת, באופן שיווקי או אינפורמטיבי ובהתאמה מושלמת להנחיות שלכם.

אם אתם זקוקים לסקירת מוצר שתראה אובייקטיבית ואינה מיועדת לחנות וירטואלית, כתבו לנו להוסיף גם חלק במאמר העוסק בקלילות בחסרונות של המוצר לצד יתרונותיו הרבים. אנו נוכל לכתוב את הסקירה בצורה שתשכנע את הקורא להעדיף מותג אחד על פני מותג אחר באמצעות העברת המסר בין השורות.

הזמינו כתיבת סקירת מוצר ותגלו באיזו קלות ומקצועיות המוצר שלכם מתואר באינטרנט.


צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה