הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן על חיות מחמד

קרא עוד
בעלי חנות חיות בעיר? בלו פן ארטיקלס מתמחה ביצירה של תוכן איכותי לחובבי בעלי חיים המהווים קהל יעד פוטנציאלי לרכישה בחנות. באתר שלנו תוכלו להזמין כל מאמר החל ממאמרים מקצועיים העוסקים בסוגי המזון המותאמים לכל בעל חיים, דרך הבדלים בין המותגים וכלה במרכיבים. כמו כן, כותבינו המתמחים בטיפול בבעלי חיים, יכולים להעשיר את הבלוג שלכם במגוון רחב של מאמרים מקצועיים הקשורים לטיפול בבעלי חיים, אימון כלבים ועוד טיפים מקצועיים הנוגעים לתחום.
מדוע להיעזר בכותבים מקצועיים לאתר?

במהלך ימי השבוע אתם עסוקים במתן שירות מושלם ללקוחות שלכם. אין לכם את הזמן הדרוש לכתיבה ולניסוח של מאמרים חדשים לאתר. אך, האם ידעתם שאתר עשיר ומלא מאמרים יכול לקדם אתכם במנועי החיפוש ולסייע לבנות אתכם כאוטוריטה בתחומכם? לכן, אתם יכולים להשאיר את משימת הכתיבה לבעלי מקצוע מיומנים שעוסקים בכך למחייתם. כל אחד מהתכנים שנכתב עבורכם, נכתב בהתאמה מלאה לקהל היעד של אוהבי חתולים, אוהבי כלבים, חובבי בעלי כנף ומכרסמים ואפילו חובבי דגים. בכל פרויקט כתיבת תוכן אנו מתאימים את הטקסטים במיוחד עבורכם, ומעשירים את הקורא במידע בעל ערך.

תוכן לרשתות חברתיות עבור בעלי חנות חיות

אם אתם מתחזקים עמוד "פייסבוק" או "אינסטגרם", זה הזמן להעשיר אותו בתכנים חדשים. אנו יוצרים מיקרו קופי – תכנים קצרים שקולעים בול לקהל היעד שלכם. התוכן יכול להיות שיווקי או אינפורמטיבי, מצחיק או רציני, כל זאת לפי הדרישה שלכם. בנוסף, נוכל לכתוב תכנים קצרצרים שיכולים להתאים לשטח המגביל שמעניקות רשתות כמו "טוויטר" או הפידים של "פייסבוק".

תופתעו לגלות איזה הבדל יש בתעבורה לאתר שכולל רק מוצרים או מידע עליכם, בהשוואה לאתר שכולל בלוג המתעדכן מדי שבוע עם מאמרים חדשים. בלוג זה מאפשר לכם ליצור קהילה שוקקת חיים בתחום שבו אתם עוסקם.

תכנים לשימור קהילה של חובבי בעלי חיים

כיום, רוב העסקים גילו זאת. כיצורים חברתיים, גם אנו אוהבים להשתייך לקהילות. אם קהל הגולשים שלכם מרגיש שהוא חלק מקהילה של צרכנים הוא ישמח לחזור ולקנות מכם שוב ושוב. לכן, כתיבת תוכן לחיות מחמד יכולה להפוך את האתר שלכם מחנות שהלקוח מבקר בה פעם בשנה, למקום הקבוע שבו הוא רוכש את כל המוצרים והצעצועים לחיות המחמד בביתו.

הכותבים שלנו יודעים לנסח את התוכן בגובה העיניים, באופן שהלקוח יתחבר אליו באופן רגשי וירצה להמשיך לקרוא עוד ועוד מאמרים וללמוד. כל אחד מהטקסטים שיהיו באתר שלכם ישקפו את הניסיון הרב שלכם בתחום בעלי החיים ויסייעו לגולשים לבחור את החנות האהובה עליהם ביותר לקניית הציוד.

בנוסף, אם אתם מעניקים שירותים נוספים כמו תספורות לכלבים או ייעוץ בנוגע לאילוף, אנו נוכל לכתוב תכנים מתאימים גם בנושאים הללו.

תוכן מקורי שלא מועתק משום מקום

חנויות רבות מנסות להעתיק תכנים מאתרים בחו"ל ולתרגם אותם לעברית. מדובר בטעות נפוצה שפוגעת בקידום של האתר בגוגל. בבלו פן ארטיקלס אנו לעולם לא מעתיקים את התכנים ממקום אחר. כל אחד מהמאמרים שאנו כותבים בנושאי בעלי חיים ובכל נושא אחר נכתבים מאפס, דף חלק. הכותבים שלנו מבצעים מחקר עומק ולאחר מכן מתחילים לכתוב על בסיס ידיעותיהם בתחום והמידע שצברו.

אם אתם רוצים לכוון את הכותבים שלנו לנושאים מסוימים או שיש מידע כלשהו שחשוב לכם שיופיע באתר, הוסיפו הנחיות מתאימות בתוך הזמנת המאמר, ואנו נשלב את התוכן המבוקש בתוך מאמר זה.

כתיבת מאמרים עם מילות מפתח

אם המקדם שלכם ביקש שיהיו יותר מאמרים באתר סביב מילות מפתח מסוימות אנו יכולים ליצור את התכנים המתאימים תוך שילוב מילות המפתח בצורה טבעית וזורמת בתוכן, בלי שהקורא ירגיש מוצף במילות מפתח בטקסטים ללא ערך. אין צורך להתפשר על איכות המידע הכתוב במאמר רק כדי שיעזור לכם להתקדם לראש עמוד התוצאות במנועי החיפוש. הוסיפו את מילות המפתח בקובייה הייעודית בהזמנה ואנו נשלב את כולן.

תוכן שיווקי לחנות חיות

במסגרת שירותי כתיבת תוכן לחנות חיות אנו יכולים גם ליצור תוכן שיווקי המותאם לקהל היעד שלכם. כל אחד מהמאמרים הללו יכול לכלול את כל המידע שהלקוחות צריכים לדעת כדי לבדל את החנות שלכם מחנויות אחרות למוצרי בעלי חיים. אם אתם רוצים טון שיווקי במאמר, ציינו זאת במפורש, והכותב ידע לשלב את המילים המתאימות.

השילוב המושלם בין תוכן אינפורמטיבי לשיווקי באתר שלכם, יעודד את הצרכן הפוטנציאלי לסקור את החנות המקוונת או להגיע לחנות הפיזית שלכם לרכוש מוצרים. אנו יודעים לעשות זאת בצורה הנכונה, בלי שהתוכן יראה כפרסומת בלבד. הזמינו עוד היום לפחות מאמר אחד לניסיון, וגלו את ההבדל בין תכנים איכותיים שנכתבו במקצועיות למאמרים שנכתבו רק כדי לקדם את האתר.

בחרו את כמות המילים המבוקשת בחלק התחתון של הדף, הוסיפו לנו הנחיות מתאימות ותוך מספר ימים יחכו לכם מאמרים באיכות שעוד לא ראיתם בתיבת הדואר האלקטרוני.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה