הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן למגזר החרדי

קרא עוד

בלו פן מעניקה שירותי כתיבה מקצועית המיועדת לפרסום באתרים, בברושורים ובטקסטים נוספים המותאמים במיוחד למגזר החרדי. התכנים נכתבים ברגישות רבה, תוך התחשבות בזרמים במגזר הזה שמהווים את קהל היעד של המאמר.

זכרו, לא כל חברת תוכן מסוגלת לייצר טקסטים אלה. כתיבת תוכן למגזר החרדי דורשת הכרות עם מערכת הערכים המקובלת, הנושאים הנחשבים לטאבו וכן השפה הנכונה לתיאור מוצרים ושירותים למגזר. קיימים מגוון זרמים ביהדות, כמו: חסידות, קהל מסורתי־דתי וקהל חרדי שלכל אחד מהם יש לכתוב באופן שונה. אם הכתיבה אינה מותאמת ככפפה ליד לקהל היעד שלכם, אתם עשויים להחמיץ את ההזדמנות לפנות לליבו ואף להציג את המותג המדובר באופן שלילי.

איך אנו מתאימים את הנסחים לקהלים שונים?

התאמת הנוסח של המאמר לקהלים שונים מתבצעת על ידי כותבים המגיעים מקהלים אלה. אם אנו כותבים תוכן המיועד לקהל מחסידות ברסלב, הוא יכתב על ידי אדם שמכיר את מערכת הערכים של חסידות זו ואת כתביה. אם המאמר משויך לזרמים חרדים אורתודוכסים בארה"ב הוא ינוסח בצורה שונה מאשר לאותם זרמים אורתודוכסיים בישראל.

כל אחד מהמאמרים הללו יכול לציין מראי מקום משמעותיים וציטוטים מהתורה, מהגמרא ומהמשנה לצד דברי חכמים ופירושים של הוגים בעלי שם. אנו יכולים לכתוב על כל נושא החל ממנהגי יהדות לילדים ולעולים חדשים וכלה בתכנים שיווקיים המותאמים היטב לקורא.

התאמה לנשות הקהילה החרדית

בתוך הקהל החרדי ישנה הפרדה נוספת מלבד הזרמים השונים. הפרדה לקהל הנשים והגברים, שצורך תוכן שונה לחלוטין המבוסס על מערכת הערכים הרווחת לפי מגדר. פעמים רבות, קבלת ההחלטות הקשורה לבית, לחינוך הילדים ולעיצוב הפנים של הבית תתקבל על ידי האישה. לכן, הכתיבה תבוצע תוך פנייה לקוראות האתר או המאמר המודפס.

בכל אחד מהמאמרים המותאמים לסקירת מוצר תובאנה דוגמאות של נשים מהקהילה המשתמשות במוצר זה וממליצות עליו, וכן יתוארו הדעות של רבנים או של משגיחי כשרות על מוצר זה (בתחום המזון). כל אחד מהתכנים הללו נבדק שוב ושוב כדי להבטיח שלא ימצאו טעויות סופר או ביטויים שעשויים לכלול מושגים שאינם רלוונטיים לקהל היעד.

כתיבה של תכני חינוך תלמוד תורה

אחד מהשירותים המובילים שתמצאו במסגרת כתיבת תוכן לקהל החרדי הוא תכני חינוך לתלמודי תורה. זוהי כתיבה מאתגרת במיוחד הדורשת הכרות רבה עם הנושאים הנכתבים. לכן, אנו ממליצים להנחות את הכותב בהוראות מפורטות במעמד הזמנת המאמר, והוא יוכל לספק כמות גדולה של תכני חינוך חשובים. המאמרים הללו יכולים לסייע לאתר להתקדם וליצור קהילה של גולשים מהקהל החרדי החוזרים שוב ושוב לצרוך את התכנים הכתובים בו.

ללא סימנים של עבודה זרה

אנו מנסחים את התכנים תוך הקפדה יתרה על מניעת עבודה זרה. תכנים שעשויים להיות קשורים לדתות אחרות או לסמלים והסימנים האופייניים להם, לא יופיעו בטקסט הכתוב. נדרשת מודעות רבה והיכרות עם העולם החרדי כדי להמנע מכך, במיוחד בתכנים הקשורים לאורח החיים בקהילה. למשל, שיעורי יוגה יהודית המותאמים לקהל החרדי ואינם כוללים מנטרות ומבוצעים בהפרדה מלאה, יכללו תוכן המסביר על השיעורים בלי להוסיף תיאורים מיותרים של האמונה שממנה צמחה תורת היוגה.

תוכלו לבחור בין מאמרים המיועדים לבלוג, מאמרים המיועדים לדפוס או לפרסום בעיתונות החרדית וכן לנסח מודעות המותאמות הן לקהל חרדי והן לקהל דתי־מסורתי כאחד. בחרו את מספר המילים מטה והזמינו את המאמר המבוקש תוך הוספת מילות המפתח שתרצו שיופיעו בו והנחיות מפורטות. ככל שתרבו להסביר לנו על מאפייני קהל היעד בהערות, כך נוכל לספק מאמרים מדוייקים יותר עבורכם ועבור קהל זה.


צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה