הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן בנושא יהדות

קרא עוד

פונים לקהל יעד דתי או חרדי? כותבים עבור אתרי מורשת ישראל ומעוניינים להציג את הנושא בהתאמה לקהל שומר מצוות? כתיבת מאמרים בתחום היהדות נכתבים על ידי כותבי תוכן דתיים או בעלי זיקה לדת המכירים היטב את השפה ואת התרבות של קהל היעד.

כל מילה נבחרת בקפידה ואנו מדקדקים בקוצו של יוד במטרה  לספק תוכן מקורי ואיכותי בעל זיקה למקורות. במידת הצורך נשלב גם אמרות חוכמה או ציטוטים רלוונטיים מפסקי הלכה של רבנים מזרם זה או אחר לבקשתכם (חשוב לעדכן אותנו איזה ציטוט להוסיף כמובן).

אנו מתמחים בכתיבת תוכני יהדות העוסקים גם בחגי ישראל. אם אתם מחפשים מאמרים על חנוכה, ראש השנה, סוכות, פסח או חגים אחרים – זו הקטגוריה המתאימה עבורכם.

כתיבה ללא עבודה זרה

התכנים העוסקים בנושאי יהדות אינם משלבים תכנים הקשורים לעבודה זרה (אלא אם ביקשתם זאת במיוחד כמו במאמרים המשווים בין גישות נפוצות של מספר דתות). אנו מודעים היטב להבדלים בין הזרמים השונים ביהדות ולרגישות הרבה להקשר של כל פסיקה או גישה. תוכלו לשלב בין כתיבת מאמרים בסגנון חסידי המשלבים את דבריהם של הרבי נחמן מברסלב, כתיבת מאמרי יהדות המשלבים פסיקות עדכניות ואפילו שו"ת המתבסס על שכתוב של שיחות עם רבנים.

להזמנה של כתיבת מאמרים בנושאי יהדות ומורשת, כתבו לנו את הנושא ואת ההנחיות המדויקות הכוללות את המסרים שתרצו להעביר, ואת מילות המפתח לצורך קידום התוכן במנועי החיפוש.

כתיבת תוכן בנושא יהדות

אחד מהמאפיינים היפים ביותר בתוכן בנושא יהדות הוא העובדה שיש לתוכן מספר רמות של הבנה. הרמה הראשונה היא רמת הפשט. התוכן כפי שהוא באופן מילולי. הרמה הבאה היא רמת הדרש, הדברים שנמסרו למשה ולאחר מכן פורשו גם בדברי חז"ל. אלה שני סוגי התכנים שבדרך־כלל יכתבו כאשר מבצעים פרויקט של כתיבת תוכן בנושא יהדות.

קיימים גם שני רבדים נוספים שאותם בדרך־כלל לא נחשוף בכתיבה של תוכן לאתרי האינטרנט – הרמז והסוד. הסוד הוא הפירוש הקבלי של הנושאים הנכתבים, והרמז הוא ההסקה של אירוע אחד מאירוע אחר. כתיבה זו תתבצע רק על־ידי ברי־סמכא הבקיאים בנושא, ותיועד רק לעיניהם של מי שכבר למדו לעומק את רמת הפשט והדרש.

בבלו פן ארטיקלס תמצאו כותבים המנסחים מאמרי עומק בתחום היהדות, ומבצעים את המחקר הדרוש במקורות המשתייכת לזרם שבו אתם מתמקדים. למשל, אם אתם מעוניינים לפרט על דבריו של הרבי מלובביץ' או רבי נחמן מברסלב העוסקים בחג זה או אחר, תוכלו להזמין את המאמרים מהקטגוריה הזו.

שימו לב כי כתיבת תוכן בנושא יהדות שונה מכל נושא אחר. היא מכוונת את הקורא להעמיק בעצמו בתוכן האמור, ולכן במאמרים אלה לא יופיעו נושאים כלליים מאד כמו במאמרי קידום, אלא הנושא ידון לעומק מתוך כבוד עצום למסורת.

מי מבצע את הפרויקטים?

מומלץ לציין לנו בהזמנה מה הגישה שתרצו שננקט במאמר, והאם להשתמש במקורות תורניים של זרם מסויים או לציין ציטטות ממקורות תורניים כלליים כמו הגמרא, המשנה והתורה. אם יש ציטוט שאתם חושבים שיתאים לתוכן, תוכלו לציין אותו בפנינו והוא יובא ככתבו וכלשונו.

תורה שבכתב מול תורה שבעל פה

לאורך השנים היהדות התפתחה בצורה עצומה. מגוון רחב של ספרים יוצא כל שנה ומחדש חידושים בתורנו הקדושה. חלקם מבוססים על התורה שבכתב ואחרים על התורה שבעל פה. אנו שמחים לציין את החידושים הללו ונמצאים פה כדי לנסח מחדש את חלקם במטרה שהתוכן שמופיע באתר האינטרנט שלכם יהיה מקורי.

למשל, אם יש משלים של רבי זלמן שניאור מלאדי שתרצו שנוסיף לתוכן, תוכלו לסרוק לנו את העמוד שבו מופיע המשל. אנו נוכל לשכתב את המילים המופיעות בספר, ולהעביר את המסר המדויק שניסה להעביר הרב. חשבו איזה שירות נפלא תוכלו לעשות לתוכן הזה, כאשר הוא ממשיך להיות מופץ בעברית, באנגלית ובשפות נוספות ליהודים בכל העולם. מומחי הכתיבה שלנו יוסיפו למשל את ההקדמה והסיכום המתאימים, ויהפכו את פניני החוכמה הללו, לכלי להתחבר לגישתו של כל רב ורב.

ביהדות אנו למדים כי השפה היא כלי באמצעותו השכינה והשפע נמשכים לעולם. נשמח לסייע לכם להעביר את התכנים בצורה הנכונה. איך מזמינים? בחרו את מספר המילים מטה, כתבו לנו נושא והערות, ותופתעו מתכנים ממלאי ההשראה שתקבלו.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה