הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן בנושא יהדות

קרא עוד

פונים לקהל יעד דתי או חרדי? כותבים עבור אתרי מורשת ישראל ומעוניינים להציג את הנושא בהתאמה לקהל שומר מצוות? כתיבת מאמרים בתחום היהדות נכתבים על ידי כותבי תוכן דתיים או בעלי זיקה לדת המכירים היטב את השפה ואת התרבות של קהל היעד.

כל מילה נבחרת בקפידה ואנו מדקדקים בקוצו של יוד במטרה  לספק תוכן מקורי ואיכותי בעל זיקה למקורות. במידת הצורך נשלב גם אמרות חוכמה או ציטוטים רלוונטיים מפסקי הלכה של רבנים מזרם זה או אחר לבקשתכם (חשוב לעדכן אותנו איזה ציטוט להוסיף כמובן).

אנו מתמחים בכתיבת תוכני יהדות העוסקים גם בחגי ישראל. אם אתם מחפשים מאמרים על חנוכה, ראש השנה, סוכות, פסח או חגים אחרים – זו הקטגוריה המתאימה עבורכם.

כתיבה ללא עבודה זרה

התכנים העוסקים בנושאי יהדות אינם משלבים תכנים הקשורים לעבודה זרה (אלא אם ביקשתם זאת במיוחד כמו במאמרים המשווים בין גישות נפוצות של מספר דתות). אנו מודעים היטב להבדלים בין הזרמים השונים ביהדות ולרגישות הרבה להקשר של כל פסיקה או גישה. תוכלו לשלב בין כתיבת מאמרים בסגנון חסידי המשלבים את דבריהם של הרבי נחמן מברסלב, כתיבת מאמרי יהדות המשלבים פסיקות עדכניות ואפילו שו"ת המתבסס על שכתוב של שיחות עם רבנים.

להזמנה של כתיבת מאמרים בנושאי יהדות ומורשת, כתבו לנו את הנושא ואת ההנחיות המדויקות הכוללות את המסרים שתרצו להעביר, ואת מילות המפתח לצורך קידום התוכן במנועי החיפוש.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה