הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן מגזין

קרא עוד

בבלו פן אנו מתמחים בכתיבת מאמרי מגזין במגוון רחב של נושאים לקהלים מגוונים. כתיבה זו מתאפיינת בדרך כלל בשפה קולחת וציורית ובהתמקדות בנושא אחד תוך הצגת זווית ראייה אובייקטיבית או סובייקטיבית בהתאם לדרישת הלקוח. אנו כותבים עבור מגזינים מודפסים ומגזינים אינטרנטיים (מקוונים) כאחד. לעומת זאת כתיבת מגזינים לאתרים עצמאיים ולבלוגים כרוכה בעריכה בררנית המקפידה על איכות התכנים.

התאמת המאמרים למקום הפרסום

בכתיבה עבור מגזינים רבים, במיוחד כאשר התוכן מיועד ללקוחות מעבר לים, אתם צריכים לשמור לא רק על איכות התוכן והשפה שבה הוא נכתב, אלא להתייחס להקשר שבהם נאמרים הדברים. נהוג לכנות מודל זה בשם  "פוליטיקלי קורקט". יש להבדיל בין הדרך שבה כותב המאמר מנסח את המאמר, לדרך שבה קהל היעד הקורא את הדברים מבין אותם. לדוגמה, מאמרים רבים שנכתבו על ידי בלוגרים ממדינות אסייתיות, לא התאימו למדינות מערביות ולכן בימים שלפני עידן האינטרנט הם צונזרו בקפידה.

כאשר אנו מקבלים הזמנה של כתיבת מאמרים המיועדים למגזין כלשהו, אנו בוחנים את הסגנון שבו כתובים שאר המאמרים במגזין ומתאימים את השפה והטון לאלו המופיעים באתר. לכן, כאשר אתם מזמינים תכנים בקטגוריה זו, מומלץ כי תשתפו איתנו את המקום שבו הם מיועדים להתפרסם, כדי שנוכל להתאים את סגנון המאמר למקום הפרסום.

כתיבת מאמרים במגוון נושאים על ידי מומחים בתחום

כל אחד מהמאמרים הנכתבים על ידינו, נבדק היטב לפני שהוא מגיע אליכם. אנו בודקים את איכות הכתיבה וכן את אמינות התוכן הכתוב. אנו יודעים כי לא כל הכותבים יכולים להתמחות בכל נושא, ולכן אנו מתאימים כל אחד מהמאמרים המגיעים אלינו לכותבים מומחים בנישה שלכם.

כתיבת תוכן למגזינים דורשת כישורי כתיבה עיתונאית והיכרות עם העגה המקצועית (הז'רגון) האופיינית בתחום שלכם. לדוגמה, מאמרי המיועדים למגזין אופנה ייכתבו אחרת ממאמרים המיועדים למגזין כלכלי.

להזמנת מאמרי מגזין בחרו את כמות המילים המבוקשת מטה ואנו ניצור לכם תוכן מקורי שייקרא בשקיקה.
צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה