הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן למגזין

קרא עוד

בבלו פן אנו מתמחים בכתיבת מאמרי מגזין במגוון רחב של נושאים לקהלים מגוונים. כתיבה זו מתאפיינת בדרך כלל בשפה קולחת וציורית ובהתמקדות בנושא אחד תוך הצגת זווית ראייה אובייקטיבית או סובייקטיבית בהתאם לדרישת הלקוח. אנו כותבים עבור מגזינים מודפסים ומגזינים אינטרנטיים (מקוונים) כאחד. לעומת זאת כתיבת מגזינים לאתרים עצמאיים ולבלוגים כרוכה בעריכה בררנית המקפידה על איכות התכנים.

התאמת המאמרים למקום הפרסום

בכתיבה עבור מגזינים רבים, במיוחד כאשר התוכן מיועד ללקוחות מעבר לים, אתם צריכים לשמור לא רק על איכות התוכן והשפה שבה הוא נכתב, אלא להתייחס להקשר שבהם נאמרים הדברים. נהוג לכנות מודל זה בשם  "פוליטיקלי קורקט". יש להבדיל בין הדרך שבה כותב המאמר מנסח את המאמר, לדרך שבה קהל היעד הקורא את הדברים מבין אותם. לדוגמה, מאמרים רבים שנכתבו על ידי בלוגרים ממדינות אסייתיות, לא התאימו למדינות מערביות ולכן בימים שלפני עידן האינטרנט הם צונזרו בקפידה.

כאשר אנו מקבלים הזמנה של כתיבת מאמרים המיועדים למגזין כלשהו, אנו בוחנים את הסגנון שבו כתובים שאר המאמרים במגזין ומתאימים את השפה והטון לאלו המופיעים באתר. לכן, כאשר אתם מזמינים תכנים בקטגוריה זו, מומלץ כי תשתפו איתנו את המקום שבו הם מיועדים להתפרסם, כדי שנוכל להתאים את סגנון המאמר למקום הפרסום.

כתיבת מאמרים במגוון נושאים על ידי מומחים בתחום

כל אחד מהמאמרים הנכתבים על ידינו, נבדק היטב לפני שהוא מגיע אליכם. אנו בודקים את איכות הכתיבה וכן את אמינות התוכן הכתוב. אנו יודעים כי לא כל הכותבים יכולים להתמחות בכל נושא, ולכן אנו מתאימים כל אחד מהמאמרים המגיעים אלינו לכותבים מומחים בנישה שלכם.

כתיבת תוכן למגזינים דורשת כישורי כתיבה עיתונאית והיכרות עם העגה המקצועית (הז'רגון) האופיינית בתחום שלכם. לדוגמה, מאמרי המיועדים למגזין אופנה ייכתבו אחרת ממאמרים המיועדים למגזין כלכלי.

מגזינים מובילים

כמה נפלא לפרסם כתבה במגזין, או שמפרסמים כתבה עליכם במגזין ידוע ומוכר אשר תורם לקידום העסק שלכם. כתיבת תוכן למגזין מתאפיינת בסגנון כתיבה יצרתי, קולח וקליל. כזה שהקורא אינו מתעייף לקרוא. כזה שבו כל מילה נקראת עד תומה בשקיקה ומתוך עניין בנאמר. כתיבת מאמר עבור מגזין מוביל אשר עשוי בפוטנציאל להעלות אתכם על המפה ולהפוך אתכם לדמויות מוכרות בין לילה, היא דבר המצריך יכולות כתיבה ברמה גבוהה אשר יתנו מענה לדרישות שלכם וגם יציגו אתכם באופן הטוב והנכון ביותר לתדמית שאתם מעוניינים לייצר.

ספרו לנו קצת על עצמכם

לעיתים, כתבה במגזין תכלול גם ראיון אישי אשר יספר עליכם או על המוצר או שירות שאתם מעניקים. אנו מתמחים בכתיבה בסגנון זה ואף בראיונות אישיים עם לקוחות רבים. אם אתם זקוקים לכתבה במגזין אשר הבסיס שלה נכתב לפי הראיון האישי שנערך עמכם, נשמח לסייע גם בתחום זה. תוכלו להשאיר לנו את פרטי הטלפון שלכם, ואחד מכותבינו המוכשרים יצור איתכם קשר ויראיין אתכם בהמשך לנושא שאותו תרצו להציג.

אתכם לאורך כל הדרך

אנו מבינים שכאשר מדובר במאמר כה רגיש בעל חשיבות מיוחדת, יש צורך בכתיבת הדברים באופן המדויק ביותר. לכן, כתיבת תוכן למגזין דורשת את יכולות ההבנה הללו מעבר ליכולות הכתיבה שכן לעיתים מדובר דווקא בסיפור חייו של אדם, ולאו דווקא במוצר או שירות. בשל ההבנה הזו חשוב לנו שתדעו שגם אם נשלח אליכם המאמר ותרצו לחדד בו נקודות מסוימות או להדגיש בו דגשים מסוימים, נשמח לסייע לכם, ולהתאים את המאמר בדיוק לפי דרישותיכם, כדי שהתוצאה הסופית תהיה בדיוק לשביעות רצונכם.

מגזינים בתחומים נרחבים וסגנונות הכתיבה המתאימים להם

אין זה סוד שיש מגזינים בתחומים רבים, מהום סטיילינג, לקיימות, מעיצוב מנורות לגינון ועוד. חשוב להתאים את סגנון הכתיבה למגזין שבו אתם רוצים לפרסם את הכתבה שלכם. יש סגנונות כתיבה המציגים את הנאמר בכתיבה במבנה אחד של כתיבה רציפה וקולחת. יש סגנונות של כתיבה שבהם ידרשו כותרות ותתי כותרות אטרקטיביות, ויש כאלו שיהיו בנויים משאלות שעליהן ישיב המרואיין.

נשמח לספק עבורכם כל סגנון של כתיבה אשר יענה על הצרכים שלכם, וישרת את המטרה הסופית של כתיבת המאמר עבור המגזין באופן המיטבי ביותר.

להזמנת מאמרי מגזין בחרו את כמות המילים המבוקשת מטה ואנו ניצור לכם תוכן מקורי שייקרא בשקיקה.
צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה