הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - מאמרי אופנה

קרא עוד
סקירת אופנה וכתיבת מאמרי סטיילינג (עיסוק בעיצוב ובסגנון לפרט) הן מיומנויות הנרכשות עם השנים. כותבי התוכן בתחום האופנה שלנו מצויים תמיד עם יד על הדופק בכל הנוגע לעדכונים האחרונים בסגנונות המודרניים וכן סגנונות הרטרו החוזרים בשנים אלה לחנויות.

אנו מתמחים בכתיבת תוכן לאתרי מסחר בתחום האופנה עבור בוטיקי אופנה מובילים, רשתות אופנה בישראל ובחו"ל, מותגי הנעלה, תיקים ומותגי אופנה המתאימים ליום יום. המעצבים השונים זוכים מאתנו לתיאורי מוצרים לחנויות המציגים בפרוטרוט את היצירות שלהם בשפה קולחת, ציורית ומושכת.

קהל היעד

אם אתם מפעילים היום אתרי נשים, אתרי אופנה או אתרים המיועדים לבני מעמד סוציואקונומי גבוה בעלי הטעם המעודן וזקוקים לכתיבת תוכן לסטייליסטיות או למגוון רחב של קהל יעד – אנחנו הכתובת. בין אם תרצו כתיבה עיתונאית לאופנה, כתיבה לאופנה, כתיבת בלוג לאופנה וסטיילינג ועוד. אנו נתאים עבורכם כתיבה סוחפת, יצירתית, נהירה וקולחת אך גם מתוחכמת הפונה לשני המינים ולכל טווחי הגילים בסגנון כתיבה אלגנטי במיוחד.

בין מאמרי האופנה שלנו תמצאו גם פוסטים בפייסבוק המשווקים אקססוריז (אביזרים) של המעצבים האחרונים בתחום הרוצים להתגאות ביצירותיהם בריש גלי. כל אחד מהמוצרים שלכם יתואר לפי המסר ולפי הסגנון הייחודי שלכם תוך שמירה על מאפייני המותג שלכם. כתיבת זו מתאימה גם לתהליך מיתוג מחדש של בוטיק אופנה או ליין חדש של מוצרים שאתם מתכוונים להשיק בקרוב.

*הידעתם? פירוש המילה רטרו היא: אופנה של חזרה למוצרים, בגדים, סגנונות מוזיקליים מהעבר, מתקופות רחוקות יחסית.

ובוטיק פירושו: חנויות קטנות המתמחות באביזרי אופנה.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה