הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - מאמרי חדשות

קרא עוד

מעוניינים להוסיף ידיעה חדשותית מרתקת או הודעה לעיתונות לאחד מאתרי החדשות בארץ או בחו"ל? הכותבים שלנו ישמחו לנסח עבורכם את הידיעה. כתיבה עיתונאית מצריכה הן ידע והן סגנון כתיבה השמור לכותב מיומן היודע להגיש כל ידיעה באחד מסגנונות הכתיבה עיתונאית המבוקשים: בטון שיווקי או בנימה עניינית, באופן אינפורמטיבי או ככתיבה ביקורתית. כל אחד מהמאמרים בקטגורית חדשות יכול להיות מבוסס על ראיונות שערכתם או על בסיס ציטוטים שתספקו לכותב.

אנו כותבים לא רק לאתרי אינטרנט. אם אתם זקוקים לכתיבה חדשותית טובה של ידיעות עיתונאיות מקיפות או הודעות קצרות לעיתונות, נשמח לעשות זאת בעבורכם. חלק מהכותבים שלנו התמחו במשרדי יחסי צבור וכתבו תכנים למשרדים אלה במשך שנים.

גם היום, אנו כותבים את האייטמים השונים לפי כתיבה עיתונאית חדשותית המתמקדת רק בסיפור עצמו על פי השאלות הקבועות של ידיעה עיתונאית: מתי, היכן, מה, מדוע ומי?

מדוע לא כל אדם יכול לכתוב ידיעות חדשותיות?

כתיבת ידיעה חדשותית דורשת הכרות עם הסטנדרטים הקבועים של מערכות החדשות, הדורשות שימוש במקורות סמכותיים למידע הנכתב. כמו כן, קיימים כללים הנוגעים לראיונות עם אישים המופיעים בכתבה, עם בעלי תפקידים ועם דוברי חברות.

לא בכל ידיעה חדשותית ניתן להכניס ציטוטים שונים ללא בדיקה של המקור שלהם, והסתמכות על מקור נוסף. הכותבים שלנו מתמחים באיתור המקורות המתאימים ובבדיקה של נתונים סטטיסטיים ורקע מקיף על הנושא הנכתב ממקורות שונים ברשת. זהו ההבדל בין תוכן פשוט הנכתב עבור אתרי אינטרנט לתוכן חדשותי שמופיע באתר חדשות.

לצלוח את העורכים הקפדנים ביותר

לצד הכתיבה העיתונאית עצמה המבוססת על תוכן מקורי המסתמך על מקורות קודמים, אנו גם מתמחים בניסוח במשלב השפתי המתאים לכל עיתון. אם תביטו באתרי החדשות כיום תגלו שיש הבדל בסגנון הכתיבה של עיתון אחד לעומת עיתון אחר. כל עיתון מותאם לקהלי יעד שונים, לגיל ולתחומי עניין מגוונים. למשל, כתיבה של ידיעות חדשותיות לעיתונים המתמחים בנושאים פיננסיים תהיה שונה לחלוטין מכתיבה לעיתונים המותאמים למגדר מסויים (נשים או גברים). הכותבים שלנו התמחו עם השנים בשימוש בביטוי הלשון המתאימים לכל עיתון, בטאון, מקומון ואתר חדשות והם יכולים לצלוח גם את העורך הקפדן ביותר.

לאחר כתיבת המאמרים אנו מקפידים על ביצוע הגהה מקיפה, תוך בחינת התאמת הידיעה הנכתבת למאמרים קודמים באותו מגזין או עיתון. אם אנו רואים שיש להוסיף נתונים או לשנות פסקאות כדי להתאים את המאמר בצורה טובה יותר לקהל היעד, ננחה את הכותב בביצוע השינויים ונשפר את המאמר עד שנעניק ללקוחותינו את התוצאה המיטבית.

לא בכדי, מאמרים שנכתבו על ידי הכותבים המיומנים של בלו פן מופיעים היום בעיתונים היומיים ומגיעים גם לעיתונות המודפסת ולא רק לאתרי החדשות המקוונים.

שלל נושאים מלייף סטייל ועד רכב

אנו מספרים ידיעות חדשותיות בשלל נושאים, תוך התאמת הכותב המתאים לכל מאמר. מבין מאות הכותבים של בלו פן בשפות שונות תוכלו למצוא כותבים המתמחים בניסוח ידיעות חדשותיות בתחומי הנדל"ן, שוק ההון, פיננסים, אופנה, עיצוב ותחומים רבים נוספים.

כתבו לנו מיהו הכותב המתאים ביותר עבורכם בהערות להזמנה ואנו נבצע את ההתאמה המושלמת. בתוך ימים אחדים יחכה לכם מאמר מקצועי ומקורי, שנכתב במיוחד עבורכם לפי הדרישות המופיעות בהזמנה. שימו לב, כי ככל שתפרטו לנו יותר בהנחיות להזמנה על דרישותיכם, כך נוכל לייצר תוכן מעמיק המותאם לצרכי המותג שלכם.

ראיונות עומק

רוצים להזמין מאמר המיועד להציג את יתרונות של אדם מסוים או ממחיש את יתרונותיה של החברה? אנו יכולים לספק גם ראיונות עומק (בתשלום) ולכתוב ידיעה חדשותית מקיפה המבוססת על ראיון זה. הראיונות מתבצעים על ידי עיתונאים מקצועיים ומעניקים תחושה אותנטית לקורא. אם יש לכם ראיון מוקלט שתרצו שנבסס עליו את המאמר הוסיפו אותו להזמנה.

תמיד מעניין

מאמרי חדשות הם בין סוגי התוכן הזוכים לעניין הרב ביותר מצד הקוראים, לכן כדאי להשקיע בהם ולפרסמם. אתרי החדשות אינם מעוניינים לפרסם מאמרים מועתקים, על כן אם תרצו להתפרסם באותו הנושא ביותר מאתר אחד מומלץ להזמין מראש מספר מאמרים שונים.

להזמנת כתיבה לאתרי חדשות וידיעות עיתונאיות נוספות בחרו את מספר המילים המבוקש בקוביות מטה, הוסיפו מילות מפתח וציינו הנחיות ברורות לכותבים שלנו. אנו נשמח להפתיעכם בתוכן חדשותי איכותי ומקצועי בכל תחום.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה