הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - מדיה חברתית

קרא עוד

כתיבת פוסטים לפייסבוק ולרשתות החברתיות דורשת שילוב של מספר מיומנויות: כתיבה שיווקית, קופירייטינג ויכולת העברת המסר שלכם בצורה מתומצתת לקהל היעד. לקוחותינו מתחזקים עמודים רבים ברשתות החברתיות ומזינים בהם פוסטים חדשים מדי יום או מדי שבוע. כל אחד מהפוסטים הללו נכתב במיוחד, כולל הפנייה למוצר חדש או שירות מבוקש ומסייע לבנות קשר בלתי אמצעי עם הלקוחות הפוטנציאליים ועם אלו הקיימים בעסק.

אנו יודעים כיצד להעביר את המסר שלכם  באמצעות כתיבת פוסטים שיווקיים בטוויטר במאה וארבעים עד מאתיים שמונים תווים, כיצד להמליץ על המוצר הנכון בזמן הנכון (בלאק פריידי, חגי ישראל או חגיגת הקניות של חג המולד) ולהפוך את הרשת החברתית לאמצעי שיניב לכם כסף וישרת את חברתכם.

גם הזמנה של פוסט בודד קצר יכול להפוך לפוסט וויראלי תוך זמן קצר. תוכלו להכין מראש רשימה של פוסטים לשבוע או לחודש הקרוב ולהגדיר את הפרסום מראש בעצמכם. בדרך זו, העמוד שלכם בפייסבוק, בטוויטר או באינסטגרם ימשיך להתעדכן במסרים קצרים וקולעים לאורך כל השנה.

עשר מילים שעושות את ההבדל

הכוח הנמצא בקצות האצבעות של הקופירייטרים שלנו, מאפשר לכל עסק לבלוט מול המתחרים באמצעות עשר מילים או יותר. אינכם חייבים לכתוב מגילה כדי לזכות בלייק או בתגובה. הדרך למכירות באתר שלכם נובעת מהתקשרות נכונה עם הלקוחות הפוטנציאליים.

ספרו לנו מי קהל היעד שלכם? הציגו לנו את דף הפייסבוק הקיים או את החזון שלכם ובכתיבת פוסטים לפייסבוק ולרשתות החברתיות נקדם את העסק שלכם יחדיו.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )

התווסף מוצר לעגלה