הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן לרשתות חברתיות

קרא עוד

כתיבת פוסטים לפייסבוק ולרשתות החברתיות דורשת שילוב של מספר מיומנויות: כתיבה שיווקית, קופירייטינג ויכולת העברת המסר שלכם בצורה מתומצתת לקהל היעד. לקוחותינו מתחזקים עמודים רבים ברשתות החברתיות ומזינים בהם פוסטים חדשים מדי יום או מדי שבוע. כל אחד מהפוסטים הללו נכתב במיוחד, כולל הפנייה למוצר חדש או שירות מבוקש ומסייע לבנות קשר בלתי אמצעי עם הלקוחות הפוטנציאליים ועם אלו הקיימים בעסק.

אנו יודעים כיצד להעביר את המסר שלכם  באמצעות כתיבת פוסטים שיווקיים בטוויטר במאה וארבעים עד מאתיים שמונים תווים, כיצד להמליץ על המוצר הנכון בזמן הנכון (בלאק פריידי, חגי ישראל או חגיגת הקניות של חג המולד) ולהפוך את הרשת החברתית לאמצעי שיניב לכם כסף וישרת את חברתכם.

גם הזמנה של פוסט בודד קצר יכול להפוך לפוסט וויראלי תוך זמן קצר. תוכלו להכין מראש רשימה של פוסטים לשבוע או לחודש הקרוב ולהגדיר את הפרסום מראש בעצמכם. בדרך זו, העמוד שלכם בפייסבוק, בטוויטר או באינסטגרם ימשיך להתעדכן במסרים קצרים וקולעים לאורך כל השנה.

עשר מילים שעושות את ההבדל

הכוח הנמצא בקצות האצבעות של הקופירייטרים שלנו, מאפשר לכל עסק לבלוט מול המתחרים באמצעות עשר מילים או יותר. אינכם חייבים לכתוב מגילה כדי לזכות בלייק או בתגובה. הדרך למכירות באתר שלכם נובעת מהתקשרות נכונה עם הלקוחות הפוטנציאליים.

בין שאר תחומי ההתמחות של כותבי התוכן לרשתות החברתיות בבלו־פן, תמצאו כותבים המתמחים ברזי המיקרו־בלוגינג. מדובר בתחום לא פשוט שדורש יכולת מילולית ברמה גבוהה והיכרות עם כתיבה שיווקית מנצחת. מיקרו־בלוגינג מעניק לכותב יכולת להסתפק בכמות תווים מועטה כדי להעביר רעיון. כתיבת פוסט לטוויטר המוגבלת במספר המילים, דורשת יכולת זו ברמה גבוהה, וכן כתיבה של פוסטים לאינסטגרם המופיעים יחד עם התמונות של מוצרי החברה.

בבלו־פן אנו מתמחים בהתאמת הכותבים לכל לקוח. כל אחד מהם כותב באחת  מ-15 שפות שונות כשפת אם. הם מסוגלים לנסח בכל אחת מהשפות הללו את הפוסטים הקולעים בדיוק לקהל היעד שלכם. כתיבת לרשתות חברתיות דורשת יכולת זיהוי ומיקום של קהלים, במיוחד אם אתם מחזיקים מספר עמודי פייסבוק שונים של כמה מותגים המתאימים לקהלים שונים. למשל, אם יש לכם עמודים של נדל"ן, בעלי חיים ולקוחות החובבים קולינריה, נתאים כותב לכל אחת מההתמחויות הללו. עוסקים בתיירות? נחבר כותבים מיומנים המסוגלים לתאר בצורה ציורית את בית־המלון ויעדי התיירות באזורים אותם אתם משווקים בדף האוהבים בפייסבוק או הטוויטר.

מדוע "לשבור את הראש" בעצמכם?

כתיבת פוסטים באופן שוטף לרשתות החברתיות שלכם דורשת לא מעט זמן. עמודים שלא מחזקים אותם באופן קבוע אינם מייצרים תנועה שוטפת לאתר שלכם, ולמעשה נשכחים במהרה על־ידי האוהדים שלהם. אם אתם מקדישים בכל יום זמן לצורך כתיבת פוסט לפייסבוק כנראה שכבר התחלתם להשתעמם ואתם מעדיפים להעביר את המשימה לאתר אחר. מיקור חוץ לכותבים של בלו־פן יאפשר לכם לפנות זמן פנוי לתחום שבו אתם עוסקים ויסיע לכם להגדיל את חוג הלקוחות הפוטנציאליים שנחשפים למותג שלכם מדי יום.

אנו מיומנים בכתיבה עדכנית המשלבת אירועים אחרונים וטרנדים חדשים שיכולים להיות חלק בלתי נפרד מהתוכן הנמצא אצלכם באתר. לפעמים כדאי לשלב מספר פוסטים שיווקיים, אך בדרך־כלל כדאי לתת ערך מוסף לגולשים בכל פוסט. ספרו להם עובדות חדשות שלא ידעו על התחום שלכם, סקרנו אותם עם עובדות עדכניות וסטטיסטיקות מרתקות. לצד התכנים הללו תוכלו להוסיף אינפוגרפיות משעשעות ולהעשיר כל דף פייסבוק בלי שתצטרכו לטפל בעמוד שלכם יותר מדקה ביום. אנו נדאג לניסוח כל התכנים עבורכם, ואתם תצטרכו רק להעלותם לדף. כל־כך פשוט וכל־כך קל.

למדו מבעלי החשבונות הוותיקים ברשתות החברתיות

חשבו על עמודי הפייסבוק שבהם ביקרתם לאחרונה המנוהלים על ידי הרשתות הגדולות בישראל. האם ביקרתם בעמודי אופנה, בישול, לייף סטייל או פיננסים? שימו־לב ליצירתיות הרבה שמפגין כל פוסט. הכותבים המועסקים בחברות אלה יודעים כיצד להפוך את העמוד למקור מידע מרתק שהגולשים ירצו לבקר בו שוב ושוב. מתוך הפוסטים ברשתות החברתיות הם יגיעו גם לאתר האינטרנט או יצרו עמכם קשר טלפוני ויתחילו לצרוך את המוצרים והשירותים שאתם מפרסמים. כך, תצרו קהילה אקטיבית של מתעניינים, שיודעים שאת הרכישה הבאה הם יעשו דרככם.

בבלו פן אנו שמחים לייעץ ולסייע לכם למצוא רעיונות חדשים לפוסטים שעדיין לא חשבתם עליהם. כתיבת פוסטים לרשתות חברתיות באופן שוטף הופכת את הכותבים שלנו למקור בלתי נדלה של מידע מרתק שיכול להיות פוסט מיוחד ומושך. ברשתות החברתיות פוסטים כאלה הופכים להיות ויראליים, והגולשים משתפים אותם עם חבריהם. כך, תזכו לפרסום חינם בעלות של מספר שקלים בלבד. אנו כאן כדי לעזור לכם להפוך את ניהול הרשתות החברתיות לקל, פשוט ומהיר תוך הפחתה משמעותית של הזמן והמשאבים שאתם מקדישים לכל אחת ממשימות הכתיבה הללו במהלך השבוע.

ספרו לנו מי קהל היעד שלכם? הציגו לנו את דף הפייסבוק הקיים או את החזון שלכם ובכתיבת פוסטים לפייסבוק ולרשתות החברתיות נקדם את העסק שלכם יחדיו.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה