הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - נכס דיגיטלי

קרא עוד
ספרונים דיגיטליים ומדריכים מקיפים מהווים נכס דיגיטלי יקר ערך שתוכלו לשווק ללקוחות מזדמנים או ללקוחות הקבועים שלכם. אנו מתמחים בכתיבת תוכן לנכס דיגיטלי בכל נושא החל מספרונים שלמים בנושאי נדל"ן, יהדות, עסקים, התפתחות אישית, פיתוח עסקי, ניהול וכלה בנושאים מקצועיים כמו, מדריכים משפטיים ודו"חות עדכניים.

כל אחד מהמאמרים בקטגוריית נכס דיגיטלי יכול להפוך לרב המכר הבא באינטרנט ולמתג אתכם כאוטוריטה, וכברי סמכא בתחומכם.

בחברתנו ישנם כותבי תוכן המתמחים בעולמות התוכן שבהם עוסק הנכס הדיגיטלי. קיימת חשיבות גבוהה להתאמה של הכותב בתחום משום שיש להשתמש במינוחים הנכונים, בז'רגון המקצועי ואפילו בשפה הציורית המתאימה לכל תחום. נכס דיגיטלי העוסק ברפואה אלטרנטיבית או לייף סטייל ייכתב בצורה שונה מנכס דיגיטלי בתחום עיצוב הבית או השקעות נדל"ן. לכן, אנו בוחנים היטב מה כתבו המתחרים שלכם? ובוחרים בסגנון המתאים.

לאחר שהצלחתם לשווק נכס דיגיטלי אחד, הדרך לכתיבת נכסים דיגיטליים נוספים קצרה ביותר. אנו מספקים לכם את התוכן המילולי. כל שעליכם לעשות לאחר מכן הוא להוסיף את התמונות המתאימות ולהתחיל למכור את הספרון. למעשה, שבוע מהיום האתר שלכם יכול להיות חנות מקוונת לנכס דיגיטלי אחד או נכסים דיגיטליים רבים מבית היוצר של בלו פן. כל זכויות היוצרים, כמובן, שייכות שלכם.

להזמנת כתיבת תוכן לנכס דיגיטלי ולכתיבת דפי נחיתה מתאימים לנכסים דיגיטליים בחרו את מספר המילים בקוביות מטה.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )

התווסף מוצר לעגלה