הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - נכס דיגיטלי

קרא עוד
ספרונים דיגיטליים ומדריכים מקיפים מהווים נכס דיגיטלי יקר ערך שתוכלו לשווק ללקוחות מזדמנים או ללקוחות הקבועים שלכם. אנו מתמחים בכתיבת תוכן לנכס דיגיטלי בכל נושא החל מספרונים שלמים בנושאי נדל"ן, יהדות, עסקים, התפתחות אישית, פיתוח עסקי, ניהול וכלה בנושאים מקצועיים כמו, מדריכים משפטיים ודו"חות עדכניים.

כל אחד מהמאמרים בקטגוריית נכס דיגיטלי יכול להפוך לרב המכר הבא באינטרנט ולמתג אתכם כאוטוריטה, וכברי סמכא בתחומכם.

בחברתנו ישנם כותבי תוכן המתמחים בעולמות התוכן שבהם עוסק הנכס הדיגיטלי. קיימת חשיבות גבוהה להתאמה של הכותב בתחום משום שיש להשתמש במינוחים הנכונים, בז'רגון המקצועי ואפילו בשפה הציורית המתאימה לכל תחום. נכס דיגיטלי העוסק ברפואה אלטרנטיבית או לייף סטייל ייכתב בצורה שונה מנכס דיגיטלי בתחום עיצוב הבית או השקעות נדל"ן. לכן, אנו בוחנים היטב מה כתבו המתחרים שלכם? ובוחרים בסגנון המתאים.

לאחר שהצלחתם לשווק נכס דיגיטלי אחד, הדרך לכתיבת נכסים דיגיטליים נוספים קצרה ביותר. אנו מספקים לכם את התוכן המילולי. כל שעליכם לעשות לאחר מכן הוא להוסיף את התמונות המתאימות ולהתחיל למכור את הספרון. למעשה, שבוע מהיום האתר שלכם יכול להיות חנות מקוונת לנכס דיגיטלי אחד או נכסים דיגיטליים רבים מבית היוצר של בלו פן. כל זכויות היוצרים, כמובן, שייכות לכם.

מה נחשב לנכס דיגיטלי?

כל פריט מידע שאתם יצרתם ויש לכם זכויות יוצרים עליו הוא נכס דיגיטלי שלכם. החל מספרון דיגיטלי עם מספר עמודים בודדים, וכלה במדריך מפורט המתפרש על פני עשרות או מאות עמודים. לאורך השנים, ליווינו מאות בעלי עסקים קטנים וגדולים ביצירת נכסים דיגיטליים מניבים שהפכו להיות הכנסה צדדית.

את הספרים אתם יכולים להזמין באתר שלנו בעברית, ולאחר מכן לתרגם את אותם לחמש עשרה שפות נוספות, ולמקסם את קהל היעד שלכם לעולם כולו. אנו יכולים לספק גם שירותי עריכה והגהה לתכנים קיימים, ולהפוך את הבלוג באתר האינטרנט שלכם לספרון דיגיטלי באמצעות שכתוב מתאים.

כל אחד מהכותבים שלנו מתמחה בתחומי תוכן שונים, ולכן אנו מבצעים התאמה מושלמת בין הכותב לסוג התוכן. לעולם לא נשלח פרויקט כתיבת תוכן לנכס דיגיטלי לכותב אקראי. מחלקת שירות הלקוחות שמחה לייעץ לכם כמה עמודים או מילים תצטרכו כדי לכתוב על כל נושא.

נכס דיגיטלי לרשימות תפוצה

כיום, אתם יכולים להשתמש בכל נכס דיגיטלי גם כדי להגדיל את רשימת התפוצה שלכם. מתעניינים רבים ישמחו לקבל מידע נוסף בנישה שבה אתם פועלים בתמורה לשיתוף כתובת הדואר האלקטרוני או מספר הטלפון שלהם. לאחר מכן, תוכלו להמשיך לשלוח להם מבצעים ותכנים מעניינים נוספים, וכן לעדכן אותם בפוסטים חדשים בבלוג שלכם באמצעות ניוזלטר מושקע. אנו נשמח כמובן לספק לכם מטריה מלאה של מוצרי תוכן שיוכלו להפוך את אתר האינטרנט שלכם למוביל בתחומו.

נכס דיגיטלי לאמזון ואתרי ספרונים בעברית

לקוחות רבים מגלים כיום כי הם יכולים להשתמש בפלטפורמות המובילות של אמזון, באתר בעברית של YIT ועוד אפליקציות להפצה של ספרים בהוצאות פרטיות (אינדי). אנו מתמחים בכתיבה של ספרונים להוצאות אלה, לרבות איתור המידע הרלוונטי, הוספת מראי מקום ושילוב של ציטוטים ממקורות ברי־סמכא.

המקורות יכולים להיות בשפה העברית או מאמרים מקצועיים באנגלית. ככל שתספקו לנו יותר מקורות סמכותיים, כך נוכל להעשיר את התוכן במידע רלוונטי לקורא שלכם. כל אחד מהכותבים שלנו מסוגל לבצע מחקר מקיף בגוגל סקולר ולדלות מאמרים סמכותיים נוספים.

בחרו את הנושאים שיופיעו בספר  

רוצים להפיץ ספר דיגיטלי שלם? בחרו את הנושאים לפרקים ותתי הפרקים השונים, ואנו נכתוב ונערוך את הספר בצורה לוגית. שנים רבות של ניסיון בתחום זה הפכו את הכותבים שלנו למומחים ביצירה של ספרונים דיגיטליים מרתקים שבנויים נדבך על נדבך, ומסקרנים את הקורא מהשורה הראשונה ועד לפסקת הסיכום.

במידת הצורך, אנו יכולים להוסיף גם ביבליוגרפיה מתאימה, תוכן עניינים ולקסיקון ביטויים. כל זאת כדי להעניק לקורא את מיטב התוכן העדכני ביותר. אם תרצו, תוכלו להשתמש בתוכן הנכתב לא רק כנכס דיגיטלי אלא גם כספר שיוצא בפועל לדפוס.

להזמנת כתיבת תוכן לנכס דיגיטלי ולכתיבת דפי נחיתה מתאימים לנכסים דיגיטליים בחרו את מספר המילים בקוביות מטה.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה