הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן לקנאביס רפואי

קרא עוד

תחום הקנאביס התפתח במהירות מפתיעה בישראל ובכל יום אנו נתקלים בחברות חדשות המפיקות זנים חדשים, מייצרות שמנים וגליליות ומובילות את התחום בארץ. הרגולציה המקלה, והדרישה הגוברת מצד הצרכנים לקנאביס רפואי איכותי מעניקות רוח גבית לתחום זה.

אתרי האינטרנט של חברות אלה מלאים בתוכן מקיף לקוראים הנחשפים לתחום, ולכן מאמרים בנושא קנאביס רפואי הם חלק בלתי נפרד מבניית המותגים החדשים בנישה זו.

צוות ייעודי במיוחד עבורכם

בבלו־פן ארטיקלס הקמנו בחודשים אלה צוות כותבי תוכן מיומן המתמחה בכתיבה של מאמרים בתחום קנאביס רפואי. החל מטיפים כללים ועד להסברים מורכבים על החומרים הפעילים בצמח, דרכי הצריכה המומלצות, אחסון הצמחים ועוד. כל חברת קנאביס המפעילה אתרי אינטרנט בארץ ובעולם, זקוקה כיום לתוכן איכותי שנכתב לאחר מחקר מעמיק.

ראיונות עומק עם בכירים בחברות הקנאביס

חלק מהמאמרים שאנו כותבים במסגרת פרויקט תוכן לקנאביס רפואי הם תוצאה של ראיונות עומק עם נציגים בכירים בעולם הקנאביס. החל ממנהלי המפעלים, רופאים המספקים מרשמי קנאביס ונציגי עמותות המלוות את המטופלים. כך, אנו מסוגלים לספק טקסטים ארוכים ומקיפים הנוגעים בתחומים המשמעותיים ביותר עבור צרכני הקנאביס.

אתרים שנבנים כיום צריכים לכלול מאמרים ארוכים החל מ-600 מילים ועד למדריכים של אלפי מילים. חברות הקנאביס מתקשות לעמוד בדרישה הגוברת לתוכן איכותי, כפי שמפיקות חברות הקנאביס בקנדה, ארה"ב ומדינות אחרות בעולם. לכן, שירותיה של בלו־פן ארטיקלס בתחום כתיבת מאמרי קנאביס חשובים כיום יותר מתמיד.

מה אנו מספקים?

כל מאמר שנכתב אצלנו מנוסח על ידי כותב המתמחה הן בניסוח שיווקי והן בכתיבה של מאמרים אינפורמטיביים המבוססים על מידע שהלקוח מספק או מאמרים אקדמיים. הנוסח הוא מקורי לחלוטין, ואינו מהווה תרגום של אתר אחר או העתק של אתרי המתחרים. אנו מודעים לחשיבות העצומה שיש לכל מילה שנכתבת בתחום זה ולרגולציה המחמירה המאתגרת את עולם הקנאביס בישראל.

איננו משתמשים בביטויים המתייחסים לקנאביס כסם, והכתיבה אינה מיועדת לצריכת פנאי של קנאביס האסורה בישראל. כמו כן, אנו כותבים כל מאמר מתוך כבוד עצום לעבודה שעושה היק"ר בארץ, כדי שכל מטופל יוכל לצרוך את הצמח בדרך הנכונה, המותאמת לתסמינים השונים של מחלות ומצבים רפואיים אשר להם החומרים הפעילים בצמח מסייעים.

היכרות עם החומרים הפעילים בצמח

כאשר כותבים על קנאביס חשוב להכיר היטב את היתרונות והחסרונות של כל חלק בצמח, ואת החומרים הפעילים שבו. כחלק בלתי נפרד מניסוח מאמרי קנאביס אנו מפרטים על THC ועל CBD וכן על הטרפנים השונים בצמח. כל אחד מהכותבים בחברה המתמחה בתחום זה, לומד אותו לעומק, כדי להעניק לקורא את המידע המקצועי ביותר, תוך הימנעות מטעויות או מיתוסים שגויים.

כמו כן, אנו תמיד לומדים. כאשר יוצא מחקר חדש נמצא אותו ונוכל לסייע להנגיש את הכתוב בו לקורא הממוצע. הכתיבה יכולה להתבצע במשלב שפתי גבוה הכולל ביטויים טכניים שמותאמים לאנשי המקצוע בתחום, או ככתיבה בגובה העיניים עם הבהרה של כל מושג טכני לא מוכר.

בונים את המותג שלכם בתחום הקנאביס

כיום, במדינת ישראל נבנית התשתית של מותגי הקנאביס הבולטים שילוו את ישראל בעשורים הבאים. ככל שהרגולציה בישראל מתקדמת לכיוון של התרת מוצרי קנאביס רפואי, בניית המותגים הללו תשפיע לטווח הארוך.

דמיינו שהייתם יכולים להיות חלק מתעשיית המשקאות הקלים בתחילתה, כאשר מאמרים מקיפים בונים את השם קוקה-קולה או פפסי. זהו התהליך שיעברו החברות בישראל, באמצעות אסטרטגיות תוכן חכמות ובניית המוניטין המבוסס על ידע. בסופו של יום אנו יודעים כי הצלחתו של תחום הקנאביס הרפואי בישראל תלויה ביצירת אמון במוצרים השונים, ובהבהרה כי בסופו של יום מדובר בתרופה לכל דבר, המבוססת על מרכיבים טבעיים.

ההיבט הכלכלי של השקעה בתחום הקנאביס

לתחום הקנאביס יש גם היבט כלכלי נרחב, משום שנדרשת השקעה בסכום גבוה לצורך הקמת מפעלי ייצור מוצרי קנאביס וגידולם בישראל. חברות הקנאביס זוכות להשקעות מקרנות הון־סיכון וממשקיעים פרטיים המבחינים בפוטנציאל העצום שיש לתחום זה, ומעוניינים לגרוף רווחים באמצעות השקעה במניות קנאביס.

כדי למשוך משקיעים פוטנציאליים למותג שלכם חשוב להבהיר לקורא כי מדובר בחברה מקצועית, בעלת הון אנושי איכותי המתמחה בתחומו. לכן, כל ביטוי שמופיע במאמרים המקצועיים באתר שלכם חייב להיות חלק מאסטרטגיה שיווקית שנועדה למשוך הן לקוחות למוצרים והן בעלי הון ההופכים לשותפים שלכם לדרך.

כתיבת מאמרי קנאביס במגוון רחב של שפות

אחד היתרונות המשמעותיים של חברה גדולה כמו בלו־פן ארטיקלס המעסיקה מעל ארבע מאות כותבים ברחבי העולם, היא היכולת לספק תוכן במגוון רחב של שפות.

לאחר שיצרנו עבורכם את התכנים המקיפים בשפה העברית, אנו יכולים לתרגמם גם לאנגלית, לספרדית, לרוסית, לצרפתית, לערבית ולשפות נוספות. כך, אתם יכולים לבנות מותג מנצח המוכר ברחבי העולם, ופונה גם לקהל ישראלי דובר שפות זרות.

חשוב לזכור כי גם קהל המשקיעים בחברה עשוי להיות בעל הון מסין או בריטניה, שמעוניין לקרוא פרטים על החברה, מוצריה, והטכנולוגיות שבהן היא משתמשת בשפת האם שלו. תרגומים לא מקצועיים שנעשים באמצעות תוכנות או אתרים, אינם יכולים להעניק לקורא ערך מוסף ממשי. לעומת זאת, מאמרים שנכתבו על ידי כותבים הדוברים כל שפה כשפת־אם, יכולים להעניק לאתר שלכם סמכותיות רבה ברחבי העולם.

עריכה והגהה מקצועיים של כל מאמר

לצד כתיבת התוכן אנו מעסיקים גם צוות של עורכים ומגיהים המוודאים כי המאמרים שלנו תואמים להנחיות העדכניות ביותר של האקדמיה ללשון העברית. כל אחד מהמאמרים עובר בחינה מדוקדקת הן מבחינת שגיאות הקלדה, הן מבחינת נהירות התוכן הכתוב ופשטות הקריאה והן מבחינת כללי הדקדוק והתחביר.

אם העורכים שלנו מזהים טעויות כלשהן, המאמר נשלח לתיקון ולעריכה מחודשת, עד ליצירת התוכן האיכותי ביותר עבור כל אחד מלקוחותינו. אנו מודעים לכוחן העצום של המילים לשנות עולמות, לחשיבות העצומה של התחום שלכם להקלה על מטופלים ברחבי העולם ושמחים להיות חלק ממנו.

אפשרות להזמנת תוכן רפואי מתקדם

לצד הזמנת מאמרי קנאביס רפואי כלליים אנו מעניקים ללקוחות גם אפשרות הזמנת מאמרים רפואיים מקצועיים הכוללים הפנייה למקורות רפואיים אקדמיים. אם אתם זקוקים לביבליוגרפיה למאמר, תוכלו להזמין את המאמרים על תחום הקנאביס בקטגוריה של מאמרים רפואיים.

כל מאמר כזה מגובה במחקרים המשולבים בתוך הטקסט עצמו, ותוצאות של מחקרים עדכניים שבוצעו ברחבי העולם, הבודקים את ההשפעה של תרופה או צמח על גוף האדם.

כיום, כאשר תקציבי עתק מושקעים במרכזי מחקר מובילים ברחבי העולם להבנת יעילות המרכיבים הפעילים בקנאביס לסיוע בטיפול במחלות שונות, אתם יכולים לספק לקוראים שלכם מאמרים מקיפים המגובים בתוצאות מחקרים אלה.

מגוון רעיונות למאמרים ופוסטים חדשים

מילאתם את הבלוג באתר שלכם במגוון רחב של נושאים שונים ואין לכם רעיונות למאמר חדש? תוכלו לכתוב לנו את מילות המפתח החשובות לכם ואנו נסייע באיתור היבטים חדשים שעוד לא חשבתם עליהם.

בנוסף אנו מסוגלים לספק גם תכנים קצרים במיוחד המפרסמים את מוצרי הקנאביס שלכם בעמוד הפייסבוק שלכם. כתיבת פוסטים איכותיים מאפשרת לכם ליצור קהילה של קוראים, השבים לעמוד ומתעדכנים על זנים ומוצרים חדשים שהתחלתם לשווק. תנו לנו להיות חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית השיווק שלכם ברשתות החברתיות, וגלו כיצד בתוך חודש אחד בלבד אתם מצליחים למנף כלי זה לבניית מוניטין החברה והפצתה למטופלים חדשים.

מוכנים להתחיל? בחרו את מספר המילים בעמוד זה והזמינו מאמרי קנאביס רפואי איכותיים.
צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה