הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן רפואי

קרא עוד

הרשת היא אחד המקורות העיקריים עבור אנשים שהבחינו בסימפטומים שונים לבירור מהן האפשרויות הרפואיות העומדות לרשותם? עם זאת, כתיבת מאמרים רפואיים דורשת היכרות מעמיקה עם הנושא וגישה למקורות אקדמיים ולמחקרים עדכניים. הכותבים שלנו בקטגוריית המאמרים הרפואיים למדו לאתר את המידע ממקורות סמכותיים בלבד ולהנגישו לכל קורא.

במידת הצורך, אנו יכולים להוסיף את המקורות הרלוונטיים כך שתוכלו לדעת על אילו מחקרים מבוסס המאמר ומהיכן נלקחו נתונים סטטיסטיים שונים?

בקטגוריית המאמרים הרפואיים תמצאו גם נושאים משיקים נוספים כמו, תוספי תזונה, הפרעות קשב וריכוז ו-ADD, מחלות נשימה, מחלות פרקים, רפואת שיניים וטיפולים אסתטיים במרפאות שיניים ועוד. על כל אחד מהנושאים הללו אנו כותבים בהרחבה. כתיבת תוכן מקורי בתחומים אלו היא חשובה מאין כמותה, בעיקר בשל העובדה שכותבי התוכן שלנו מצליבים מידע סמכותי ולעיתים אף מקשרים את הקורא  לקריאה נוספת בתחום.

שירותים נוספים בתחום

לרופאים ולאחיות במרפאות אין פנאי למסור את המידע הנחוץ לכתיבה. לכן, אנו מעסיקים כותבי תוכן בתחום הרפואה המסוגלים להתמודד עם כל נושא רפואי ולכתוב עליו כמות גדולה של מאמרים רפואיים שישולבו בהם גם מילות המפתח שביקשתם מראש.

אם אתם זקוקים לכתיבת מאמרים רפואיים ומעוניינים שגם עיניים מקצועיות של ברי סמכא יאשרו את התוכן הרפואי שנכתב, תוכלו לרכוש בתשלום נוסף שירות "חתימת רופא" או "חתימת אחות"  אשר יאשרו את התוכן ואת אמיתותו ואף יחתמו על כך.

כתיבת תוכן רפואי כטיוטה לאתרי קליניקות

רבים בוחרים לתת לרופא בקליניקה לנסח חלק מהתכנים המקצועיים. אך, כפי שרפואה היא התמחות בפני עצמה, כך גם כתיבת תוכן רפואי. פעמים רבות הרופא משתמש במינוחים מקצועיים שאינם נהירים לכל אדם והמאמר הופך להיות "כבד" או "משעמם" ואינו מעודד את הלקוח הפוטנציאלי להתקשר ולהזמין תור.

לכן, אנו יכולים לנסח את המאמרים עבורכם הן כמאמר הסופי שיפורסם באתר האינטרנט והן כטיוטה ראשונית עבור הרופאים המקצועיים בקליניקה. לאחר הכתיבה הם יכולים לקרוא את התכנים, להוסיף הערות ולאפשר לנו להיות חלק בלתי נפרד מיצירת התוכן המקצועי המופיע באתר.

שילוב זה של יכולת מילולית גבוהה, יכולת להתנסח בבהירות והידע הרפואי המגיע מהקליניקה עצמה יכול לייצר את המאמרים המקצועיים והטובים ביותר ברשת שימשכו קהל גולשים המעוניין במידע לפני שהוא מזמין פרוצדורה רפואית כלשהי.

כמות גדולה של תוכן בזמן קצר

הזמנת כמות גדולה של מאמרים בתוך זמן קצר אינה מהווה אתגר עבורנו. בבלו פן תמצאו מאות כותבים בשפות שונות שחלקם מתמחים בפרויקטים מורכבים של כתיבת תוכן למאמרים רפואיים. אנו מנסחים את המאמרים בהתאם למחקרים העדכניים בתחום ומוסיפים את המקורות המתאימים כדי להוכיח את הכתוב.

כמו כן, אנו יכולים לעדכן את המאמרים הכתובים היום באתר, אם הם מנוסחים בשפה דלה או בשפה מקצועית מדי ולהוסיף להם את הטון המבוקש - ניסוח שיווקי או ניסוח אינפורמטיבי.

כותבים באחריות רבה

אנו מודעים לכך שהמידע הנכתב באתר מייצג את הקליניקה שלכם ועשוי להוות מקור המידע הראשוני שאליו נחשף הפציינט השוקל להגיע למרפאה. לכן, כל המידע הכתוב בכל מאמר נבדק היטב מראש במספר מקורות שונים.

אנו פתוחים כמובן לבצע תיקונים ולהוסיף תוכן בהתאם להערות וההארות שלכם. זו הסיבה שבלו־פן מובילה היום בכתיבת תכנים למגוון רחב של קליניקות בתחום הרפואה האסתטית, אורתופדיה, מרפאות שיניים, מנתחים ועוד אינספור נותני שירותים שונים בתחום הרפואה.

מקדמים קליניקות? בלו פן ארטיקלס היא התשובה הנכונה עבורכם

אם אתם עוסקים בקידום אתרי קליניקות בוודאי נתקלתם בבעיה נפוצה. הרופאים אינם מאשרים את המאמרים ששילבתם באתר. הסיבה לכך היא הניסיון הרב שצברו בתארים בתחום הרפואה שמסייע להם להבדיל בין תוכן איכותי שנכתב לאחר מחקר מעמיק, לתוכן פשוט שנכתב בזריזות. גלו עוד היום מה הופך אותנו למובילים בתחום זה. הזמינו עוד היום מספר מאמרים רפואיים לניסיון, והבחינו מיד בין תכנים פשוטים שמיועדים רק לקידום, לתוכן איכותי שמעניק ערך רב לקורא.

להזמנת מאמרים רפואיים בנושאים שונים – החל מתרופות וטיפולים וכלה בהסברים מקיפים על מחלות שונות בחרו את מספר המילים בקוביות מטה. לאחר מכן הוסיפו הערות מתאימות ואם יש לכם הפנייה לעמודים אחרים באינטרנט שאהבתם את הדרך שבה נוסח התוכן הרפואי, נשמח לקבל קישור אליהם. חשוב לדעת!  אנו יוצרים תכנים מקוריים בלבד.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה