הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן טכנולוגי

קרא עוד

בלו פן ארטיקלס שמחה להוביל את התחום של כתיבה טכנולוגית בישראל, באמצעות צוות כותבים שמגיע ממקצועות כמו מדעי המחשב ומערכות מידע. הכותבים שלנו כתבו קוד בעבר, ומתעניינים בתחומים הללו גם בשעות הפנאי שלהם.

רבים חושבים שכל אדם יכול לכתוב בכל תחום, אך לא כך הדבר. בכתיבת מאמרים טכנולוגיים בפרט כשמדובר במגוון נושאים כמו: תכנות, ערים חכמות, בית חכם, סייבר ואבטחת מידע, רשתות ותחומים משיקים נוספים נדרשים ידע והבנה בתחום. הכתיבה צריכה להיות מקצועית, איכותית מעניינת ולאחר מחקר מעמיק. כאשר אתם מזמינים מאתנו מאמר בנושא טכנולוגי אנו מעבירים את בקשתכם לכותבים שלנו המתמחים בתחום ואינם נופלים בידיעותיהם מסטודנטים למדעי המחשב, טכנאי רשתות או מתכנתים בעלי ידע וניסיון. הכתיבה תהיה  בגובה העיניים ובמקביל גם באופן המקצועי ביותר של כתיבה טכנולוגית.

כתיבה לטכנולוגיה לבלוג שלכם ובמידע שאותו אתם מפיצים ברשת חייבת להיות מקצועית וללא טעויות העשויות לנבוע מחוסר היכרות של הכותבים עם התחום שאותו הם סוקרים. אנו יודעים כי כל מילה צריכה להיות מגובה במחקר מקיף ועדכני ובנתונים מספריים רלוונטיים תוך שימוש בז'רגון המקצועי המתאים לקהל היעד שלכם.

כל כותב תוכן לטכנולוגיה יתאים את המאמר לקהל היעד שלכם בין אם מדובר בקהל ללא רקע טכנולוגי ובין אם בקהל יעד הבקיא במושגים השונים. הכתיבה תותאם הן מבחינת הנוסח של התוכן הכתוב והן מבחינת הסגנון הלשוני המתאים לקורא.

הזמנת תוכן טכנולוגי עדכני

חשוב לדעת כי כתיבת תוכן טכנולוגי דורשת מהכותב להיות מעודכן כל העת בשדרוגים של הטכנולוגיה ובהתפתחות שלה. כל אחד מהכותבים שלנו מבצע מחקר מעמיק לפני התחלת הכתיבה, כדי לזהות את הגרסה העדכנית ביותר של המוצר או התוכנה שעליו הוא כותב.

מדובר בתחום שהדורות שלו קצרים מאד, ועשויים להמשך גם חצי שנה בלבד. למשל, נסו להזכר מתי יצא הדור הקודם של האייפון או התוכנה האחרונה שבה השתמשתם. לכן, המאמרים שיש לכם היום באתר עשויים להיות כבר מיושנים והתוכן הרשום בהם אינו רלוונטי.

חשבו, למשל, אם יש באתר שלכם תוכן שמאדיר מצלמת אינטרנט מלפני חמש שנים. הרזולוציה של המצלמה הזו נחשבת פשוטה מדי בעידן שבו מכשירי הטלפון כבר מצלמים בדולבי מלא. בנוסף, תצוגת רטינה הייתה להיט בעבר, אך היום היא כבר סטנדרט בכמעט כל מכשיר.

העניקו לכותבים שלנו את ההזדמנות לחדש לגולשים שלכם וגם לכם, ולתאר בהרחבה ובצורה מקורית את המוצרים שתרצו לסקור בכל מאמר.

מאמרים המבוססים על מקורות מלועזית

אחד מהאתגרים שיש לכותבי תוכן המתמחים ברזי כתיבת מאמרים טכנולוגיים הוא מחסור במידע בשפה העברית על התוכן הכתוב. אל דאגה! אנו מעסיקים כותבים שקוראים היטב גם באנגלית, חלקם שולטים בשפה זו ברמת שפת אם. הם יוכלו לכתוב תוכן שיתבסס על המאמר בלועזית בלי שהמאמר יחשב כתרגום לא מקורי במנועי החיפוש.

תוכן מקורי העוסק בטכנולוגיה

כל חודש אנו מפיקים אלפי מאמרים שונים העוסקים בטכנולוגיות מתקדמות, החל מבית חכם וכלה במכשירים דיגיטליים רפואיים. התכנים שלנו נכתבים בצורה מקורית ומאפשרים לכם להפוך אותם לברושור שיווקי של החברה או לתוכן איכותי המופיע במגזינים ובאתרים טכנולוגיים. נדיר מאד למצוא אדם שגם מתמחה בכתיבה וגם מתמצא בטכנולוגיות העדכניות. בבלו פן ארטיקלס תמצאו מגוון של כותבים כאלה.

כתיבה טכנית

לצד הכתיבה הטכנולוגית, תוכלו למצוא אצלנו שירות של כתיבה טכנית שאותו ניתן לספק עבורכם בהתאמה אישית ככפפה ליד, תוך שימוש בכותב טכני מקצועי הבקיא בכתיבה מסוג זה.

ניסוח מאמרים טכניים מותאם לתיאור של מפגש ראשוני עם מוצר (כמו הוראות הרכבה של מתקן כלשהו) או לתיאור שימוש שוטף בו (כמו הוראות תחזוקה של מכונה). אם תספקו לנו את ההוראות באנגלית או סרטוני וידאו של המוצר, נוכל לספק את ההוראות הכתובות שלב אחר שלב בקפידה. הוסיפו את ההוראות המתאימות, ותופתעו לגלות כי הנוסחים המקוריים בעברית עולים עשרות מונים על המקור בלועזית.

להזמנת כתיבת תכנים טכנולוגיים מקצועיים באתר בחרו מטה את מספר המילים המבוקש, הוסיפו הנחיות מפורטות לכותבים ותוך זמן קצר תוכלו למתג את עצמכם כברי סמכא בתחום שלכם באמצעות הצפת התכנים שנכתבו עבורכם.

*הידעתם? ז'רגון היא לשון כתיבה או לשון דיבור, הרווחת בקרב קבוצה מסוימת, ולעיתים אף ייחודית לה.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה