הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן למטבע וירטואלי

קרא עוד
המטבעות הוירטואליים עשויים להחליף ביום מן הימים את הכסף שאנו מכירים כיום. כותבי בלו פן מתמחים הן בהיבטים הכלכליים והן בהיבטים הטכניים של המטבעות הקריפטוגרפיים. אנו מציעים לכם כתיבת מאמרים מקצועיים, הנכתבים לאחר מחקר מעמיק והבנה נרחבת בתחום המטבעות הווירטואליים. הכתיבה לקריפטו מיועדת הן לאתרי האינטרנט והן כהודעות לעיתונות הכלכלית בישראל ובעולם או לכל צורך אחר שלכם.

הקופירייטרים שלנו העוסקים במטבעות הווירטואליים החל מביטקוין ועד למטבעות החדשים, בוחנים היטב את ההיסטוריה של המטבע, את דרכי ההצפנה שפרסמו מפיציו וחוקרים את ההשפעות הכלכליות שיש למטבעות אלה בשווקים בארץ ובעולם. בתקופות שבהן ערך המטבע עולה, יש חשיבות גבוהה יותר לכתיבת מאמרים מקצועיים לאתרי מטבעות וירטואליים שימשכו משקיעים נוספים למטבע שאתם מקדמים.

חשוב לדעת כי החוקים הנוגעים לשיווק ולמכירה של מטבעות ווירטואליים משתנה משנה לשנה. משום כך כתיבת התוכן על מטבע וירטואלי חייבת להיות מדויקת, וחשוב מכך עליה להתבצע על ידי כותב תוכן בעל ידע פיננסי הבקיא בתחום כמו, כתיבת תוכן מותאם לרגולציה הקפדנית של שוק ההון במדינה שאליה מיועד המאמר. כל זאת בהתאם להנחיות שתספקו לנו בעת ההזמנה.

לצורך כתיבה לאתרי מטבעות וירטואליים עלינו  לקבל מכם חומר רקע, ולאחר מכן נבצע מחקר מקיף משלנו. המאמר ישקף את הבקיאות ואת הידע של כותב התוכן הנבחר לכתיבת מאמרכם. כמו כן, אם תרצו נוכל גם לתרגם תכנים מאתרים אחרים בבעלותכם ולשכתבם לתוכן מקורי באחת מ 14 השפות שבהן אנו נותנים שירותי כתיבה ותרגום.

הזמינו עוד היום מאמרים ופוסטים למטבעות וירטואליים וגלו את השילוב המנצח שלנו בין איכות למחיר!
צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה