הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - מלונות ואתרי נופש

קרא עוד

מחפשים תכנים המתארים את המלונות הקסומים שלכם במילים ציוריות המשכנעות את הגולש להזמין טיסה לשם? רוצים לתאר את אתר הנופש או יחידת ה- Airbnb שלכם בצורה הטובה ביותר להגדלת כמות ההזמנות? הזמינו כתיבת מאמרים מקטגוריית מלונות ואתרי נופש ותקבלו תוך זמן קצר תיאור מקורי וייחודי של המלון או אתר הנופש שאותו אתם חפצים לשווק. הכותבים שלנו מצטיינים בכתיבה ציורית בכל הנוגע לתחום זה בארץ ובחו"ל.

כל ריזורט הופך להיות פינת חמד מבוקשת שבה זוגות מציעים נישואין או מבלים זמן איכות. תיאורי המלונות נכתבים בפירוט רב המושך להזמין דווקא מכם, וכל אחד מאתרי הנופש הופך להיות החופשה החלומית של הגולש באתרכם.

תוכן מקורי לגוגל מעלה אתכם בתוצאות החיפוש

אין זה נכון להעתיק תוכן קיים המתאר את בית המלון. ההיפך הוא הנכון! נדרש תוכן מקורי, במיוחד בתחום המלונות ואתרי נופש. תוכן המסוגל להעלות אתכם מעלה בתוצאות החיפוש בגוגל. כאשר אתם מזמינים כתיבת תוכן למלונות, אנו נקפיד לשלב את מילות המפתח ואת ביטויי החיפוש (כולל זנב ארוך) על פי בקשתכם וניצור עבורכם תוכן שאפילו גוגל לא יכול לסרב לו.

כתיבת תוכן למלונות וכתיבת תוכן לאתרי נופש מצריכה ידע והבנה. הכותבים שלנו ראו עולם, הם מכירים את הפינות הנסתרות ואת האטרקציות השונות המושכות מבקרים בחופשה משפחתית, בחופשה זוגית או בטיול מאורגן. הכתיבה מותאמת לקהל היעד שתגדירו לנו – החל מריזורטים מפנקים ועד למלונות הקיימים בכל פינה בעולם המיועדים לכל טווחי הגילים.

בחרו את מספר המילים המבוקש, וגלו כיצד בתי המלון ואתרי הנופש שלכם הופכים להיות מבוקשים יותר ברגע אחד.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )

התווסף מוצר לעגלה