הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן לעיצוב הבית

קרא עוד

מעצבי פנים ובלוגים העוסקים בעיצוב פנים, זקוקים לאורך כל השנה לתכנים חדשים שימחישו את הייחוד שלהם והבידול בשוק התחרותי כל־כך. בבלו פן אנו מעסיקים כותבים מיומנים המתמחים בנושא ומכירים אותו על בוריו. כל מאמר כולל תוכן מקצועי המשלב את תכנון שטחי הפנים והחוץ, בחירה של ערכת הצבעים הנכונה, יצירת האווירה המתאימה בבית באמצעות תאורה ונושאים נוספים.

במהלך השנים כתבנו אינספור מאמרים בנושא במגוון רחב של שפות. כעת, גם אתם יכולים להזמין תוכן איכותי ועשיר שנכתב במיוחד עבורכם, ועוסק ברזי עיצוב הבית. לא בכדי כל לקוחותינו בנישה הזו ממשיכים ומזמינים לאורך השנים מקבצי מאמרים מקצועיים, פוסטים לרשתות החברתיות ואפילו ספרונים דיגיטליים העוסקים בגישות השונות של עיצוב הבית ברחבי העולם.

אנו יודעים שתחום העיצוב הוא עולם ומלואו, ומתעדכן באופן תדיר ממש כמו עולם האופנה בתחום הטקסטיל. לכן, איננו מתבססים רק על תכנים של מעצבי פנים מהעבר, אלא בוחנים את העבודות שלכם בהווה, ועל־פי התמונות יוצרים את הטקסט המתאים ביותר לאישיות והאופי שלכם. למשל, אם אתם עוסקים בעיצוב מטבחים אנו נדע כיצד לתת את הדגשים הנכונים לקוראים, ולמשוך אותם להתעניין ולהתעמק באתרכם. הדבר תקף לגבי כל תחום עיצוב שבו אתם עוסקים.

הטאץ' העיצובי שלכם, התוכן שלנו

תחום עיצוב הפנים דורש הקשבה ללקוח ושילוב של ידע ויצירתיות שאספתם עם השנים. כתיבת תוכן על עיצוב היא אתגר מיוחד משום שאנו צריכים להשתמש בטאץ' העיצובי שלכם, כפי שאתם מביעים בחומר וצבע, ולהביא אותו אל הדף הכתוב (והמוקלד) באמצעות המילים המתאימות.

כותבי התוכן שלנו העוסקים בתחום זה הם חובבי עיצוב פנים או שלמדו את התחום לאורך השנים. לכן הם מכירים את המושגים הנכונים ואת הז'רגון המקצועי העדכני. איננו מדברים על חדרים אלא על חללים. איננו מסתפקים בצביעת הקיר, אלא ביצירת אווירה באמצעות הצבע. כל טקסטורה מקבלת חשיבות עליונה, והקונספט העיצובי שלכם מודגש במאמר.

אנו יודעים להתאים את התוכן לקהלי היעד שלכם לפי הדרישה המתאימה. אם אתם פונים לקהל צעיר, חובב צבעים עזים שחי עיצוב ורוצה להביע את הייחודיות שלו בחלל, נביע זו במילים הנכונות. אם אתם פונים דווקא לקהל אקסלוסיבי־סולידי, המעוניין בטאץ' יוקרתי אך לא נועז מדי, התוכן יותאם ככפפה ליד עבורו. נסו אותנו במאמר אחד, וגלו איך כל הבלוג באתר שלכם מקבלים חיים משלו בלי שתצטרכו לכתוב בו אפילו מלה אחת.

שיווק באמצעות אסטרטגית תוכן נכונה למעצבים

אנשי מקצוע העוסקים בפרויקט שיווק למעצבי פנים, מודעים היטב לקושי באיתור אסטרטגיית התוכן המתאימה לכל מעצב. חלק ירצו לבלוט ברשתות החברתיות, ואחרים ידבקו דווקא במגזינים מקצועיים מודפסים.

אנו יכולים לסייע לכם באמצעות תוכן שיווקי המתאים לכל אחת מהמדיות, כולל התאמה של השורות הכתובות לקריאה מטלפון נייד (באמצעות פסקאות קצרות), או למגזין מקוון (באמצעות בלוקים של טקסט המשולבים בתמונות). כתיבת תוכן באופן זה תבטיח שחווית המשתמש של הקוראים שלכם באתר תהיה מושלמת.

אם תשלחו לנו דוגמאות של תכנים שאהבתם מהארץ ומהעולם, נוכל להפתיע אתכם בתוכן מקורי שנכתב במיוחד עבורכם, ומתכתב עם הסגנון שאהבתם. כי אין תחליף לקשר עם הלקוחות הפוטנציאליים של כל פרויקט עיצוב באמצעות תמונה ומלל שמעבירים מסר אחד: "זהו מעצב הפנים המתאים ביותר".

בחירת הכותב המתאים לכל פרויקט

איננו זירת כותבים שבה כל כותב יכול לקבל את הפרויקט שלכם. אנו בוחרים את הכותבים שלנו בקפידה מרבית, ומתאימים אותם במיוחד לכל אחד מהלקוחות. הכותבים שלנו נשארים לאורך שנים בחברה, ולכן גם כשתחזרו אלינו בעתיד תוכלו לבחור את הכותב שכתב עבורכם מאמרים איכותיים בעבר. עשו זאת באמצעות בחירת כותב יעודי.

בבלו פן תוכלו לבחור בין סגנון כתיבה צעיר וקליל לסגנון רהוט ומהוקצע. כל זאת בהתאם לסגנון המתאים לבלוג שלכם. דעו כי כתיבת תוכן לעיצוב פנים יכולה לסייע גם לקידום במנועי החיפוש. בתוך התוכן האיכותי אנו נשזור את מילות המפתח המתאימות כדי שהטקסטים הללו יופיע גם בגוגל. כל אחד מהכותבים שלנו מתמחה גם בתחום זה.

הזמינו עוד היום את התוכן המקצועי והמקיף ביותר בתחום עיצוב הבית, וגלו איך בתוך זמן קצר האתר שלכם הופך למקור מידע מהימן ומרתק, המושך אליו גולשים רבים הזקוקים לשירותיכם מדי חודש. בחרו את מספר המילים מטה ובצעו את ההזמנה.


צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה