הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן לייף סטייל

קרא עוד

הרשת מהווה כר עשיר להנחיות במגוון תחומי לייף סטייל  כמו: אומנות, טיפוח אישי, תזונה, כושר גופני, תיירות ואופנה. כתיבת מאמרים בתחומים אלה תכוון לרוב למגדר מסוים כמו קהל נשי או גברי וכן לטווח גילים ידוע. הכותבים שלנו מתמחים בכתיבה הפונה לכל קהל יעד, בגובה העיניים ובסגנון ראוי המתאים לאופי האתר שבו יופיע המאמר.

אם אתם מתחזקים אתר חדשות ומתכננים ניוזלטר קבוע או מעוניינים להעשיר את הבלוג האישי שלכם, כתיבת תוכן איכותי בעצמכם עשויה לגזול מכם זמן יקר. העבירו את המשימה לכותבינו ותופתעו לגלות איך בתוך ימים אחדים התוכן שלכם ירתק קוראים חדשים.

המאמרים שלכם יוכלו להתפרסם בכל מקום

המאמרים שלנו משולבים כיום כמעט בכל אתר חדשות מוכר כמו גם במגזינים שבועיים בנושאי אופנה, צרכנות, עיצוב, תזונה ועוד. כתיבת מאמר בנושא זה דורשת ידע נרחב, תוך הקפדה על עברית תקנית ושפה נאותה המאפשרת לכם לשלב את המאמר גם בעיתונות הכתובה וגם בעיתונות המקוונת, ובכך לעבור את תהליך הסינון הקפדני של גופי התקשורת המחמירים ביותר.

כותבים יצירתיים שסופגים כל יום מידע על הנושא שלכם

בכל שנה משתנים מעט הטרנדים החזקים בתחומי הלייף סטייל. הכותבים שלנו נמצאים תמיד עם יד על הדופק ומכירים את השינויים הללו המתרחשים במהירות עצומה. הכוח שלנו הוא בהעסקת מגוון רחב של כותבים המתמחים כל אחד בתחום אחר וקוראים עליו באופן שוטף. כך, הם מסוגלים ליצור תכנים חדשים המבוססים על ידע ועל ניסיון לצד חשיבה מקורית.

ראיתם מאמר שהעניק לכם השראה? נשמח לקבל מכם הפניות לתכנים שאהבתם ונכתוב תוכן דומה או נשתמש במאמר שבחרתם כבסיס, ובסופו של דבר ניצור תוכן מקורי לחלוטין שיעניק ערך מוסף לקורא. בתוך זמן קצר, אחרים יקראו את המאמרים שכתבנו עבורכם והם ישמשו כהשראה עבורם.

להזמנה של כתיבת מאמרי לייף סטייל מקצועיים לכל מטרה, בחרו את מספר המילים המבוקש, כתבו לנו את הנושא המבוקש והזמינו את התוכן המקורי שלכם בקוביות מטה.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה