הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - כתיבת תוכן ללייף סטייל

קרא עוד

הרשת מהווה כר עשיר להנחיות במגוון תחומי לייף סטייל  כמו: אומנות, טיפוח אישי, תזונה, כושר גופני, תיירות ואופנה. כתיבת מאמרים בתחומים אלה תכוון לרוב למגדר מסוים כמו קהל נשי או גברי וכן לטווח גילים ידוע. הכותבים שלנו מתמחים בכתיבה הפונה לכל קהל יעד, בגובה העיניים ובסגנון ראוי המתאים לאופי האתר שבו יופיע המאמר.

אם אתם מתחזקים אתר חדשות ומתכננים ניוזלטר קבוע או מעוניינים להעשיר את הבלוג האישי שלכם, כתיבת תוכן איכותי בעצמכם עשויה לגזול מכם זמן יקר. העבירו את המשימה לכותבינו ותופתעו לגלות איך בתוך ימים אחדים התוכן שלכם ירתק קוראים חדשים.

המאמרים שלכם יוכלו להתפרסם בכל מקום

המאמרים שלנו משולבים כיום כמעט בכל אתר חדשות מוכר כמו גם במגזינים שבועיים בנושאי אופנה, צרכנות, עיצוב, תזונה ועוד. כתיבת מאמר בנושא זה דורשת ידע נרחב, תוך הקפדה על עברית תקנית ושפה נאותה המאפשרת לכם לשלב את המאמר גם בעיתונות הכתובה וגם בעיתונות המקוונת, ובכך לעבור את תהליך הסינון הקפדני של גופי התקשורת המחמירים ביותר.

כותבים יצירתיים שסופגים כל יום מידע על הנושא שלכם

בכל שנה משתנים מעט הטרנדים החזקים בתחומי הלייף סטייל. הכותבים שלנו נמצאים תמיד עם יד על הדופק ומכירים את השינויים הללו המתרחשים במהירות עצומה. הכוח שלנו הוא בהעסקת מגוון רחב של כותבים המתמחים כל אחד בתחום אחר וקוראים עליו באופן שוטף. כך, הם מסוגלים ליצור תכנים חדשים המבוססים על ידע ועל ניסיון לצד חשיבה מקורית.

ראיתם מאמר שהעניק לכם השראה? נשמח לקבל מכם הפניות לתכנים שאהבתם ונכתוב תוכן דומה או נשתמש במאמר שבחרתם כבסיס, ובסופו של דבר ניצור תוכן מקורי לחלוטין שיעניק ערך מוסף לקורא. בתוך זמן קצר, אחרים יקראו את המאמרים שכתבנו עבורכם והם ישמשו כהשראה עבורם.

להזמנה של כתיבת מאמרי לייף סטייל מקצועיים לכל מטרה, בחרו את מספר המילים המבוקש, כתבו לנו את הנושא המבוקש והזמינו את התוכן המקורי שלכם בקוביות מטה.

מהו לייף סטייל?

המושג לייף סטייל הוא למעשה סגנון חיים. כאשר מתייחסים לליף סטייל מן הנקודה של האדם הפרטי הכוונה היא לשיפור איכותם של חייו וכך גם לגבי תרבות הפנאי של אותו האדם ע"י אימוץ של אורח חיים טוב ונכון יותר, כך למעשה יוכל אותו אדם להגיע אל אושר גדול יותר לזכות לסיפוק וגם להערכה מצד החברה. לעומת זאת כשמדובר בחברות המשווקות מוצרי לייף סטייל הכוונה לקוסמטיקה, בדגים, מוצרים שונים לבית, תכשיטים ואף כתבי עת העוסקים במתן עצות וטיפים מועילים לשיפור סגנון החיים של הקוראים, לכן כתיבת תוכן לייף סטייל מצריכה ידיעה במגוון רחב מאד של תחומים המאוגדים תחת מושג זה כגון: הבנה בתחום הטיפוח האישי, איפור, אוכל, עיצוב פנים, עיצוב, כושר גופני, תיירות, אופנה ובילויים המתקשרים לתחום התרבות והפנאי.

העיסוק בתחום הלייף סטייל מאפיין בעיקר את המדינות המערביות אשר בהן יש כלכלה מפותחת ואוכלוסייה אמידה שיכולה ליהנות ולרכוש את המוצרים השונים, ולאמץ לעצמה את סגנון החיים הזה שהוא בין היתר נחשב למותרות.

שדרגו את האתר עם מאמרי לייף סטייל

כיוון שתחום הלייף סטייל חולש על נושאים רבים ומגוונים, תוכלו בקלות להעשיר את אתרכם בשלל מאמרים העוסקים בתחום שלכם. החל מאתרי נרות ריחניים דרך אתרים המציעים שדרוג של מוצרים לבית וכלה בהצגות החמות המופיעות והטרנדים המובילים באופנה. כתיבת תוכן איכותית היא זו שתבטיח לכם עניין באתר. ככל שתרבו להעלות תוכן מעניין ומועיל לגולשים שלכם, כך תגדל ההתעניינות באתר והוא יופץ בקלילות בין הגולשים. אך לא בכך תם הדבר. פן נוסף שיש להתייחס אליו הוא מנועי החיפוש, שכן הם תרים אחר אתרים המעלים בקביעות תוכן חדש ורענן בעל ערך מוסף.

דרך כתיבת מאמרים לאתר שלכם, אתם מתקדמים גם במנועי החיפוש, התקדמות זו מובילה לחשיפה גדולה יותר ככל שאתם מתקדמים מעלה במיקום האתר.

טיפים מועילים

אם אינכם בטוחים על אילו נושאים אפשר לכתוב, תמיד כדאי להעלות לאתר מאמר שבו מוצגים טיפים מועילים לקורא בתחום שבו עוסק אתרכם. למשל, אתר של מספרה יוכל לתת טיפים מועילים לגבי שמירה על בריאותו וחיוניותו של השיער, או אילו גווני שיער מתאימים לגווני העור השונים, ממה כדאי להימנע כאשר צובעים שיער ועוד שלל עצות נפלאות אשר ללא ספק יסבו את תשומת ליבם של הגולשים ויעניקו להם ערך מוסף ומידע מדויק בנשואים שחשובים עבורם.

כך תוכלו לעשות בכל תחום הנוגע לליף סטייל ולהעניק גם לגולשים שלכם מידע רב חשוב ובעל ערך.

צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה