הקניה אצלנו בטוחה!

הזמנה - מאמרי ספורט

קרא עוד

תנו לנו להפתיע את הקוראים שלכם במאמרי ספורט עדכניים הכוללים סקירה מקיפה על משחקי העונה בארץ ובחו"ל. בכל שנה יש מגוון רחב של תחרויות ספורט מיוחדות מתחרויות טניס, לתחרויות כדורגל ליגת האלופות ומשחקי גמר מרתקים במיוחד. הקהל המרותק למסכים אוהב לקרוא לאחר מכן סקירה על הביצועים השונים של השחקנים ומעט רכילות עסיסית הנוגעת לחייהם.

כותבי תוכן מקצועיים בתחום הספורט ישמחו לכתוב עבורכם מגוון גדול של תכנים כלליים ותכנים חדשותיים בנושאי ספורט וימלאו בקלות את אתר הספורט שלכם בידיעות עדכניות בקצב המהיר של משחקי הספורט.

כתיבה לאתרי ספורט

אנו מתמחים בכתיבת תוכן לאתרי ספורט וליגות מהמובילות בעולם במגוון שפות רחב ובענפי הספורט השונים כגון: כדורגל, כדורסל, פוטבול, רוגבי, טניס, גולף וכדומה.

חנויות רבות המשווקות מוצרים לספורטאים, נעזרות בשירותינו להעשרת האתר בפוסטים מיוחדים לבלוג העוסקים במוצרים השונים ובמשחקי הספורט המתאימים להם. כמו כן, ניתן להזמין תוכן לסקירת מוצר בעולם הספורט שבו נתאר את המוצרים שלכם על פי בקשתכם.

אתרי הספורט המובילים בעולם ובארץ

כתיבת תוכן לספורט מצריכה ידיעה בתחום. נכון שאפשר לקרוא ברשת לסכם ולסגנן. אך כתיבה בתחום שנעשית מתוך אהבה לספורט היא אחרת, היא כתיבה שונה, כתיבה מתוך הבנה, מתוך תשוקה מתוך רצון לסחוף את הגולשים. הכתיבה הזו צריכה להתבטא גם באוצר מילים נרחב, בכישרון להעביר את העוצמה לקורא, ביכולת לרתק את הגולש לקריאה רציפה עד תום הכתבה, כאשר אין זה משנה אם מדובר ב- 200 מילים או ב- 2,000 מילים. לכן אנו מעסיקים כותבים יודעי דבר שבעורקיהם זורם הספורט.

אין זה משנה אם מדובר בכותבים ישראליים או כותבים ממדינות זרות, כולם חיים ונושמים את הענף.

הליגה הישראלית, בונדסליגה, לה ליגה, פריימרליג ועוד

סקירות קבועות של חדשות ספורט בעולם הכדורגל בשלל שפות! אם אתם רוצים להעניק לגולשים שלכם מידע על החדשות הכי חמות בליגות הכדורגל המובילות בעולם בכמה שפות הגעתם למקום הנכון. הכותבים שלנו יכולים לכתוב לכם על כל ליגת כדורגל, הכותבים שלנו הם  ממדינות המוצא ולכן יוכלו להעניק לכם את הכתיבה המקצועית ביותר שכן הם חיים באותה מדינה ויכולים לספק עבורכם גם ניואנסים מקומיים נוספים. כמו כן, כותבי התוכן שלנו יכולים לכתוב לכם גם על הספורט המקומי של אותה המדינה ובענפי הספורט השונים.

התמקצעות עד הסוף

חוץ מכתיבה על חדשות ותוצאות המשחקים תוכלו לכתוב גם מדריך ספורט לאתר שלכם אשר יעסוק בכל תחום שבו תבחרו. במדריך תוכלו לתת טיפים ועצות מועילות לקוראים שלכם. תוכלו גם להעניק אותו במתנה לכל מי שנרשם לאתר שלכם.

המלצות לקוראים

אם יש לכם אתר המתמקצע בתחום מסויים תוכלו להעניק בו שלל עצות מועילות לקוראים. למשל איזה ציוד נדרש מהם לקנות כדי לעסוק בענף מסוים, למה לשים לב כשעוסקים בתחום זה, ממה כדאי להיזהר, פציעות שונות שעלולות להתרחש וכיצד להימנע מהן ועוד.

אם באתר שלכם יש גם חנות עם מוצרים, נוכל לסייע לכם גם בסקירה של מוצרי הספורט השונים, לתאר אותם בפרוטרוט לגולשים ולהעניק ערך מוסף למוצרים השונים.

פרסמו עצמכם ברחבי האינטרנט

אם אתם עוסקים בתחום הספורט, וזהו המקצוע שבו בחרתם לעסוק בו, תוכלו בקלות לפרסם עשרות מאמרים בנושא ספורט וגם את עיסוקכם - מאמן אישי. תוכלו לצבור קהל לקוחות חדש ע"י הזנת תכנים חדשים בעלי ערך מוסף לאתרכם כל העת. ככל שתרבו להוסיף מידע חדש, כך תוכלו לעלות בדירוג של מנועי החיפוש וגם לצבור קהל יעד חדש.

באתרכם תוכלו להמליץ על שלל נושאים שונים, להמליץ על מוצרים שונים החל מסוגי משקולות או הליכונים שמצוינים לשימוש ביתי, דרך סגנונות אימונים שונים ועד לתוספי תזונה שמומלץ לקחת לאחר או טרם האימון.

אל תבזבזו עוד רגע נוסף
כידוע, יש ערך רב לנציגות שלכם במרחב הווירטואלי, לכן אל תבזבזו עוד רגע אחד,

אם גם אתם רוצים מאמרים סוחפים ומעניינים בתחום הספורט שנכתבים על ידי כותבים שהספורט זורם בדמם הזמינו עכשיו מאמר ספורטיבי במיוחד מהכותבים שלנו.
צמצם

עגלת הקניות

פריטים בעגלה
מס' מילים
מחיר
סה"כ לתשלום
₪450.00

תשלום באמצעות

עדיין לא נרשמתם? עשו זאת כאן!

צור חשבון
שירות כותרת כמות מחיר מחיר בקופה
סה"כ לתשלום
0 ₪

בחרו מספר מילים

פרטי הזמנה

ניתן להעלות קבצים מסוג: ( *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt, *.rtf, *.odt, *.xps, *.xlsx, *.xls )


משתמשים שרכשו את השירות הזה רכשו גם:

מאמרים וחדשות מהתחום

התווסף מוצר לעגלה